برنامه ریزیممم

سلام بزرگوار
ببینید تو یه کتابی میخوندم شخصی بود ک حافظشو بعد ضربه به سرش از دست داد
دکترا میگفتن نقشه خونتو بکش نمیتونست
ولی طبق ساعت خاصی میرف اشپزخونه میوه میخورد
تلویزیون روشن میکرد ولی ازش میپرسیدی تی وی کجاست نمیتونست بگه
و این بخاطر عادت کردنه
ذهن انسان نیاز به یک نشانه و در اخر نیاز به یک پاداش دارد…
مثلا برای اینکه واضح تربشه
یه رزمی کار وقتی از مشت جاخالی میده قطعا بهش فکر نمیکنه ک به این سرعت جاخالی میده
طبق عادت هست و نشانه اش همون مشت هست ذهن الگو درست کرده چیزی اومد سمتت بخاطر پاداش نخوردن مشت و درد نکشیدن جاخالی میده
بنده ام پاداش و نشانه برای خودم گذاشتم
شب قبل خاب بخام نخام چند صفحه کتاب میخونم
چیزهایی ک میخاید انجام بدید باید بیشتر جلو چشمتون باشه
من بیشتر توگوشی کتاب میخونم
برای همین کتاب راه و زبان شناس و برنامه قائمیه رو گذاشتم جلو دست هروقت گوشی رو باز کنم میبینمشون
حتی یه مدت عادت کرده بودم موقع درس خوندن اهنگ گوش کنم تازه بهتر میفهمیدم:joy::joy:
و خوبی عادت اینه ک ترک نداره مگه اینکه جایگزین کنید
ببخشید اگه طولانی شد

13 پسندیده

ممنون بابت توضیحت ولی این قسمت ترجمه نداره منم سوادم نکشید بخونم :cry:

5 پسندیده

ممنوووووووون :blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush:

3 پسندیده

سلام فاطمه جون وقتت بخیر
من توی برنامه ریزیهام همیشه یه زمان آزاد دارم که به هیچ برنامه ای اختصاص نداره. توی اون برنامه کارهای عقب مونده رو انجام میدم
موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

3 پسندیده

سلام دوست عزیز
دوستان زحمت کشیدن راهنمایی های خیلی خوبی کردن فقط یه نکته ای که فکر کردم لازمه بهش توجه کنید اولویت بندیه
برای مثال من یه تایمی رو به زبان اختصاص میدم و تو این تایم میخوام قدرت، تلفظ و گسترده خوانی رو انجام بدم
اولویت اول من با قدرته پس اگه شرایطی برام پیش بیاد که نتونم هر سه مورد رو اجرا کنم میتونم برای مثال اون روز کتاب نخونم
اولویت بندی مورد خیلی مهمیه که باعث میشه برنامه ای که برای خودتون میریزید انعطاف داشته باشه
موفق باشید :rose:

7 پسندیده

سلام گل خانوم ممنون بابت توضیحت عزیزم :blush::blush::blush::blush:

از شما هم ممنون نکته خیلی خوبی گفتین بهم :blush:

3 پسندیده

سلام استاد.ببخشید ازکجا باید این اپیزودهارو دانلود کرد؟
اگه از سایتی هست نیازبه فیلترشکن داره؟
پادکست هاش قابل فهم هستن؟آدم کلی متوجه بشه؟
واینکه اصلا هلی کی هست؟ببخشیدخیلی سوال پرسیدم

4 پسندیده

دوستان راهنمایی های کافی رو گفتن، فقط بهتون بگم که کمال گرایی یه تله اس و باید خودت رو از شرش خلاص کنی، صحبت های دکتر شیری راجبش خیلی قشنگه، اینکه که صرفا یه روز نتونی برنامه هات رو اجرا کنی و کلافه بشی بخاطر کمال گرایی زیاده

4 پسندیده

ما شاگردیم در این مکتب ارغوان جان :hugs:

بانو شما castbox رو دانلود کنید و توش سرچ کنید hellitalk میاد. زبان اپیزودها فارسی هست و قابل فهم و جذاب. اینکه ایشونم چه کسی هستن در اپیزود اول توضیح دادن. :blush: موفق باشید

7 پسندیده

نفرماییدبانوی مهربانم.ازسعادت وخوشبختی من هست که در تالاردرکنارشماعزیزان هستم
بسیارسپاسگزارم.خیلی محبت کردین :heart_eyes: :rose: :smiling_face_with_three_hearts:

4 پسندیده