گفتگو 🎙

سلام دوستان. روزتون به‌خیر

مدتیه ایده‌ای تو ذهنمه و بعد از کلی تفکر به این نتیجه رسیدم که اینجا به اشتراک بذارم شاید بالاخره تونستم درموردش تصمیم‌گیری کنم. قضیه از این قراره که میخوام در مورد موضوعات مختلف با اعضای مجرب تالار یه سری مناظره‌ها داشته باشیم. اگه وقتشون اجازه بده. و اگه وقتشون هم اجازه نداد، من سعی می‌کنم به صورت مونولوگ این موضوع رو پیاده کنم.

و اما درمورد موضوعاتش، با کلی کلنجار رفتن با خودم به این نتیجه رسیدم که برای این کار از سوالات پرتکرار اعضا استفاده کنم.

موضوع‌ها رو براساس تاپیک‌های پرمخاطب انتخاب می‌کنم.

موضوع و مبحث داغ این روزهای تالار ظاهرا همون چالش کتابخوانیه و از دوستان کتابخوان درخواست می‌کنم سوالاتشون در مورد کتابخوانی رو همینجا مطرح کنند که من، مهمترین سوال‌ها رو گلچین کنم و در قالب موضوع مناظره یا مونولوگ پاسخگوشون باشم. تاپیک به انگلیسی و به صورت صوتی هست و سعی میکنم در صورت امکان متن رو هم اضافه کنم.

اگه سوالتون رو قبل از شما پرسیدن حتما اشاره کنید که این سوال، سوال شما هم هست. چرا که میخوام مهمترین و پرتکرارترین سوال‌ها رو انتخاب کنم.

اعضای مجرب هم اگه کسی آمادگی داره برا این کار لطفا اعلام کنند.

سپاس

31 پسندیده

سلام بله خیلی خوبه
من از طرف مجرب ها میگم بله
ههههههه

9 پسندیده

سلام پروین جان
ی جور پرسش و پاسخ انگلیسی میشه درسته؟
من اگه کمکی ازم بر بیاد دریغ نمیکنم :rose::rose:

9 پسندیده

یه چیزایی تو این مایه‌ها. سوالات رو می‌خونیم بعد نظراتمون رو میگیم. چیزایی که برا ماها کارساز بوده، یه جورایی بیان تجربیات درباره‌ی مبحث مورد نظر.

خیلی هم عالی. اگه بتونی توی مناظرات باشی که منت میبرم. دوست دارم کارمون متنوع باشه. اگه دوستان دیگه هم بیان که عالی میشه. مثلا یه بار من و تو، یه بار من و x، یه بار تو و x، بار x و y :grimacing:

عجله و ددلاینی هم وجود نداره. برنامه، بر اساس وقت دوستان تنظیم میشه

13 پسندیده

چه چالش برانگیز :hugs:

باعث افتخاره عزیزم

پس من و y چی؟ :expressionless::joy:
شوخی کردم
من هستم، چالش خوبیه :ok_hand:

13 پسندیده

سلام رفقا
منم هستم
البته فکر میکنم اگه فارسی باشه صحبت هامون افراد بیشتری بتونن استفاده کنن

18 پسندیده

سلام پروین جان
ایده جالبه یجورایی مثل پادکست‌های گفتگویی all ears.
فقط چندتا سوال برام ایجاد شد اینکه برای گفتگو از قبل متن میخوای تهیه شه؟ و اینکه صوت جداگونه ضبط و ادیت یا آنلاین ضبط میشه؟
من هم کمکی باشه درخدمتم عزیزم

13 پسندیده

اگر متن انگلیسی باشه میشه ترجمشو زیر نویس رفت
اما خب فک کنم زمان بر باشه
حالا باید دید پروین جان چی میگن

13 پسندیده

سلام آقا فرزاد. خیلی ممنونم

اینم از x مون.‌

اگه انگلیسی باشه باعث ایجاد انگیزه میشه. یه خلاصه‌ی فارسی هم ازش ارائه میدیم.

:joy:
چرخه‌ای کار می‌کنیم.

فک میکنم y مون نسیم جان باشه. @a.bayani

10 پسندیده

سلام عزیزم

این اینترنت اعصابمو داغون کرد. هر پاسخی که میدم نیم ساعت طول میکشه.

سوال‌ها رو تهیه میکنم و اون دو نفر که مناظره دارن تصمیم میگیرن که جواب‌ها رو از قبل آماده کنن یا اینکه بداهه باشه. دیگه به خودشون بستگی داره. به نظرم حتی اگه بداهه باشه، یه هدلاین از گفتگوها رو داشته باشیم که رشته‌ی کلام از دستمون خارج نشه‌.

این خیلی مصنوعی نمیشه؟

به نظرم آنلاین باشه. در حدی که امکانات اجازه بده

فک نکنم هیچکدوم از ما وقت اینو داشته باشیم.

خب y مون هم مشخص شد. :blush:

ورژن local :joy:

10 پسندیده

سلام
من هم سعی میکنم این برنامه که راه افتاد با لایک‌هام حمایتتون کنم :grin:

9 پسندیده

It seems great
You can count on me , Like 1, 2, 3
( 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, …) :blush:

10 پسندیده

الان z مون جور شد یا چی؟ :thinking:

8 پسندیده

شما میتونین منو تانژانت زاویه قائمه در نظر بگیرین !

8 پسندیده

پس برای VIP یها در خدمتتون خواهیم بود :slightly_smiling_face:

7 پسندیده

:skull: :skull: :skull_and_crossbones: :skull: :skull:

7 پسندیده

دیگه خودتون گفتید. برا من تانژانت زاویه‌ی قائمه یعنی VIP :joy:

7 پسندیده

خارج از شوخی ایده ی جالب و مفیدی هست. شما استارت ش رو بزنین، یه تحقیقی هم در مورد تانژانت زاویه قائمه داشته باشین تا میزان حمایت و پشتیبانی من دستتون بیاد :sweat_smile:

9 پسندیده

ما یه استاد راهنما داشتیم…سینوس ۹۰
سهم مون از توجه و راهنمایی ایشون تقریبا کسینوس ۹۰ می شد.

این شد که بی نهایت هیچ سهم ما شد در نهایت…تانژانت پروژه و همکاری ما به عنوان یه گروه!

9 پسندیده

:grimacing::clap::rose:

به عنوان یک دانش آموز سابق رشته ی ریاضی با معدل دیپلم 19.5 و فارغ التحصیل کارشناسی برق :joy: البته با نمره ی 20 در درس الکترومغناطیس :grin:
اصلا نسبت های مثلثاتی رو یادم نمیاد ، انتگرال و مشتق و… رو هم همینطور ، حالا معادلات دیفرانسیل و ریاضی مهندسی رو که فقط اسمشونو بلدم :joy::joy:
نمیدونم چرا ولی از این بابت بسیار خوشحالم :joy:

پ ن : البته فکر میکنم که خدایی نکرده اگه یه روزی بخونم دوباره یادم بیاد :fearful::scream::fearful::scream:

10 پسندیده