آیا حالا که برنامه را به روزرسانی کردیم چه اتفاقی افتاد مگه؟

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی جوجه اردک زشت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی اول »

3 پسندیده

تو هر آپدیتی سعی بر رفت مشکلات قبلی بوده(که تو توضیحاتش تو مارکت هست)، اگه برا شما هنوز مشکل وجود داره میتونید از قسمت پیام ها تو خود برنامه با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید

4 پسندیده

به روز رسانی ها سه دسته دارند. اگر به شماره به دوز رسانی دقت کنین سه عدد که با نقطه از هم جدا شدند. اگر تازه به زبانشناس پیوستین مثل من
تا الان تجربه به روزرسانی وسیع و زیر و زبر شدن اپ رو نداشتین چون تغییرات جزئی و با افزایش رقم آخر شماره نگارش اپ بوده اند قول هایی سازنده ها دادند که اول سال آتی شاهد تغییرات عمده باشیم.
با این حال به نظر من اپ داره خوب کار می کنه و همین که نیازهای زیادی رو داره برآورده می کنه عالیه نمی خوایم که این تجربه عالی رو با تغییرات زیاد و باگ های زیاد به خاطر تست های ناقص روی نسخه جدید خراب کنیم
می خوایم؟
تا اونجایی هم که من تازه وارد متوجه شدم تیم زبانشناس هنوز کوچیکه اما در حال رشد نباید انتظار یک مجموعه میلیون دلاری اونور آبی رو داشته باشین بچه های زبانشناس تا همین جا هم فوق العاده عمل کردند.

4 پسندیده