معرفی بهترین فیلم ها و سریال ها برای یادگیری زبان انگلیسی

:joy::joy::joy::joy:
اره خیلی باور پذیر و خوبه
ولی old boy یه چیزی فراتر از این حرفاس ، خیلی خفنه
مخصوصا سکانس آخرش که یارو می خنده و میخوای زار بزنی به حالش :neutral_face:

دیالوگ صحنه ی آخرش هم اینه که مثل پتک میخوره وسط فرق سر آدم

بخند ، میبینی که دنیا با تو میخندد
گریه کن و میبینی که تنها خواهی گریست

9 پسندیده

خیلی عجیب بود ، خیلی استعاری بود
با چاشنی روانشناسی و ژانر وحشت :grin:

8 پسندیده

با یکی تبادل کنید
من قبلا این کارو میکردم
با هم هماهنگ کنید که شما چی رو دانلود کنید و اون چیو

من یه ترابایت سریال ندیده دارم ، انبارم پره :joy:

9 پسندیده

اینا چیه میبینید… اصولا ژانر وحشت مغز رو داغون میکنه، یعنی حاضرم بشینم ارباب حلقه ها رو ببینم ولی خود حلقه‌شو نه :grin:

یه فیلمی بود چند نفر داشتن میدیدن من یه صحنه دیدم، ریختم بهم، یه صحنه ای بود که سر یه نفر رو با لیزر به هشت قسمت تقسیم کردن و مغزش مثل هشت پا ریخت بیرون(کسی خواست اینو پرچم کنه)
واقعا چرا باید ژانر وحشت تولید بشه…؟!

10 پسندیده

ارتباطاتم خیلی محدوده. چون تو محیط کوچیک کم پیش میاد آدم باظرفیت و باشخصیت پیدا بشه.

و دخترا هم معمولا خیلی فیلم نمی‌بینن متاسفانه

رایتل نت شبانه‌ش خوبه. هرچی بخوام باهاش دانلود میکنم. ولی اینکه یکی فیلم رو برات بیاره خیلی خوب و راحته :grimacing:

9 پسندیده

واقعا ارباب حلقه‌ها کجاش وحشته؟!

من خواهرزاده‌م از سه سالگی عاشق هابیت شده :joy: الانم که پنج سالشه هربار میاد خونه‌ی ما منو مجبور میکنه براش پخش کنم.

10 پسندیده

نه منظورم این بود که، با وجود اینکه نمیتونم با خودم کنار بیام که ارباب حلقه ها رو ببینم، ولی حاضرم به جای فیلم ژانر وحشت اینو ببینم

9 پسندیده

نمیدونستم که چی به چیه
در عمل انجام شده قرار گرفتم :joy:

انسان مدرن دیگه راهی نیست که برای هیجان و لذت بردن پیدا نکرده باشه
یه عده آدم خوشحال و بی عار و درد میخوان هیجان و ترس مصنوعی رو تجربه کنن :joy:

البته ژانر وحشت سینمای ژاپن خیلی روانشناسانه و گاهی فلسفیه و کلا داستانس فرق داره
ترسش هم ترس موجودات عجیب غریب و کریه و ترسناک نیست
بی انصافا دست می ذارن روی ترس های درونی انسان و شکنجه میکنن تماشاگرو :neutral_face::neutral_face:
منم قبلا از روی کنجکاوی میدم
الان دیگه کنجکاویم بر طرف شده :joy:

10 پسندیده

‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
خب خدا رو شکر… :grin:

9 پسندیده

یعنی اینطور که شما از این تعریف دادین آدم خودآزاری باید داشته باشه بره سمتش :joy::joy:
من فیلم تلخ ببینم بعدش سردرد شدید میگیرم و اون تایم بعدش میسوزه :joy:

من با اینا جلو برم پس :joy:

برو برو زوتر :v:

از اون ایشالا ها نباشه آمین :joy:

اتفاقا همین نیت رو داشتم اولش ولی به تک کلمه قناعت کردم :joy::joy:

8 پسندیده

خیلی هم خوبه :grin:
پاپ کورن و چیپس و ماست فراموش نشه :grin:

9 پسندیده

سلام دوستان گلی گلی خودم :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus:بابا ایولا دمتون گرم ذوق مرگ شدم بااین همه فیلمهای خوشگل و گوگولی :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::clap::clap::clap::rose::rose::rose::rose::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::tulip::tulip::tulip::blossom::blossom::blossom::sunflower::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::hibiscus:
ماهم ۱فیلم معرفی میکنیم به نام جهان زیرین در ۵فصل بسیار بسیار زیبا و هیجان انگیز من نزدیک۷بار دیدمش سیرنمیشم از دیدنش

Underworld-Collection-i

مافقط پوستر میذاریم هنوز پیشرفت نکردیم لینک قرار بدهیم :wink::wink::wink::wink::wink::wink::blush::blush::blush::blush::blush::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:به بزرگی خودتون مارو ببخشید ارادتمند همگی :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::sunflower::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus:
وسپاس ویژه و خاص از جناب @firo744 گرامی و بزرگوار بخاطر چنین تاپیک ارزشمندی :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus:هزاران هزارتا سبدگلهای اطلسی و رازقی تقدیم حضور نازنیینتون تشکر تشکر :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus:

11 پسندیده

خواهش میکنم میترا خانوم :rose: :pray: :rose: :pray:
واقعا نمیدونم چجوری باید جواب پیامتون رو بدم از بس خوبه و پر انرژی و واقعا فقط مخصوص شماست (به معنای واقعی کلمه آچمز شدم :see_no_evil:)

9 پسندیده

@firo744

آقا فیرو(ز) سلام
من بعد دو ماه… بالاخره تونستم بشینم یه فیلمی که مدتها میخواستم بببنم رو ببینم…
گفتم معرفی کنم، شما و دوستان اگه دوست داشتین ببینین:
اسم فیلم Ad Astra هستش، یه فیلم به ظاهر علمی-تخیلی اما در واقع یه فیلم روانشناسانه‌ایه به نظر من ، که به بررسی برخی از ابعاد روانشناختی-اجتماعی بازیگر نقش اول خودش یعنی برد پیت(روی) در قالب یک فضانورد می پردازه

نکات و پیام جالب و قابل تاملی داره، که البته از نظر خیلی ها این فیلم ضعیف و پایین تر از حد و ارزش برد پیت‌ه
اما به نظر من و خیلی های دیگه، فیلم قابل قبولیه… در این حد که واقعا نفهمیدم کی تموم شد :blush:

از نظر جلوه های بصری بسیار سطح بالایی داره :ok_hand::ok_hand:

امتیاز imdbش تا به الان شیش و هشته :grin:

کارگردانش یه بنده خداییه به اسم «جیمز گری»
و…
اینم از پوسترش :point_down: البته پوستر کره‌ای شو گذاشتم که یکم تنوع بشه
SY450

داستانشم نمیگم که اسپویل نشه، دوست داشتین بشینید ببینید، یک فیلم خانوادگیه پاکیه، که البته این پاک بودنش هم خودش مرتبط با اصل داستانه، شایدم به این خاطره که غربی ها به این رسیدن که نباید اونجوری فیلم بسازن ⁦☹️⁩

13 پسندیده

سلام آقا فیروز وقتتون بخیر
ممنون از لیست بلند بالاتون :pray::pray::pray:با اجازتون منم میخواستم اسم چند تا فیلم رو بگم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
مسیر سبز ، روح ، بروس قهرمان ، ازدواج بهترین دوستم ، ۶ زیر زمینی

موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

9 پسندیده

سلام فیلم Hitman’s bodyguard توی همین سبک هست و رایان رینولدز و ساموئل ال جکسون هم بازیگراش هستن
از این فیلمی که اشاره کردید به مراتب خیلی خیلی بهتر و تماشایی تره

8 پسندیده

سلام آقای مجری

:joy: :joy: :joy: :joy:

ممنون بابت معرفی
یه چند مدتی هست تو لیست فیلم های پیشنهادی سایت سینما میبینمش و منم اتفاقا رفتم و نظرات رو خوندم دیدم ملت گفتن ارزش دیدن نداره ولی خب منم دیگه به این نتیجه رسیدم که نظرات ملت همیشه در صحنه توجه نکنم

:ok_hand: :ok_hand: :ok_hand: :ok_hand:

سلام
ممنون امیدوارم مفید باشه براتون

شما صاحب اختیارین :pray:

از اینا فک کنم فقط مسیر سبز رو دیدم که اونم خوب بود
ممنونم از معرفیتون :pray:

7 پسندیده

:joy::joy:
برای مارول‌ بین ها، فیلم جذابی نخواهد بود، ولی برای من فضای جدید و جالبی داشت، اگه وقت خالی داشتید ببینید شاید خوشتون اومد

6 پسندیده

ممنون بابت معرفی
حتما وقت شد میبینمش
جمعه بعد مدت ها شد که یه فیلم ببینم و با ذوق و شوق رفتم جوکر رو ببینم چون تعریفا خیلی زیاد بود و …
ولی واسه من اصلا اون چیزی که تصور میکردم نبود
هیچیش بهم نچسبید
حتی بازی فنیکس
به نظر من در حد جوکر کریستوفر نولان نبود
هیث لجر یه چیز دیگه بود کلا
خلاصه کلا یه خورده انگیزمو برا فیلم دیدن از دست دادم :see_no_evil:

7 پسندیده

:ok_hand::ok_hand::ok_hand:
من یه تیکه شو دیدم، حال نکردم وقت بذارم…

5 پسندیده