Arnold Schwarzenegger: I hate plan B!

22 پسندیده

سلام . ممنون بابت این ویدئو مفید
نمیدونم نظرم چقدر درسته ، ولی خیلی از صحبت ها و راهنمایی هایی که راجع به موفقیت میشه و اکثرا هم توسط خارجی ها بیان میشه ، توی یه جامعه ی پیشرفته جواب میده !

دارن هاردی میگه همه ی شما خوش شانس هستید ! اگه در یک free society زندگی میکنید شما خوش شانس هستید .
اگه نیاز های اولیه ی زندگیتون تامین شده ، شما خوش شانس هستید!
خب من چی بگم به این آقا ؟! :joy:

با توجه به این مسائل فکر میکنم هر کس باید ایرانیزه کنه این حرف ها رو و ورژنی رو اجرا کنه که با شرایط ما جور در بیاد.
وقتی یک نفر رشته ی دانشگاهیش که کلی براش زحمت کشیده و وقت و انرژی و هزینه داده ، نتیجه ای براش نداره ،
وقتی چندتا کار موقت رو امتحان میکنیه و از هیچکدوم نتیجه ای نمی گیره و آخر هم به خاطر نیاز های اولیه مثل خوراک و پوشاک و… مجبور میشه یه کاری که خیلی پایین تر از سطح توانایی هاش و برخلاف علاقش هست رو انتخاب کنه و آرزو ها و اهدافش رو فراموش کنه .
نه تنها پلن B که من میگم پلن C و D هم لازمه ، اگه کسی بخواد توی این شرایط به اهداف و آرزو هاش برسه!

10 پسندیده

حرفاتون کاملا درسته چون ما با این شرایطمون Plan A هم نداریم چه برسه به بی و سی و…

قطعا انسانی که گرسنه است، انسانی که آزادی نداره، انسانی که نمی‌تونه فریاد بزنه، انسانی که شادی و تفریحی برای اوقات فراغتش نداره، حتی اگه بتونه نقشه‌ای رو به سرانجام برسونه، باز این انسان پر از حسرت و سرکوب و عقده و درماندگیه. این انسان برای رسیدن به موفقیت زندگی سالم و نرمالی نداشته. این وضع کسیه که به موفقیت رسیده و خیلی کم پیش میاد.

تو جامعه‌ی الان ما، موفقیت خیلی نادر شده و کسی هم که موفق به انجام کاری بشه، اونقد موانع و سختی سر راهش هست که موفقیتش ارزش چندانی نخواهد داشت.

با یکی از دوستام که توی دانمارکه حرف می‌زدم. می‌گفت توی اروپا، هزینه‌ی خوراک اونقد پایینه که کسی هم که شغل آنچنانی نداشته باشه، می‌تونه بهترین تغذیه رو داشته باشه، اونوقت ما تو خرید گوجه‌فرنگی موندیم دیگه چه برسه به گوشت و میوه و بقیه‌ی اقلام.

تو یکی از قسمتای سریال فرندز مانیکا از فیبی می‌پرسه:

Do you have a plan?

اونم جواب میده:

I don’t even have a Pla.

این داستان ماست.

پس فعلا ما بریم دنبال پیدا کردن Plan A. :joy:

10 پسندیده

آرنولد هم صحبتای جالبی میکنه :grin::grin:
برو دَمبلِ تو بزن مرد مومن

6 پسندیده

دمبلشو زده که به اینجا رسیده. خدایی اینا خیلی متعهد بودن به اهدافشون، نتیجه‌شم دیدن.

5 پسندیده

یه بخش از کتاب unfu*k yourself درباره آرنولد صحبت میکنه

درباره اینکه آرزوش بود بازیگر هالیوود بشه و در آمریکا زندگی کنه.

الان هم به آرزوش رسید

7 پسندیده

حرف بسیار قشنگیه، البته نقشه دوم نداشتن نباید موجب بشه که دور اندیش نباشیم

6 پسندیده

میخوام برم یه دمبل بخرم ، اینطوری فایده نداره :grin:

بله . دقیقا
من شوخی کردم :grimacing:

من از صدای راوی خوشم نیومد نخوندم . باید بذارم توی لیست مطالعه :ok_hand:

دقیقا :ok_hand:

5 پسندیده

چون لهجش اسکاتلندیه. کلا اکثر اسکاتلندی ها اینجوری حرف میزنن. الکس فرگوسن یه نمونش.

صداشون بد نیس کلا لهجشون یه جوریه. هر چند من چون قبلا زیاد به این لهجه ها گوش دادم زیاد بهش توجه نکردم.

7 پسندیده

سلام
خیلی خوب بود. بره من که الآن تو یه چنین شرایطی هستم الهام بخش بود.

8 پسندیده

Thats one of the most encouraging books ive ever read thats awesome

1 پسندیده