معرفی بهترین فیلم ها و سریال ها برای یادگیری زبان انگلیسی

ای بابا…
فکر کنم چون فیلم دیگه ای نمونده، انگیزه‌تونو از دست دادین :crazy_face:
منم دیگه حال نمیکنم فیلم ببینم، ولی این فیلمی که معرفی کردم، آخرش یه پیامی داشت تو این مایه ها که:

«به خودت بیا ببین کاری که داری الان انجام میدی چقدر ارزش داره؟! چقدر ضروریه؟! حاضری یه عمر برای راهی که داری میری وقت صرف کنی یا نه؟ یه لحظه به انتهای مسیری که درش قرار داری فکر کن شاید نظرت عوض بشه…»

این بود که از فیلمه خوشم اومد

6 پسندیده

:crazy_face:

:ok_hand: :ok_hand: :ok_hand: :ok_hand:
وقت شد میبینمش

7 پسندیده

سلام فیروز جان

ممنون از وقتی که گذاشتی و این مجموعه باارزش رو معرفی کردی.

من شخصاً از فیلم های تخیلی و فیلم هایی که یه ذره - حتی به اندازه سر سوزن - مضمونشون مرتبط با متافیزیک و ماوراءالطبیعه ست رو خیلی دوست دارم نیگاه کنم. از این فیلم ها هم که آخر فیلم یکی با پشتکارش از هیچ به همه چی میرسه رو خیلی خوشم میاد.

از فیلم های ترسناک هم به شدت بیزارم. شاید به این خاطر که تخیل قوی ای دارم و اینقدر توی ذهنم می مونه که تا یک هفته زندگی رو برام تلخ می کنه. تقریباً ده سال پیش بود که از سر کنجکاوی فیلم The Grudge رو دیدم. دقیقاً یادم نیست 2 بود یا 1. تا یک ماه شب ها کابوس می دیدم. از اون زمان تنها فیلمی که یه کم - مثلاً از دید من - ترسناکه رو که دیدم Constantine هست.

و اما نظرم درباره فیلم های تخیلی: امروز ما، نتیجه تخیل گذشتگان ماست و آینده آیندگان، نتیجه تخیل امروز ماست. بنابراین هر از گاهی باید با فیلم های تخیلی روی تخیل خودمون کار کنیم.

و در آخر هم، با اجازه تون یه چندتا فیلم رو معرفی می کنم:

1. Green Book 2018
  2. The Shape Of Water 2017
  3. Three Billboards Outside Ebbing Missouri 2017
  4. The Magnificent Seven 2016
  5. Passengers 2016
  6. The Age Of Adaline 2015
  7. Mad Max Fury Road 2015
  8. Joy 2015
  9. Whiplash 2014
  10. The Giver 2014
  11. Nightcrawler 2014
  12. Gone Girl 2014
  13. Edge Of Tomorrow 2014
  14. Trance 2013
  15. Side Effects 2013
  16. Prisoners 2013
  17. Upside Down 2012
  18. Django Unchained 2012
  19. The Intouchables 2011
  20. Limitless 2011
  21. In Time 2011
  22. Shutter Island 2010
  23. Book Of Eli 2010
  24. Knowing 2009
  25. Felon 2008
  26. The Da Vinci Code 2006
  27. Peaceful Warrior 2006
  28. Deja Vu 2006
  29. V for Vendetta 2005
  30. Cinderella Man 2005
  31. The Butterfly Effect 2004
  32. A Beautiful Mind 2001
13 پسندیده

بقیه شون هم قشنگ هستند ولی هیچ کدوم مسیر سبز نمیشن، چون مسیر سبز فوق العاده است :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

6 پسندیده

بله حق با شماست، ۶ زیر زمینی رو برای این معرفی کردم چون کلا یه هفته اس توی آمریکا اکران شده و بازی پیمان معادی
( بازیگر کشور خودمون ) هم که برای خود من به شخصه خیلی جالب بود ، گفتم دوستان هم ببینن شاید خوششون اومد

7 پسندیده

دقیقا با نظرتون موافقم من واقعا از محتوای فیلم دکتر استرینج خوشم اومد کلا عاشق فیلم هایی هستم ک قوانین کیهانی و قدرت ذهن رو نشون میدن من که خودم با دیدن ایت جور فیلم ها حس قدرت میگیرم

شاید از لحاظ کیفیت قابل توجه نباشه ولی بسته به نوع دید هر فرد این فیلم ممکنه از نظر شخصی قشنگ باشه واقعا علاوه بر سلیقه زاویه دید و هدف از دیدن فیلم طبق فرمایشات اقای رکنی مهمه

8 پسندیده

چقددد ذوق زده شدم از معرفی این همه فیلم :heart_eyes:
واقعا سپااااس که وقت گذاشتید و این فیلم ها رو معرفی کردین :rose:

8 پسندیده

سلام آقا فرشید
خواهش میکنم امیدوارم مفید باشه

:ok_hand: :ok_hand: :ok_hand: :ok_hand:
یه تعدادش رو دیدم و یه تعدادیش رو هم میدونم خوبن ولی هنوز ندیدم
ممنون بابت معرفی
فک کنم سلیقه ی فیلم دیدنمون زیاد با هم فرق نداشته باشه

:ok_hand:

خواهش میکنم امیدوارم مفید باشن :pray:

8 پسندیده

سلام شبتون خوش
2تا فیلم اولی رو دانلود کردم اما تو زیرنویسش طبق معمول مشکل دارم
فایل های زیرنویسی که دانلود میکنم
تو برنامهrarهم تجزیه نمیشن
Mx player هم نصب کردم ولی درس نمیشه فقط بعضی از زیرنویسامو rar باز میکنه…:expressionless: مشکل از کجاست و چه کنم؟

5 پسندیده

زیرنویس انگلیسی یا فارسی ؟
میشه فایلارو بفرستین اینجا؟

6 پسندیده

سلام
باید بصورت دستی، زیرنویس ها رو اجرا کنید…

6 پسندیده

زیرنویس فارسی…از همون سایتی که برای دانلود گذاشتید زیرنویس دانلود کردم باز نشد :expressionless:

ببخشید چگونه؟

5 پسندیده

a-beautiful-mind_farsi_persian-433199.zip (43.2 کیلوبایت) the-shawshank-redemption_farsi_persian-1402327.zip (48.0 کیلوبایت)
این دوتا رو امتحان کنید

5 پسندیده

فایل زیپ یا رار رو اکسترکت کنید، که معمولا حاوی یه فایل هستش
بعد فیلم رو با mx player اجرا کنید، سپس از گزینه ها ، زیرنویس یا subtitle رو انتخاب کنید بعد بازکردن یا open رو بزنید و فایلی که داخل زیپ بود رو انتخاب کنید

سه نقطه بالا سمت راست»» زیرنویس»» بازکردن

7 پسندیده

ممنونم ازتون درست شد با کلی زحمت :blush:ازتون مچکرم
@firo744
@rokni

6 پسندیده

مرسي از معرفيتون واقعا عالين

5 پسندیده

سلام دوستان گلم :hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip:دنیاتون رنگین کمانی :hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:
امشب اومدم با ۱فیلم بسیار زیبا :ok_hand::ok_hand::tulip::tulip::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::rose:

فیلم ملفیسنت 2 (افسونگر شرور 2) 2019_Maleficent

ژانر: ماجراجویی، خانوادگی، فانتزی

کارگردان: [یوآخیم رونینگ]

موسیقی: جف زانلی

با بازی آنجلینا جولی

مدت زمان فیلم: ۱ ساعت ۵۸ دقیقه

بودجه: ۱۸۵ میلیون دلار آمریکا

تاریخ (های) انتشار: : [۱۸ اکتبر ۲۰۱۹]

فیلم‌نامه این فیلم توسط لیندا وولورتون، میکا فیتزمن-بلو و نوآ هارپستر به رشته تحریر درآمده

خلاصه داستان : قسمت دوم این فیلم به بررسی صلح پیچیده بین پری شاخدار و ملکه‌ی جدید می‌پردازد که اکنون نیاز به اتحاد جدیدی برای مواجهه و مبارزه با دشمنان جدید و محاظفت از گیاهان و موجودات جادویی که در آنجا ساکن هستند دارند و…

13 پسندیده

ویچر(The Witcher)

یک مجموعه تلویزیونی در ژانر خیال پردازی تاریک، درام، فانتزی, اکشن می‌باشد که توسط لورن اشمیت هیسریچ برای شبکه نت‌فلیکس ساخته شده‌است. این سریال برگرفته از مجموعه رمانی به همین نام ، اثر آندژی ساپکوفسکی نویسنده لهستانی می‌باشد. فصل نخست این مجموعه در ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹، و به تعداد ۸ قسمت در نت‌فلیکس به نمایش درآمد.

The-Witcher-Yennefer-Ciri

خلاصه داستان: گرالت ریویایی جادوگر و شکارچی جهش‌یافته هیولا، در تلاش است تا جای خود را در این دنیای پر از هیولا و آدم‌های ظالم پیدا کند…

11 پسندیده

سریال Dracula

مینی سریال در ۳ قسمت تولید شده که زمان هر قسمت آن حدود ۹۰ دقیقه است.

کلیس بنگ ، بازیگر فیلم The Girl in the Spider’s Web (دختری در تار عنکبوت)، نقش دراکولا را در سریال Dracula بر عهده دارد.
جاناتان آریس ، ساشا داوان ، نیتن استوارت-جارت، کاترین شل، لیندزی مارشال، چنل کرسول، متئو برد، لیدیا وست، پل برنن، سارا نایلز، سوفیا اوکسنهام، جان مک‌کری، فیل دانستر و میلیسنت ونگ ، از دیگر بازیگران این سریال هستند.

همچنین در طول فیلم شاهد به تصویر کشیده شدن لندن دوره ویکتوریا و همچنین ترانسیلوانیا هستیم.

پخش از اواخر ۲۰۱۹ تا اوایل ۲۰۲۰

سریال تلویزیونی دراکولا، بر اساس داستان برام استوکر که سفر کنت خوناشام از ترانسیلوانیا به لندن را به تصویرمی‌کشد…

قسمت اول:

http://www.dalfak.com/w/lzq2i3

10 پسندیده

سلام جناب @firo744 ارجمند و گرامی شبتون بخیر و شادی :bouquet::tulip::tulip::blossom::blossom::hibiscus::rose::cherry_blossom::hibiscus::rose::cherry_blossom:ببخشید بااجازه تون به سرفصل تاپیکتون ۱سریال و استیکر فیلم اضافه کردم به بزرگی خودتون ببخشید :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::tulip::blossom::sunflower::bouquet::tulip::tulip::blossom::hibiscus::rose::cherry_blossom::rose::rose::cherry_blossom::rose::rose:

5 پسندیده