خرید اشتراک بعد از مدتها

سلام . پارسال 30 تومن بود ، به نشان ماهر و زنجیره ی طویلتون غره شدین و نخریدین ، الان شده صد تومن :grin:

11 پسندیده

سلام میترا خانم. شبتون بخیر و شادی :bouquet:

:joy: :see_no_evil:

یاد اینا افتادم که تو اینستا ریپورت میشن :joy:

10 پسندیده

سلام جناب @rokni گرامی شبتون بخیروتندرستی :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose:
آقا دلسوختن نداره این آقای ماهر پر قرار بوده چندتا آواز بخونند و در تالار قرار بدهند ازکی؟؟؟ از تابستان تاالان اما چی؟؟ زهی خیال باطل :joy::joy::joy::joy::joy::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus:

10 پسندیده

سلام
قبلا خونده بودم که هر کس ماهر بشه میتونه 10 تا کتاب درخواست بده ، درسته ؟

@hnaseri

10 پسندیده

سلام به روی ماهتون پری جان :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::tulip:شبتون بخیروشادکامی :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:
عزیزم خب حقشه :joy::joy::joy::joy:والا از بس بدقول :joy::joy::joy::joy:
دقیقا هم مثل ریپورتی ها شده این رو خوب اومدی عزیزم :joy::joy::joy::joy::joy::joy::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::hibiscus::rose::rose:

8 پسندیده

سلام

با این تفاصیل پس حقته @R.min
اصلا باید تقاضا کنیم به درجه کنجکاو تنزل پیدا کنه، که درس عبرتی باشه برا سایرین
:face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth:

8 پسندیده

سلام جناب @mehran72esشبتون به نیکویی :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::sunflower:بله صحت داره :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::hibiscus::hibiscus::rose::rose::hibiscus:

9 پسندیده

یه بار یه چیزی خوند خیلی غمگین بود تا یه هفته افسرده بودیم. خودش میره قر میده، غم و غصه‌هارو میاره برا ما می‌خونه. من جز آهنگ شاد هیچی قبول نمی‌کنم :laughing:

11 پسندیده

دیدیند من بی جهت نگفتم حقشون :joy::joy::joy::joy::joy:درس عبرت رو موافقم اما تا حد کنجکاوی رو دیگه زیادی تنزل گناه دارند :joy::joy::joy::joy::joy::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus:

10 پسندیده

آره والا :joy::joy::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:ایشون از این مدل ادمها هستند که چیزی رو برای خودش نمی پسنده اما برای دیگران اون رو می پسنده :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::hibiscus::sunflower:قر و رقص و شاد و شنگولیش مال خودش غمناکی و اشک دربیاریش مال بچه های تالاره :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

9 پسندیده

سلام . شب شما هم بخیر . ممنون :blush:

8 پسندیده

ارادت :cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::rose::rose::hibiscus::sunflower::blossom:ناقابل بود :blush::blush::blush::blush::blush::blush::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::cherry_blossom::bouquet::tulip::tulip:

7 پسندیده

جناب @R.min میخوای دست و دلبازی کنم نصف لایکهای که انجام دادم رو بهتون ببخشم کادو میدم :joy::joy::joy::joy::joy::ok_hand::ok_hand::ok_hand:
فقط خشکه حساب میکنم :blush::blush::blush::blush::blush:

8 پسندیده

سلام
اصلا من ماهرم ولی بسته هام رایگان نیست مشکل از دستگاه که نیست؟ تو آپدیتا درست میشه ؟

9 پسندیده

سلام
بسته هاش رایگان نیست، ولی بطور رایگان میتونید از همه قسمت ها استفاده کنید…

9 پسندیده

کلا این سیستم هنوز در آپدیت جدید اعمال نشده. فقط کاربرای قدیمی فعلا دسترسی دارن :smile:

10 پسندیده

اقا من که رفتم سه ساله خریدم خیال خودمو راحت کردم.

فقط دوستان ماهر حواستون باشه که تنزل مقام همین بقل گوشتونه.من بشم درس و عبرت براتون.خوب درستون رو بخونید و به دوستاتون کمک کنید
باشد که تنزل مقام نداشته باشیم

13 پسندیده

آمن… :pray::pray::pray:

9 پسندیده

چند ؟
سه سال تخفیف نداشت ؟ :grin:

منم خریدم که تعهد ایجاد بشه برام (چون بابتش پول میدم ) و هم یه بخش کوچکی از زحمات تیم زبانشناس جبران بشه

12 پسندیده

تخفیف داشت چه تخفیفی.
خخخخخخخخ

10 پسندیده