معرفی بهترین فیلم ها و سریال ها برای یادگیری زبان انگلیسی

51gDp8WspqL.SX342
امروز میخوام فیلم king speech بهتون معرفی کنم
جایزه بهترین فیلم -بهترین کارگردانی -،بهترین بازیگر نقش اول مرد -بهترین فیلنامه اوپژینال هست .
این فیلم درباره بخشی از زندگی جرج ششم پادشاه بریتانیا و پدر الیزابت دوم ملکه فعلی این کشور است که دچار لکنت زبان بود. نقش پادشاه را در این فیلم کالین فرث و پزشک او را جفری راش بازی کرده اند .
تاریخ انتشار سال ۲۰۱۰
این فیلم برای کسای بیشتر توصیه میشه که میخوان فن بیان یاد بگیرن .
imdb 8/10
هرکی این فیلم دیده نظرش بگه

9 پسندیده

Bloodshot

ژانر: اکشن | علمی تخیلی | درام

مخاطب: این فیلم به افراد زیر 13 سال توصیه نمی شود.

محصول : آمریکا

کارگردان : دیو ویلسن

ستارگان : وین دیزل، ایزا گونزالس، سم هیوین

مدت زمان : 104 دقیقه

درباره فیلم :

فیلم بلادشات به کارگردانی دیو ویلسن در سال 2020 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور چین و آمریکا و در ژانر علمی تخیلی می‌باشد. در این فیلم وین دیزل، ایزا گونزالس، سم هیوین، توبی کبل , تلولا رایلی به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان فیلم:
فیلم Bloodshot ، ری گریسون ، یک سرباز کشته شده، دوباره بوسیله ابر قدرت ها زنده میشود و…

(عاشق لهجه و طرز بیان واضح وین دیزل هستم معرکه است هم بازیهاش و هم لهجه ی و تُن صداش)حتما ببینید :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::tulip::rose::rosette:

سایت دانلود:

https://www.uptvs.com/دانلود-فیلم-bloodshot-2020-بلادشات-new.html

8 پسندیده

ممنون میترا خانم . :hugs: باید جالب باشه :hugs:

7 پسندیده

سلام عزیزدلم :rosette::tulip::tulip::sunflower::hibiscus::white_flower::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::sunflower::blossom:شبت بهاریت بخیر و دلت شاد و لبت خندون :rosette::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::white_flower::cherry_blossom::bouquet:خواهش عزیزم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::pray::pray::pray::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:واقعا جالب عزیزم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::rose::rose::rosette::rosette::tulip:

6 پسندیده

images.jpeg-۱
فیلم قشنگ با بازی پیمان معادی

7 پسندیده

انیمیشن ترولها ۱ و ۲

ترولها۱ Trolls

نام اثر: ترول ها Trolls

ژانر: انیمیشن | ماجراجویی | کمدی

نوع فیلم: سینمایی

محصول: آمریکا

کارگردانان: مایک میچل، والت دورن

سال تولید: 2016 میلادی آمریکا

مدت زمان: 92 دقیقه

خلاصه داستان انیمیشن ترول ها Trolls: انیمیشن Trolls داستان موجواتی بامزه و بازیگوش به نام ترول ها را نمایش میدهد که یکی از آنها شاهزاده پاپی نام دارد. شاهزاده پاپی قصد دارد که با سرمایه گذاری های گسترده اش به مردم جهان ثابت کند که ترول ها از قدرت و نفوذ بالایی برخوردار اند و …

سایت دانلود:

تور جهانی ترول ها Trolls World Tour 2020

سال تولید : ۲۰۲۰

محصول : آمریکا

ژانر :انیمیشن ، ماجراجویی ، کمدی

امتیاز IMDB از ۱۰ : ۵٫۱

کارگردان : Walt Dohrn, David P. Smith

ستارگان : Sam Rockwell, Anna Kendrick, Jamie Dornan

خلاصه فیلم : پاپی و برنچ و دوستانشان برای بازگرداندن نظم و متحد کردن ترول‌ها به یک ماموریت فوق‌العاده به تمامی سرزمین‌های دیگر می‌روند. اما در این مسیر با مشکلات فراروانی مواجه می‌شوند که…

سایت دانلود:

https://my-filmm.pro/trolls-world-tour-2020.html

بسیار انیمیشن معرکه و شاد و رنگارنگی ست پیشنها میکنم ببینید :tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::bouquet:

11 پسندیده

MV5BY2ZjNjIwOWQtZTBjNS00MGY1LTg3YzctMjM2YjlmYjAzMmYwL2ltYWdlL2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyMjI0ODc0NTI@.V1_UY190_CR0,0,128,190_AL
خیلی فیلم قشنگی پیشنهاد میکنم ببینید

8 پسندیده

images.jpeg
این فیلم معرکه است
محصول سال ۱۹۹۳
برنده جایزه بفتای بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی گرفته است .

9 پسندیده

@mahnaz44

من این فیلم رو دیده بودم، برای من خیلی خسته کننده بود. هی روزها تکرار میشد دیالوگ‌ها تکراری و صحنه ها تکراری.
میتونست از این بهتر باشه، یکمی از تکراری بودن صحنه هارو کم تر میکرد.
زندگی رو فقط از یه شخص نشون میداد که این خیلی خوب نبود اگر از شخصیت های مختلف هم نشون میداد از افکارهاشون، اینکه اگر زندگی رو دور تکرار افتاد چیکار کنن و چطوری ادامه بدن. خیلی بهتر و جذاب تر میشد.
در کل من دوسش نداشتم.
اما در کل پیام خوبی که از این فیلم گرفتم این بود:
زود تسلیم نشیم، خواسته های خودمون رو دنبال کنیم. :innocent:

8 پسندیده

منم اولش دیدم خیلی خسته کننده بود ولی بعدش فهمیدم نباید مغرور باشی و به همه مهربان باشی .

7 پسندیده

images.jpeg
فیلم خیلی قشنگی و براساس رمان ساخته شده

خلاصه داستان:

فیلم داستان دختر بچه ای را روایت میکند که در خلال جنگ جهانی دوم ، اقدام به دزدیدن کتاب های متنوع می کرد و آن کتاب ها را به دیگران اهدا می کرد. همچنین در زیرزمین خانه شان به یک یهودیِ فراری ، پدر و مادر خوانده اش پناه داده بودند که…
نمره ۷ از ۱۰

7 پسندیده

سلام خانم گل @mahnaz113 عصرتون بخیروشادی :rose::tulip::rosette::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower:نازنیینم فیلمها رو با جزئیات لطفا معرفی کنید به اول تاپیک مراجعه فرمایند و طبق همان روش زحمت بکشید فیلم و سریالها رو معرفی فرمایند از شما سپاسگزار میشوم :pray::pray::pray::pray::pray::rose::tulip::white_flower::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::hibiscus::sunflower::bouquet:با۱دنیا تشکر و سپاس :bouquet::cherry_blossom::rosette::rosette::rose::rose::tulip::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower::bouquet::rose::tulip::rosette:

7 پسندیده

سلام به دوستان اهل فیلم خدا قوت.
آقا هر کسی اگه چندتا فیلم خوب از تام هاردی میشناسه به اینجانب معرفی نماید با تشکر :rose:

6 پسندیده

فیلم warior قشنگه . حتما پیشنهاد میکنم نگاه کنین.

7 پسندیده

سلام عزیزم :rose::white_flower::cherry_blossom::bouquet::blossom::blossom::sunflower:شبت گلباران :rose::tulip::white_flower::rosette::bouquet::blossom::blossom:
پیشنهاد من: بازگشته؛ the revenant
ونوم‌ venom
Legend
تلقین inception
شوالیه تاریکی برمی خیزد
(بازگشته و تلقین و legend فکر کنم بیشتر بپسندی برعکس شوالیه تاریکی و ونوم تخیلی )

7 پسندیده

یکی از بهترین فیلم ها برای تقویت لهجه همین فیلم The King’s Speech هستش. برای افرادی که دوست دارن لهجه بریتیش داشته باشن یکی از بهترین فیلماست.

8 پسندیده

تلقین رو دیدم .:grin:
مرسی از معرفی فیلما حتما یه بررسی میکنمشون. :tulip::tulip::tulip:

8 پسندیده

خواهش عزیزدلم :tulip::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::rosette::rose:ناقابل بود :rose::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rosette::cherry_blossom::bouquet::sunflower::sunflower::tulip::hibiscus:

7 پسندیده

تلقین دیگاپریو بازی کرده تام هاردی بازی کرده

7 پسندیده

download.jpeg
فورد در برابر فراری (انگلیسی: Ford v Ferrari)، یک فیلم آمریکایی در ژانر زندگینامه‌ای درام به کارگردانی جیمز منگولد است در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. فیلم‌نامه این فیلم توسط جیسون کلر بر اساس رخدادهای واقعی به نگارش درآمده است. فیلم، داستان زندگی و رفاقت پیچیدهٔ کن مایلز و کرول شلبی را به تصویر می‌کشد که در اوایل دهه ۶۰ توسط شرکت فورد استخدام می‌شوند تا ماشین مسابقه‌ای قدرتمند بسازند که بتواند ماشین شرکت فراری را شکست دهد. کریستین بیل، مت دیمون، جان برنثال، کترینا بلف، نوآ جوپ و جی‌جی فیلد ستارگان فیلم هستند.[۴]
فیلم همچنین یک موفقیت در گیشه بود و توانست ۲۲۵ میلیون دلار در سرار جهان فروش کند در حالی که بودجه ساخت آن ۹۷ بوده‌است. هیئت ملی بازبینی فیلم، فورد در برابر فراری را یکی از ۱۰ فیلم برتر سال معرفی کرد.[۱۰] در هفتاد و هفتمین مراسم گلدن گلوب فیلم در رشته بهترین بازیگر مرد فیلم درام بود که موفق به کسب آن نشد.[۱۱] همچنین در نود و دومین دوره جوایز اسکار، فیلم در چهار رشته از جمله بهترین فیلم نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود که در نهایت دو جایزه بهترین تدوین و بهترین تدوین صدا را به خود اختصاص داد. [۱۲]

9 پسندیده