خرید اشتراک بعد از مدتها

اقا مژده مژده.من دوباره ماهر شدم.خخخخخخ.
اصلا پشت کار رو حال کردی.نه حال کردی نهههههههههههه حال کردی

14 پسندیده

نشان ماهر که دائمی نیست ، اگه نیای تالار ماه بعد ازت گرفته میشه :stuck_out_tongue_winking_eye:

11 پسندیده

اه چراااا دلیلی نداره ماهر بشی هوا برت میداره الان جوگیر :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: درضمن خیلی حسودیااا اون ۶ نفرم کیا هستنن …؟ ۵ چیز اندکش کم است حسادت و… بقیشو سرچ کن پیدا کن

11 پسندیده

هرچیزیو قدرشو ندونی همینه همچیز دائمی نیست باید برای نگه داشتنش تلاش کرد از من باید یاد بگیرن با اینکه درس دارم بازم میام :sunglasses::sunglasses::sunglasses: یادبگیرید
الانم که گوشی خریدم‌ اولین برنامه بعد تلگرام زبانشناس بود نصب کردم :star_struck:

11 پسندیده

حسود نیستم فکر میکردم اشتباه شده که اقای ناصری گفت دلیلش چیه.کلا ادم حسودی نیستم.

10 پسندیده

:rofl: ایشالاکه دیگه نمیشه

10 پسندیده

میدونم باهات شوخی میکنم جدی گرفتیاا :grin::grin:

10 پسندیده

کاش فقط منم درس داشتم. فقط فقط فقط درس

10 پسندیده

من فقط درس ندارم منم کار زیاد دارم اما درس اولویتمه دیگ‌ خیلی درسام سخته اگر جای من بودی متوجه میشدی فیزیک مخصوصااا

12 پسندیده

@mitra9 قبلا شما بودید پیامای همه رو لایک میکردید الان همه از شما درس گرفتن همه لایک میکنن همه پیامارو میترا جون

13 پسندیده

خدایی میترا خانم یدونست.مهربون و پر از محبت.ممنون میترا خانم عزیز بخاطر همه انرژی های مثبتتون

9 پسندیده

خواهش میکنن نهایت لطفو محبتشونه :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
پ.ن ببخشیداا من بجاشون حرف میزنمم :smiling_face_with_three_hearts:

9 پسندیده

سلام دردونه و عزیزمن :hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::tulip::blossom::sunflower:وقتت بخیروطلایی بمب انرژی :hibiscus::rose::cherry_blossom::tulip::blossom::sunflower::cherry_blossom:عزیزم شما صاحب اختیاری بهتون وکالت تام الاختیار میدم جای من حرف بزنی وهرچی دوست داری جواب بدی خوشگل خانم دلت خواست ساطوری هم مجازی :joy::joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::blossom::tulip::tulip:زندگیت رنگین کمانی وپرشور و حرارت قشنگم :hibiscus::rose::tulip::blossom::sunflower::blossom::tulip::pray::pray::pray::pray::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom::tulip::blossom::blossom::sunflower:

10 پسندیده

اختیار داری درس کجا بود خانم بچه فعال شدند والا در مقابل شما و دیگر دوستان ذره ی بیشتر نیستم نازنیینم من از دوستان درس میگیرم و در محضر دوستان درس پس میدم خوشگل من :heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose::hibiscus::rose::hibiscus:

8 پسندیده

سلام جناب آرمین گرامی :hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::rose:پنجشنبه ی سرد و پراز گرمای زندگییتون بخیروشادی :hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet:
محبت از وجود خودتون نشات میگیره بقیه رو هم مثل خودتون میبینید :hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::blossom::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::hibiscus::rose:بیشتر ازاین شرمنده ام نکنید :hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::tulip::tulip::bouquet: لطف و محبتتون کهکشانی ست :hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower:بهترینها رو براتون آرزومندم :hibiscus::rose::pray::pray::pray::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::rose::hibiscus:

8 پسندیده

سلام.

فیزیک و ریاضی که باید براتون مثل آب خوردن باشه.
اگه مشکلی داشتید, مطرح کنید…من پایه کمک کردن هستم.

خوب بود یکی پیدا می شد این آه تو نوشته تون رو به گوش خونواده تون برسونه

یه وقتایی لایک کردنا حال آدم رو می گیره…چرا لایک کردن نوشته تون رو…خوب بود دیسلایک هم داشت…قرمزی قلب, سیاه می شد :grimacing:

11 پسندیده

نه :neutral_face:
…‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

10 پسندیده

:lying_face:
چی بگم والا

7 پسندیده

:joy::joy:
…‌ ‌.

6 پسندیده

تبریک
خوشحال شدیم