چالش اول EF POV 🔴 (درس 1 قدرت)

آقا آرمین @R.min
تویِ این جمله
Because Tiger Woods “is” the number one golfer in the world and Sophie was not good.
اون “is” فک کنم‌ باید was باشه
گفتم بپرسم بعد ادیتِش کنیم.

من ی چیز بگم :unamused: واقعاً چالش شد برا من!!! چون من دارم زمان گذشته ی سادرو ضبط میکنم. صد بااار ضبط کردم بعد متوجه میشم چقدررر ایراد تو تلفّظم هست! اصلاً برگام ریخته :grin::fallen_leaf: اصلاً فکرشو نمیکردم انقد ب مشکل بوخورم ب خاطرِ ی روخوانیِ ساده :unamused::woman_facepalming:
نه دمت گرم تاپیکِ خوبیه :slightly_smiling_face::wave:

10 پسندیده

لیست آناهیتا استارک ؟ :joy:

10 پسندیده

آقا مهران ب جایِ این حرفا برو ببین من درست میگم اون is باید was باشه بعد ادیتش کنم بعد ضبط کنم :unamused::grin::crossed_fingers:

9 پسندیده

نه همون is درسته با توجه به مفهوم
و سوفی هم همون was چون بعدا گالف باز :joy: خوبی میشه

ایرادی نداره ، به مرور اوکی میشه
در کل تلفظ هم که کار میکنی سعی کن توی جمله تلفظ کنی اون کلمات رو
تلفظ کلمات جداگونه کار کردن کافی نیست

10 پسندیده

اووو چِ جالِب من نمیدونستم اینو
خوب شد پرسیدم
مرسی آقا مهران
آقا آرمین اوکی شد @R.min :grin::wave: هیچی نگو دگ :unamused::grin:

چشم استاد جان :stuck_out_tongue_winking_eye::wave: :rose:

9 پسندیده

اره تایگر وودز شخصیت واقعیه و هنوزم بهترین گلف بازه انگار

چشمت بی بلا :joy::rose:

10 پسندیده

سلام مربی عزیم خانم نیکنام بزرگوار.
بابا کم پیدایید.نمیگید دلمون براتون و برای درسای خوبتون تنگ میشه.
راستش میخواستم بابت این چالش کمک بگیرم چون خانم ناظم هم خیلی سرشون شلوغه و نیاز به کمک داریم هممون.
سری قبل داستان ها رو برای خانم ناظم فرستادم و ایشون یه ادیت اولیه کرد و بعد فرستاد تا بتونیم روخوانی بکنیم‌و اشکالات کوچیک متن هم بعد از چند روز برطرف شد.
اگر لطف کنید و اینسری رو شما ادیت اولیش رو انجام بدید ممنون‌میشم.اگر تمایل و وقت دارید من تو خصوصی براتون بفرستم تا فردا چالش دوم رو راه اندازی کنیم.

سلام نازی خانم.
البته که ما داریم در زمان گذشته صحبت میکنیم ولی چون تایگر وود هنوز هم نامبر وانه و این دیگه یک حقیقته به صورت حال ساده اورده میشه.ولی سوفی بد بوده و الان تازه خوب شده پس اون همون به صورت گذشته ساده میاد

10 پسندیده

چقدر عالی توضیح دادین آقا آرمین
هم شما هم آقا مهران ممنونم از هر دو بزرگوار :stuck_out_tongue_winking_eye: :rose::rose:

9 پسندیده

دقییییییقا :joy: :joy:

8 پسندیده

در چه زمینه ایی ؟؟
:joy::joy::joy: در شیطنتت
بله هستم

8 پسندیده

سلام ممنون از لطف تون :rose:

خواهش می کنم اما این دکمه backنداره آیا آقا من اشتباهی وارد تالار شدم یه جا دیگه کار داشتم :joy:
آخه چرا؟؟؟

من دقیق متوجه نشدم روند تون رو، یه توضیحی بدید. فقط با عرض شرمندگی بسیار من واقعا این روزها سرم شلوغ هست و بعضی روزها برای ۱۰ دقیقه چرُت زدن در روز و تایم نداشتن به گریه افتادم :sob: کاری نباشه من شرمنده تون بشم.
با احترام این چالش رو فردا صبح در خدمت هستم ولی توضیحش رو تا شب برام بفرستید.

10 پسندیده

سلام
تا وقتی اساتید هستن ما مبتدیا چرا
ولی هر کاری از دستم بر میاد انجام میدم و در حد سطح خودم تمام تونم رو میذارم

چون خیلیی سخت گیرم نسبت به تلفظ من بازخورد بدم زیاد جالب نمیشه و به همه گیر میدم
و به قول استاد همه رو از زندگی نا امید میکنم :grimacing:

حالا من می خوام انجامش بدم و دارم جریمه میشم
یکی هست که تو تاپیک کلی فعالیت کرده ولی هنوز ویسم نداده
اصلا هم اسمش رو نمیارم @mehran72es :sweat_smile:

9 پسندیده

فاطمه جون من کلی دانش آموز که البته دوستام هستن دارم مثل تو. همین قدر پرانرژی و شیطون و دوست داشتنی :heart_eyes: :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

8 پسندیده

دقیقا :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:
ویس هاتون و زودتر بذارین

8 پسندیده

لطف دارید اماا ما کلی معلم نداریم مثل شما مهربون :hushed::confused::hibiscus::hibiscus: ولی شما رو میبرم الگو قرارتون بدن

10 پسندیده

تازه قدرت رو تموم کرده خسته اس :grin: :grin:

9 پسندیده

از هفته ی آینده :joy::grimacing:
هر 10 روز یا یک هفته یه ویس میدم

نه که موقع خوندن قدرت خیلی ویس میدادم :grin:

9 پسندیده

سلام

مگه شما فرمت نوشته‌ها رو ویرایش نکرده بودین؟ من چک کردم اسم شما رو نوشته بود.

سلام سلام. خوش برگشتین خانم نیکنام
منور کردین :blush:

منم یه چیز بگم در همین راستا.

فک نکن فقط خودت این مشکل رو داری. اصلا خوندن با صدای بلند خیلی سخته. ما وقتی این صداها رو می‌شنویم تو ذهنمون تکرارش می‌کنیم، یا با صدای بلند تک کلمه رو تکرار می‌کنیم و این خیلی کار سختی نیست. اما وقتی میایم در قالب جملات و متون این‌ها رو به کار می‌بریم خیلی سخت میشه. چرا؟ چون عضلات گفتاری پشت سر هم و بدون وقفه داره کار می‌کنه. برا همینه متخصصین حوزه‌ی زبان همیشه اصرار دارن که اندام‌های گفتاری رو تقویت کنید. با چی؟ با به کارگیری مداومشون و همزمان صدای خودمون رو حتما بشنویم.

ایراد دقیقا توی تلفظ نیست، یعنی ممکنه تلفظ هم گاهی ایراد داشته باشه اما دلیل اصلیش همونه که بالا گفتم. کار اونقد سخت میشه حتی توی کلماتی هم که تلفظشون رو بلدیم دچار مشکل میشیم. چرا که داریم از اصوات و کلمات به‌صورت زنجیره‌ای از جملات استفاده میکنیم.

مرسی بابت نکته‌ی خوبی که بهش اشاره کردی. با قدرت کارتو ادامه بده :heart_eyes:

اوایل من بهش میگفتم آقا رامین :joy:

10 پسندیده

سلام
منظورتون از فرمت نوشته ها چیه؟
من فقط یه چنتا اشتباه جزئی رو درست کرده بودم

8 پسندیده

سلام دوستان
این هم ویس من
زمان آینده

این روزا به علت سرما جا پیدا کردن واسه ویس دادن خیلی سخت شده :sweat_smile:
به همین خاطر یه جا هم که میری ویس بدی کلی حواست پرت میشه و باید هی نگاه به اینور اونور بندازی ببینی کسی نزدیک نمیشه :grimacing: بعد خودتم نمیفهمی چی گفتی تا الان :see_no_evil:
خوشحال میشم نواقص و ایراداتم رو بگیرین :pray:

16 پسندیده