خواندن داستان جوجه اردک

از درس چند دقیقا ؟
سطح بندیش چطوره

4 پسندیده

من خیلی وقت پیش خوندمشون. همه‌ رو هم نخوندم. زیاد این چیزا رو یادم نیست. اون موقع با لپ تاپ میخوندم. ولی از خانواده‌ی یونانی دیگه سخت میشه تا آخرش.

فک کنم اون موقع که ای‌جی این درسا رو ساخته خیلی تو کارش حرفه‌ای نبوده و نتونسته درست سطح‌بندیشون کنه.

5 پسندیده

سلام سارا جان به تالار زبانشناس خوش اومدی
در رابطه با ویست از نظرم خیلی خوب بود افرین بازم منتظریم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::clap:

5 پسندیده

چه صدای زیبااا ودلنشینی دارید.
واقعا لذت بردم…
دقیقا مثل راوی گفتین وازهمه مهتر لهجه تون هم عالی بود.
موفق باشید

6 پسندیده

خدا خیرتون بده خانم سارا @sara-rbt
یه جمع رو شاد کردین :blush:

7 پسندیده

سطح سومش…سطح دومش رو شک دارم…سطح چهارمش رو خود من می شه گفت کنار گذاشتم و نظری ندادم.

نگران نباشید! هر منبع جدیدی برا خودش حرفی برا گفتن داره…چیزی رو از دست ندادید

4 پسندیده

ممنون بابت راهنمایی :rose:
منم فکر میکنم دیگه لازم باشه بعد از قدرت یه مدت برم سراغ یه مدرس دیگه و منابع دیگه
که ضعف های قدرت رو پوشش بدم
گرچه قدرت فوق العاده هست و نکات مثبتش زیادی داره

5 پسندیده

انگار همگی منتظر چنین اتفاق خوشحال کننده ای بودیم :grinning:
دمت گرم ساراخانوم عزیز @sara-rbt
تا باشه از این حال کردنا

6 پسندیده

@mitra9 سپاسگزارم میترای عزیز و مهربان ممنونم بخاطر این همه لطف و محبت :smiling_face_with_three_hearts: :see_no_evil: :hearts: خدا رو شکر که خوشتون اومده
متشکرم منم از صمیم قلبم برای شما ارزوی موققیت روز افزون در تمام جنبه های زندگیتون رو دارم :kissing_heart:

4 پسندیده

@fatemeh74 سپاسگزارم فاطمه ی عزیز مرسی بخاطر محبتت :smiling_face_with_three_hearts: :hearts:

5 پسندیده

@arghavan79 متشکرم ارغوان عزیز لطف دارین شما خدا رو شکر که لذت بردین :heart_eyes: :smiling_face_with_three_hearts:

5 پسندیده

چی شده مگه!!! بخاطر چی شاد شدین بخاطر ویسم؟؟؟اگه میدونستم انقد شاد میشید زودتر از اینا میزاشتمش :wink: :smiley: @pari

6 پسندیده

چی شده من دقیقا نمیدونم چه اتفاقی افتاده البته شاید خوندن یکی دو پیام رو از قلم انداختم :smiley:
اگه با ویسم شاد شدین امروزم درس هملت رو میزارم امیدوارم ک شادتر بشید و برای همیشه شاد بمانید :grinning: :smiling_face_with_three_hearts:

7 پسندیده

روایتتون خیلی قشنگ بود. من که خیلی لذت بردم چندین بار گوش کردم.

بقیه هم مشخصه که شاد شدن :joy:

5 پسندیده

خدا رو شکککککر من چقد خووووشحالم ک با شنیدن ویسم انقد خوشحال شدید و چقد خوشبختم ک اینجا دوستانی پیدا کردم که با انگیزه دادن بهم باعث میشید با جدیت بیشتری زبان رو بخونم و طلسم سالهای زیاد رو ک در ارزوی یاد گرفتنش بودم بشکنم :hearts: :smiling_face_with_three_hearts: واقعا ازتون ممنونم امروزم درس هملت رو میزارم براتون :blush:

4 پسندیده

سلام سارا جان وقتتون بخیر
من الان فرصت کردم ویستون رو گوش بدم ، درس جوجه اردک زشت رو قدرتمندانه ارائه دادید :muscle::muscle::muscle: باید بگم واقعا فوق العاده اس :clap::clap::clap: منتظر ویس های بعدیتون هستم :hugs::hugs::hugs:
موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

4 پسندیده

سپاس سمای عزیز بخاطر محبتتون موفق و پیروز باشید :hearts: :rose:

3 پسندیده

نه هیچی نشده عزیزم
آخه آدم واقعاخوشحال میشه که صدای دوستانش رو مخصوصااینکه بامهارت باشن بشنوه.
من چندبارصداتون رو گوش دادم وخیلی لذت بردم
بهتون افتخارمیکنم.اگه باهمین دقت ولهجه ای که دارید پیش برین صدردصد موفق خواهیدشد.استارت کاردرسته.من که بی صبرانه منتظرم.لطفا بیشتر ویس بذارین.
باارزوی بهترینا برای شما دوست عزیز :heart_eyes:

4 پسندیده

ممنونم واقعا بخاطر این همه محبت و تعریف منم برای شما ارزوی موفقیت همیشگی دارم :pray: :hearts:

4 پسندیده

سلام سارا جون خیییلی عالی بود :clap::clap::clap::star_struck::star_struck::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:

3 پسندیده