مشکل در برنامه ریزی

سلام میخوام باز غر بزنم :expressionless:
برنامه ریزیام همش با شکست مواجه میشه …چون متاهلم همش اینور اونورم چیکار کنم چجور برنامه بریزم
کجای کارم اشتباهه 3 ماه وقت دارم تا، تا یه حدی پیشرفت کنم تا یکم برم جلو…ولی چرا نمیتونم الان 2 روزه باز برنامه ریزیم بهم ریخته و همزمان اعصاب منم بهم ریخته
روش برنامه ریزی بم توضیح بدید بهم لطفا
مچکرم که بازم به غرغرام گوش میدید

5 پسندیده

سلام عزیزم
من نمی‌دونم از کی تصمیم گرفتی زبان یاد بگیری و از کی شروع کردی.
بنظر من با روزی ۱۵ دقیقه فعلا تا چند ماه زبان بخون.
این یک ربع مثلاً فقط درس جوجه اردک ( هردرسی که درحال خوندنش هستی ) رو بخون از زبان خسته شدی اشکالی نداره یه آهنگ فارسی بزار روحیه ات رو عوض کن یا برو بیرون هواخوری کن بعد بیا یه کوچولو نگاه به زبان کن.
و اینکه میگی متاهلی ، مجردی و متاهلی نداره عزیزم هممون مشکلات رو داریم و سرمون شلوغه و وقت کافی نداریم ولی خب میان اونهمه حجم کاری فقط یک ربع که دیگه وقت داریم که زبان گوش بدیم یا بخونیم.
از وقت های مرده استفاده کن:
مسیر رفت و آمد برای خرید نان یا هر چیز دیگه
مطب دکتر ( بجای بازی کردن با گوشی، کمی زبان بخون یا لغاتی که یاد گرفتی رو مرور کن)
من همیشه برای رفت و آمدم از اتوبوس استفاده میکنم کلی وقت برای زبان خوندن هست.
مسیرهای رفتن به ادارات بانک و بیمه و…
قبل از اینکه بخوابی کمی زبان بخون، صبح ها یکساعت زودتر بیدار شو برای زبانت وقت بزار.
خسته شدی ، کسل شدی، حوصله نداری ؟ یه فیلم شاد نگاه کن مثل angry bird اصلا توجه به اینکه چی میگن و این جمله چه معنی میده، نکن.
خوراکی هایی که دوست داری بخور (من اینجور مواقع خیلی سریع تخمه میخورم و حرصم رو روی تخمه شکستن خالی میکنم)
یا به چیزهای ترش فکر کن که داری میخوری مثل لواشک ، آلوچه و…
خب دیگه همینا یادم بود بهت بگم در اصل کارهای خودم رو بهت گفتم
امیدوارم مفید بوده باشه، قابلی هم نداره :grin:

فقط یه سوال ؟

وقت داری که … ، برای خارج از کشور؟ مصاحبه ؟ آزمون؟
من تمام این حرفهایی که زدم برای کسی که مثل من فقط به زبان انگلیسی علاقه داره :nerd_face:

5 پسندیده

ماشاالله همه چیو توضیح دادن دیگه
جایی برای اندرز و نصایح ما هم نذاشتن
:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:
ولی جدا از شوخی واقعا حرفاشون درست بود و منم بهشون عمل میکنم

5 پسندیده

نشستم کل کارهایی که میکنم رو شمردم و این لیست ها ازم دراومد :sweat_smile:

6 پسندیده