تالار زبانشناس

رنگ خانه های زنجیره

سلام من تالار رو با کلید واژه های مختلف گشتم اما جواب سوالم رو پیدا نکردم پیشاپیش ببخشید اگر سوالم تکراری هست.
رنگ خانه های زنجیره چند سطح داره؟ بر چه اساسی از آبی کمرنگ به پررنگ تغییر می کنه؟ لطفا دقیق بفرمائید.

8 Likes

سلام، سطح بندی خاصی نداره، میزان رنگش نسبی هست، مثلا زمانی که شما حداقل زمان مطالعه روزانه تون رو روی نیم ساعت تنظیم کرده باشین، نیم ساعت مطالعه تون که کامل میشه، خانه ی اونروز آبی کمرنگ میشه، حالا هر چی از حداقل تعیین شده بیشتر مطالعه کنین، پر رنگ تر میشه تا جایی که کاملا به رنگ آبی تیره در بیاد.

16 Likes

در تکمیل پاسخ بابای تالار خدمتتون بگم که مطالعه بالای ۱ ساعت آبی تیره میشه :blush:

13 Likes

نمی دونستم ممنونم منو متوجه کردین

از پاسختون هم ممنونم

5 Likes

چقدر خوب … من این نکته رو نمی دونستم. تازه دارم از زبان شناس استفاده می کنم.

6 Likes

این قضیش برمیگرده به مصاحبه آقا مصطفی، اونجا ایشون آقا احسان رو بابای تالار گفتن دیگه ما هم هر ازگاهی تجدید خاطره میکنیم :joy:

خوش اومدین دوست عزیز
به امید موفقیت شما :cherry_blossom::cherry_blossom:

9 Likes

سلام
حالا که بحث رنگ‌ه
منم یه سوال بپرسم ببینم کسی جواب میده یا نه، حس میکنم اسرافه یه تاپیک جداگانه بزنم:

من هنوز این آمار دوره ها رو متوجه نشدم، این ستون های افقی‌ه مربوط به سرعت و لغات و… برا چین؟ من نفهمیدم که اگه زیاد باشه مناسبه یا کم باشه؟! :thinking:

6 Likes

اون گلا اضافیه حس میکنم شبدر فقط
#نه به گل آری به شبدر :joy::joy::joy:

6 Likes

سلام آقای رکنی
اون نمودار اگه به پایینش دقت کرده باشین نوشته ساده متوسط و دشوار
بعد هر کدوم از گزینه هایی که فرمودین، شامل سرعت، جملات و لغات بر اساس سطح اون مجموعه روی ی بخش قرار گرفته
مثلا اگه درس ساده باشه جملاتش روی قسمت ساده هستن، سرعتش پایینه و لغاتش جدیدش هم روی قسمت ساده قرار میگیره

6 Likes

ممونم ولی آخه با چند تا مجموعه این فرمایش شما رو انجام دادم ولی اصلا درست در نمیومد… :pray:

6 Likes

قبلا هم یادمه چند بار گزارش شده بود که سطح برخی مجموعه ها هماهنگ با واقعیت نیست، فکر میکنم آقای ناصری ی بازنگری انجام داده بودن براشون

6 Likes

ممنونم از پاسختون…

6 Likes

اِی وای … راست می گید؟! بابای تالار؟! عجب تجدید خاطراتی؟! ولی من رفتم با نرم افزار چک کردم، دیدم رنگ پوسته برنامه رو می شه به دلخواه خودمون تنظیم کنیم.

6 Likes

بله اونو میشه به دلخواهتون تغییر بدین ، سوال دوستمون در مورد زنجیره بود

5 Likes

منم تو قسمت آمار نرم افزار دیدم، روزهایی که بیشتر به درس ها گوش دادم، رنگ اون خونه ها، متمایل به آبی تیره شده.

4 Likes