چالش پرتکرارترین درس

وای وقتی اینجا اومدم انگار دارم با ارقام اختلاس ها روبرو میشم، تعریفم عوض شد

12 پسندیده

اینم از من :black_heart::sunglasses::sunglasses:

20 پسندیده

خواهش میکنم، پیروز و کامروا باشید :tulip:

خسته نباشی دلاور :grin::grin::grin::grin:

خب بعضی‌ها از سطح پایینتری شروع کردند، ناچار بودند پایه را قوی‌تر کنند، الان که داستان‌های زیبوک را می‌خوانم با دو سه بار خواندن سراغ کتاب‌های بعدی می‌روم.

12 پسندیده

یک بخش با ۲۲ واژه‌ی نو را تنها یکبار می‌خوانید؟ :thinking:

13 پسندیده

شایدم حق با شما باشه
ولی من کلمات جدیدو صرفا زردش میکنم و اگر این کلماتی که زردن تو یه درس دیدم دیدمشون این دفه هایلایت میکنم،
آخه من واقعا سرم شلوغه نمیرسم هر کلمه رو حفظ کنم ، سعی میکنم اینطور کلمات مهمتر الک بشن

12 پسندیده

سلام دوستان گل گلی خودم :rose::sunflower::rose::rose::tulip::rose::sunflower::tulip:وقت پر برف و بارونیتون بخیروشادی :rose::sunflower::tulip::rose::sunflower::tulip::rose::sunflower::tulip:
واینهم پرتکرارهای من :muscle::muscle::ok_hand::ok_hand::heart::heart::eyes::eyes:

سخت است اما شد که بشه :joy::joy::ok_hand::ok_hand:

28 پسندیده

چقددد جااالب و هماهنگ خوندین میترا خانم گل گلی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::rose::rose::rose::heart::heart::smiley::smiley:
تناسب خوندن رو کاملا بین دروس رعایت کردین😃

12 پسندیده

اینم مال منه :sunglasses:

که البته درس جوجه اردک رو منم مث بقیه دوستان برای خواهر زادم میزاشتم و گوش میداد و خیلی دوسش میداشت :smiley:این شد ک دفعاتش خیلی بیشتر شد

23 پسندیده

سلام عزیزخوشگلم :sunflower::tulip::rose::sunflower::tulip::rose::sunflower::tulip::rose::sunflower::tulip::rose:فدای مهر و توجه ات نازنیینم :sunflower::tulip::rose::sunflower::tulip::rose::rose::tulip::sunflower::tulip::sunflower::rose:ارادت خانم :sunflower::tulip::heart::heart::sunflower::tulip::rose::rose::heart::heart::sunflower::tulip::sunflower::rose::rose:
از شماهم عالی عزیزم :sunflower::tulip::heart::rose::ok_hand::ok_hand::ok_hand::heart::heart::rose::rose::sunflower::sunflower::tulip::tulip:باآرزوی موفقیتهای بیشتر نازنیینم :sunflower::tulip::sunflower::tulip::rose::rose::sunflower::tulip::sunflower::rose::rose:

12 پسندیده

من زبانشناس که داشتم دوره ها را نگاه میکردم این دوره رو دیدم.
بعد از داستان های بچه گانه، نیمچه داستان ها هم زیاد گوش دادم.

21 پسندیده

چرا پنجاهو سه؟؟ …

9 پسندیده

سلام جناب @aaaooo گرامی :hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom:شبتون بخیر :hibiscus::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower:پ چندتا؟؟؟ :joy::joy::joy::joy:اونیکه شما میبینید بااین همه تکرار هنوز به تسلط نرسیدم و هنوز روی این دوقسمت گیر کردم تا امروز شده اینقدر تکرار و هنوز ادامه داره :blush::blush::blush::blush::blush:ودر کنار این دو سرفصل در حال گسترده خوانی در زیبوک و تماشای فیلم در زوم هم هستم :blush::blush::blush::blush::blush::blush::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::hibiscus::rose::rose::bouquet::tulip::tulip::blossom::sunflower::blossom::tulip::bouquet::rose::hibiscus::hibiscus::cherry_blossom::bouquet:

13 پسندیده

آخه همش پنجاه سه یا چار بار تکرار شده بود
موفق باشید به پشتکارتون غبطه می خورم

11 پسندیده

ارادت‌ :hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::blossom:همچنین شما جناب @aaaooo ارجمند :hibiscus::rose::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower:دلیلش اینکه مرتب بودن برام مهم و تمام درسهابرام اهمیت داره برای همین تکرار همه شون رو رعایت کردم بعدش من یکم وسواسی هستم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::hibiscus::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::cherry_blossom::cherry_blossom::tulip::blossom::blossom::sunflower::sunflower::sunflower::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::tulip::blossom::blossom::hibiscus::hibiscus:

12 پسندیده

:joy: :see_no_evil:
دوره انگلیسی واقعی هم تموم شد می دونی که باز هم برگشت به عقب جهت ثبت اصطلاحات دارم یعنی اسکرین شات زیر +۱ :rofl:

چقدر این درس اسباب کشی انرژی بخش بود.

29 پسندیده

21 پسندیده

سلام جناب @Nader-Pn صبح آدینه تون بخیروشادی :rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::blossom::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower::hibiscus::blossom::hibiscus::blossom: :rose::cherry_blossom::tulip::rose::cherry_blossom::tulip::hibiscus::sunflower::hibiscus:
آقا چرا از شما این مدلی؟؟

13 پسندیده

علیک سلام خب درس تسلط بر احساسات 2 برا من همینجوریه مگه برا شما چجوریه؟

10 پسندیده

ببخشید من فکر کردم انگلیسی بدون تلاش :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::blush::blush::blush::blush::blush:خیلی شرمنده تازه نام درس رو گفتیند رفتم دیدم مال انگلیسی قدرت آخه صفحه تون مثل انگلیسی بدون تلاش درس دخترک زیرک :wink::wink::wink:همینطوری بود که از شما هست :joy::joy::joy::joy::joy::joy:بازهم ببخشید :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower:موفق و پایدار باشید :hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::blossom::blossom::hibiscus::rose::hibiscus::rose:

9 پسندیده

سلام

23 پسندیده