یادگیری با وایتبرد

به موازات کار میکردین؟

4 پسندیده

نه جدا

5 پسندیده

سلام میترا خانم. صبحتون بخیر :bouquet: :smiling_face_with_three_hearts:

اصلا نمی‌تونم پاسخگوی این همه محبت و انرژیتون باشم. :blush:

این خیلی خیلی خوبه، قدرش رو بدونید. یک دنیای بی انتها از آرامش و سکوت و تمرکز

5 پسندیده

سلام سما خانم. صبحتون بخیر

از اونجایی هم که من به محیط زیست خیلی حساسم استفاده از کاغذ رو به حداقل رسوندم :grimacing:. هرچند کاغذ حس بهتری داره اما چون این درس‌ها ممکنه زیاد بشه و معلوم نیست تا کی طول بکشه گفتم کاغذ کمتری مصرف کنم.

6 پسندیده

بله در مورد محیط زیست حق با شماست. من از کاغذهای یه رویی که من و همسرم از محل کار میاریم ، استفاده میکنم :wink::wink::wink:

6 پسندیده

من ازین استیکر چسبیا استفاده میگردم

4 پسندیده

تا اینجای کار، هیچ مشکلی نیست و ایده بسیار زیبا و موثری هست. بهتون بابت پشتکار و پیشرفتتون در زبان آموزی تبریک میگم

این قسمت رو هر چی فکر میکنم توی مخم فرو نمیره، بیشتر به نظر می رسه این بورد رو از خواهر یا برادر کوچیکه یا خواهر زاده برادرزاده ای کش رفته باشین. :rofl:

یعنی در تاریک ترین حالت ممکن هم جیغ میزنه که عجله نکن، برای اینکار انتخابهای بهتری هم هست

گذشته از شوخی، پشتکارتون بهترین الگو برای زبان آموزهاست
بازم تبریک میگم

7 پسندیده

ممنونم آقا احسان لطف دارید :bouquet:

آخه این نوع وایتبردها معمولا برا بچه مدرسه‌ای‌هاست همشون از این عکسا روشون هست. منم کسی نیستم زیاد بگردم اولین چیزی که بدن دستم میخرم :joy:

تمام ترسم از اینه که اینا بیان خونه‌مون یه بلایی سر وایتبرد عزیزم :joy: بیارن

:joy: :joy:

6 پسندیده

Meine Liebe :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus:
Danke vielmals!* :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

5 پسندیده

Gern geschehen :bouquet: :blush:

5 پسندیده

حالا که اینجوری شد منم…
lch liebe dich @pari :blush: :blush:

6 پسندیده

میشه دوستت دارم آره؟

4 پسندیده

Man sieht nur mit dem Herzen gut,das Wesentliche für die Augen ist unsicht bar
:rainbow::revolving_hearts::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::cherry_blossom::rose::rose::rose::rose::rainbow::revolving_hearts::rainbow::revolving_hearts:همانند شما
Wo ein Wille ist, ist ein Weg :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower::rainbow::revolving_hearts::rainbow::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus:

4 پسندیده

آره… همه چیزی که از آلمانی بلدم :joy:

5 پسندیده

سلام پروین خانم
ممنون بابت معرفیه خوبتون
چه تخت وایتبرد خوشگلی :heart_eyes::heart_eyes: چه هولدرای نازییی :wink::wink::smiling_face_with_three_hearts:

5 پسندیده

من تِرَه دوس دارم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: @maryam به شمالیه شمالی به ماهم یاد بده

5 پسندیده

:joy: :joy: :joy: :joy:
حتما

3 پسندیده

Ich liebe dich auch. :revolving_hearts:

4 پسندیده

سلام خوشگل خانم.

زیبایی در نگاه توست نه در آنچه که می‌بینی :blush:

7 پسندیده

اینو باید فرانسوی بگید :grimacing:

چه زحمتی میکشن برا صحبت کردن بندگان خدا :grimacing:

6 پسندیده