معرفی بهترین فیلم ها و سریال ها برای یادگیری زبان انگلیسی

ارقام پنهان یا اشخاص پنهان (انگلیسی: Hidden Figures) فیلمی در ژانر زندگینامه‌ای و درام محصول سال ۲۰۱۶ به کارگردانی تئودور ملفی و با فیلمنامه‌ای نوشته‌ی از ملفی و آلیسون شرودر بر اساس کتابی به همین نام اثرمارگوت لی شترلی است که داستان زنان ریاضیدان سیاه‌پوست آمریکایی را بازگو می‌کند که طی رقابت فضایی آمریکا و روسیه در ناسا مشغول به کار بودند. از بازیگران آن می‌توان به تراجی پی. هنسون اشاره کرد، در نقش کاترین جانسون، ریاضیدانی که مسیر فضایی را برایبرنامه‌ی فضایی مرکوری و دیگر مأموریت‌های ناسا محاسبه کرد. دیگر بازیگران فیلم اکتاویا اسپنسر در نقش دوروتی وان و جنل مونی در نقش مری جکسون هستند و کوین کاستنر، کیرستن دانست، جیمز پارسونز، گلن پاول وماهرشالا علی نیز در نقش‌های مکمل را ایفا می‌کنند.
این فیلم توسط هیئت بازبینی فیلم یکی از ده فیلم برتر سال ۲۰۱۶ شناخته شد[۴] و نامزد جوایز متعددی از جمله سه جایزه اسکار (بهترین فیلم،بهترین فیلم‌نامه اقتباسی و بهترین بازیگر نقش مکمل زنبرای اسپنسر) و دو جایزه‌ی گلدن گلوب (بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای اسپنسر و بهترین موسیقی متن) شد.

9 پسندیده

فیلمایی کِ مُعَرِّفی میکُنید واقِعاً قَشَنگَن مَهناز خانوم :+1:
دَستِتون دَرد نَکُنه :blue_heart: :heart_eyes: :bouquet:
:rose: @mahnaz113 :rose:

10 پسندیده

نظر لطفت عزیزم :heart_eyes: :heart_eyes:

6 پسندیده

download.jpeg
هدف یک سگ (انگلیسی: A Dog’s Purpose) فیلمی درژانر کمدی-درام به کارگردانی لاسه هالستروم است که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به بریت رابرتسون اشاره کرد.
حتما پیشنهاد میکنم نگاه کنین و نظرت درباره فیلم بهم بگین

7 پسندیده

سفر یک سگ به (انگلیسی: A Dog’s Journey ) یک فیلمکمدی-درام محصول آمریکا به کارگردانی گیل مانکوسو در سال ۲۰۱۹ است.

این فیلم قسمت دوم پیشنهاد میکنم اول قسمت یک ببینید بعد دوم . چون فیلم به هم ربط دارن

7 پسندیده

images.jpeg-۱

بانکدار (انگلیسی: The Banker) یک فیلم درام آمریکایی به کارگردانی جرج نلفی است. از بازیگران این فیلم می‌توان به ساموئل ال. جکسون، آنتونی مکی و نیکلاس هولت اشاره کرد. اکران اولیه بانکدار در ۲۱ نوامبر ۲۰۱۹ دربنیاد فیلم آمریکا و اکران عمومی محدود آن در ۶ دسامبر ۲۰۱۹ بود. پخش دیجیتالی این فیلم در ۲۱ ژانویه ۲۰۲۰ توسط اپل تی‌وی پلاس صورت پذیرفت.

بانکدار داستان واقعی دو کارآفرین سیاهپوست را با نام‌های برنارد گرت و جو موریس را دنبال می‌کند، که به خاطر شرایط نژادپرستانه دهه ۵۰ میلادی، مردی سفیدپوست به نام مارک استاینر را استخدام می‌کنند تا مدیریت نمایشی فعالیت‌های تجاری آن‌ها را بر عهده بگیرد.

7 پسندیده

سلام و خسته نباشین امید وارم حالتون عالیی باشه.
دوستان من علاقه مند فیلم های اکشن و قهرمانی هستم :grin::grin:
اگه شما هم از این ژانر خوشتون میاد برید سراغ سری فیلم های
MARVEL Movies یا DC من اصلا فیلم نگاه نمیکنم به جزع فیلم های این ۲ شرکت بهتون پیشنهاد میکنم یه نگاهی بهشون بندازین بستگی به علاقه شما هم داره شاید از بعضی دوستان خوششون نیاد
خب امید وارم موفق و پیروز باشین

9 پسندیده

اسم اسپانسر فیلم هاست

6 پسندیده

سلام ممنون بابت معرفی فیلم ها
میشه درباره این فیلم بیشتر توضیح بدین یا لینک بذارید چون پیداش نکردم
مرسی :grin: :tulip:

9 پسندیده

سلام اسم فیلمیش the banker
https://www.film2movie.li/82435/دانلود-فیلم-the-banker-2019/
از این سایت میتوانید دانلود کنید .

9 پسندیده

منظورم the banker نبود، ریپلای رو به این :point_up_2: پیام زده بودم

8 پسندیده

اینا جر 250 فیلم برتر دنیان اکثرشون رو چندین بار دیدم.بازم مرسی از معرفی این لیست

8 پسندیده

Hacker محصول سال ۲۰۱۶
https://www.film2movie.li/36846/دانلود-فيلم-hacker-2016/

9 پسندیده

ممنون، برای سال 2016 رو دیدم خیلی قشنگه، عکسش خیلی تار بود فکر کردم شاید سری جدید هست.
فیلم هایی با این محتوا رو همیشه دنبال میکنم، یکی از دلایلی که برنامه نویسی یاد گرفتم همین فیلم ها بودن :grin:

11 پسندیده

سلام دوستان
یه فیلمی دیدم باحال، توپ، بِزَن بِزَن، بُکُش بُکُش :grin:
محتوای فیلم رو من نمی‌دونم اینکه گنگ بود و مسخره بود و چیزی نداشت و… قضاوت با خودتون .
فقط عاشق شخصیت دختر شدم دختری محکم، با شجاعت، قوی و خلاصه همه چی تموم :sunglasses:
شرمنده لینک دانلود ندارم بزارم چون دانلودش نکردم بلکه یکی برام شیر کرد (میگن مفت باشه و … جای خالی رو شما پر کنید :joy:)

اسم فیلم tomb raider (مهاجم مقبره)

خلاصه داستان:
فیلم تام رایدر 2018، داستان دختری جوان به نام تام لارا کرافت را روایت میکند که کشتی شان پس از آنکه در نزدیکی یک جزیره غرق میشود، پدرش را گم میکند و مجبور میشود برای پیدا نمودن وی ماجراجویی خطرناکی را در این جزیره آغاز کند. ولی متوجه میشود که افراد شروری نیز در این جزیره حضور دارند که قصد ندارند کسی زنده از جزیره خارج شود …

10 پسندیده

حتما سریال mr robot دیدی

9 پسندیده

خانواده فوری (انگلیسی: Instant Family) یک فیلم کمدی به کارگردانی شان آندرس و نویسندگی مشترک آندرس و جان موریس است که از سوی پارامونت پیکچرزدر ۱۶ نوامبر ۲۰۱۸ منتشر شد
Imdb 7 /10
پیشنهاد میکنم حتما این فیلم نگاه کنین.

10 پسندیده

زیاد تایم آزاد ندارم، گاهی فرصتی پیش بیاد سینمایی نگاه میکنم ولی سرم خلوت بشه حتما این سریال رو نگاه میکنم.
نظرات مثبت زیادی این سریال گرفته، شما خودتون دیدین؟ چطور بود؟

منم برام موضوع فیلم خیلی جالب نبود فقط عاشق شخصیت دختره شدم :relieved:

10 پسندیده

سریال Friends خیلی عالیه حتما ببینین

8 پسندیده

نه من خودم این سریال ندیدم .

7 پسندیده