رنگ خانه های زنجیره

سلام من تالار رو با کلید واژه های مختلف گشتم اما جواب سوالم رو پیدا نکردم پیشاپیش ببخشید اگر سوالم تکراری هست.
رنگ خانه های زنجیره چند سطح داره؟ بر چه اساسی از آبی کمرنگ به پررنگ تغییر می کنه؟ لطفا دقیق بفرمائید.

8 پسندیده

سلام، سطح بندی خاصی نداره، میزان رنگش نسبی هست، مثلا زمانی که شما حداقل زمان مطالعه روزانه تون رو روی نیم ساعت تنظیم کرده باشین، نیم ساعت مطالعه تون که کامل میشه، خانه ی اونروز آبی کمرنگ میشه، حالا هر چی از حداقل تعیین شده بیشتر مطالعه کنین، پر رنگ تر میشه تا جایی که کاملا به رنگ آبی تیره در بیاد.

16 پسندیده

در تکمیل پاسخ بابای تالار خدمتتون بگم که مطالعه بالای ۱ ساعت آبی تیره میشه :blush:

13 پسندیده

نمی دونستم ممنونم منو متوجه کردین

از پاسختون هم ممنونم

5 پسندیده

چقدر خوب … من این نکته رو نمی دونستم. تازه دارم از زبان شناس استفاده می کنم.

6 پسندیده

این قضیش برمیگرده به مصاحبه آقا مصطفی، اونجا ایشون آقا احسان رو بابای تالار گفتن دیگه ما هم هر ازگاهی تجدید خاطره میکنیم :joy:

خوش اومدین دوست عزیز
به امید موفقیت شما :cherry_blossom::cherry_blossom:

9 پسندیده

سلام
حالا که بحث رنگ‌ه
منم یه سوال بپرسم ببینم کسی جواب میده یا نه، حس میکنم اسرافه یه تاپیک جداگانه بزنم:

من هنوز این آمار دوره ها رو متوجه نشدم، این ستون های افقی‌ه مربوط به سرعت و لغات و… برا چین؟ من نفهمیدم که اگه زیاد باشه مناسبه یا کم باشه؟! :thinking:

6 پسندیده

اون گلا اضافیه حس میکنم شبدر فقط
#نه به گل آری به شبدر :joy::joy::joy:

6 پسندیده

سلام آقای رکنی
اون نمودار اگه به پایینش دقت کرده باشین نوشته ساده متوسط و دشوار
بعد هر کدوم از گزینه هایی که فرمودین، شامل سرعت، جملات و لغات بر اساس سطح اون مجموعه روی ی بخش قرار گرفته
مثلا اگه درس ساده باشه جملاتش روی قسمت ساده هستن، سرعتش پایینه و لغاتش جدیدش هم روی قسمت ساده قرار میگیره

6 پسندیده

ممونم ولی آخه با چند تا مجموعه این فرمایش شما رو انجام دادم ولی اصلا درست در نمیومد… :pray:

6 پسندیده

قبلا هم یادمه چند بار گزارش شده بود که سطح برخی مجموعه ها هماهنگ با واقعیت نیست، فکر میکنم آقای ناصری ی بازنگری انجام داده بودن براشون

6 پسندیده

ممنونم از پاسختون…

6 پسندیده

اِی وای … راست می گید؟! بابای تالار؟! عجب تجدید خاطراتی؟! ولی من رفتم با نرم افزار چک کردم، دیدم رنگ پوسته برنامه رو می شه به دلخواه خودمون تنظیم کنیم.

6 پسندیده

بله اونو میشه به دلخواهتون تغییر بدین ، سوال دوستمون در مورد زنجیره بود

5 پسندیده

منم تو قسمت آمار نرم افزار دیدم، روزهایی که بیشتر به درس ها گوش دادم، رنگ اون خونه ها، متمایل به آبی تیره شده.

4 پسندیده