چالش پرتکرارترین درس

شما برای انتخاب هر منبع باید بالای ۸۵ درصد اون منبع رو متوجه بشین اما بازهم اختیار باخودتون من قصد راهنمایی داشتم

8 پسندیده

سلام، اینم مال من :grin:

9 پسندیده

نمیشه با گوشی عکس فرستاد

4 پسندیده

سلام دوست عزیز
ما همه با گوشی هامون عکس می فرستیم

با کلیک کردن روی این علامت میتونین عکس بفرستین
موفق و پیروز باشید
@sajjad108

8 پسندیده

سلام
نمیشه
نمیدونم چرا وقتی کلیک میکنم روش صفحه کلید میاد پایین ولی گزینه نیست که عکسو بفرستم

4 پسندیده

سلامی دوباره دوست گرامی

بعد از کلیک کردن

این منو باز میشه واسه شما باز نمیشه ؟
@sajjad108

6 پسندیده

سلام دوست گرامی :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet: وقتی صفحه باز شد و صفحه کلید پایین رفت دوباره روی صفحه بزنید دوباره صفحه کلید بالا میاد :rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus:

7 پسندیده

بارگذاری Screenshot_20200428-234635.jpg…
ممنون دوستان که راهنمایی کردید

اینم مال من واسه دوره بدون تلاش

4 پسندیده

سلام دوست گرامی :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose:صبح آدینه ی بهاریتان بخیر :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet:بارگذاریتان ناقص صورت گرفته و بعدهم وقتی ۱۰۰% بارگذادی تکمیل شد سه خط بیاییند پایین بعد نوشته یتان را شروع کنید :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:موفق و پایدار باشید :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet:

6 پسندیده

یا عیسی مسیح! خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلوان!(:

6 پسندیده

یادم نمیاد کدوما بیشتر گوش دادم ولی درس زمین لرزه از انگلیسی واقعی را فکر کنم بیشتر گوش دادم

8 پسندیده

سلام دوستان
من رکورد خودم رو زدم :grin::grin::muscle::muscle::muscle::muscle:
۹۲ بار درس داستان کوتاه قسمت هویت از انگلیسی قدرت رو گوش دارم
البته فک کنم این درس رو تا ۱۰۰ بار هم گوش کنم
۱۰۰ بار شد بازم شات میزارم
:raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed:

11 پسندیده

سلام اینم درس ٻر تکرار من

14 پسندیده

هشت ساعت و نیم کتاب، متوسط فصلها شش بار تکرار شده. برای من که اهل تکرار نیستم چالش اراده هست.

10 پسندیده

سلام خوبی عزیز.اتفاقا بنده هم برادرزادمو مجبور میکنم هر درسو حداقل 5 بار گوش بده و یادداشت کنه.بهتره ب شما بپیونده

5 پسندیده

پ. ن:هرکدوم حدود 10 دقیقه هست تایمشون
بخش مگاداستان

10 پسندیده

سلام
منو مگاداستان😁

11 پسندیده

یه سوال جایی به نحوه تکرار اشاره شده؟ مثلا بگه این مدلی تکرار کنید که اثرگذار باشه

3 پسندیده

چند باری بود ک این تاپیک رو دیده بودم . و بالاخره تصمیم گرفتم منم شرکت کنم .
این تعداد دفعات از روز اول تا حالا نیمیش بتدریج و نیم یا یک سومش بحالت فشرده انتحاری بدست اومده برای من خیلی موثر بود ک بیشتر بخونم و دوباره ک برگشتم و خوندم تازه بیشتر فهمیدم و مطالب باز شد
بهرحال همه در حال یادگیری هستیم یکی نیاز داره بیشتر بخونه و دیگری با کمتر از اینا هم کارش راه میفته .
همه موفق باشیم و ثابت قدم بمانیم

6 پسندیده