اتمام انگلیسی قدرت

نفرمایید استاد
اولین قله همین شروع به حرف زدن بود که فتحش کردین
تا قله های بعدی هم خداکریمه

برو بریم فایده نداره
فک کن چیکار کنیم و چه چالش هایی ایجاد کنیم که جذاب باشه و مجبور بشیم حرف بزنیم :see_no_evil:

4 پسندیده

اوکی سعی خودمو میکنم :grin:

ای بابا
از استاد و مستر خوشم نمیاد
ولی « سِنسه » رو دوس دارم :joy:

5 پسندیده

ببینم چیکار میکنی :crazy_face:

یعنی میخوای اون بیاد بغل اسمت؟ :wink:

5 پسندیده

اره ، دوست دارم به مهارت های رزمی هم مسلط باشم :joy:

5 پسندیده

خوبه
تاثیرات ای جیه؟ :sweat_smile:

5 پسندیده

نمیدونم ، شاید :joy:
یه مدل مسکن هم دکتر داده ، شایدم عوارض جانبی اونه :grin:

5 پسندیده

خیلیی استفاده از شکلک های خندت زیاد شده ها :joy:
مطمعنی مسکن بوده :sweat_smile:؟

6 پسندیده

:grin::grin::grimacing::grimacing:

5 پسندیده

اهان
نازه متوجه شدم
من معمولا بازیگرا رو به قیافه میشناسم

4 پسندیده

سلام یه سوال داشتم
وقتی میخواییم یه مطلبی رو بازگویی کنیم، میتونیم کلمه های کلیدی رو یادداشت کنیم و حین بازگویی به کلمه بعدی نگاه کنیم که بدونیم بعدش میخواییم درباره چی حرف بزنیم؟

7 پسندیده

سلام @anahitassff بله . اتفاقا کار خیلی خوبیه
بهتون کمک میکنه رشته ی کلام از دستتون در نره
می تونید حتی جملاتی رو بنویسید و بهشون نگاه کنید ، دقیقا مثل کتفرانسی که توی زبان فارسی ارائه میدیم

فقط دقت کنید که اوایل لازم نیست خیلی بداهه حرف بزنید
میتونید یه متن آماده کنید ، چند بار از روش بخونید و بعد که فهمیدید چی باید بگید ، بازگوییش کنید

و اینم خیلی خوبه که کلمات جدید هر درس رو هم در نظر داشته باشید و توی اون متن یا نیمچه متنِ خودتون داشته باشیدش و حتما ازون کلمات در بازگویی استفاده کنید

8 پسندیده

سلام بر شما. پس باریکلا که بالاخره چالش رو شروع کردین. ایشالاه بسته بعدی رو با قدرت تر پیش میرین. خیلی خوبه درسی که میخونید رو در طول هفته مشغول بازگویی باشین برا خودتون. مثلا یبار مانورو رو درس اصلی یبار زمان گذشته یبار آینده و حال استمراری. یه مدت این کار رو بسته مینی استوری انجام دادم با یکی از دوستان خیلی خوب بود.
کلا بازگویی ذهن ناخوداگهتون رو فعال میکنه بعد آخر هفته یه ویس به نمایندگی از تلاش هفنگیتون میدید خیلی هم عالی. به امید پیشرفت روز افزون تون :grin::rose:

7 پسندیده

بله درسته . البته انرژی زیادی میخواد

اون بسته خیلی خوبه برای کسایی که وقت زیادی ندارن و سطحشون هم پایین نیست
راحت هم میشه هر تکنیکی رو براشون اجرا کرد
و قطعا خیلی مفیده
ممنون از به اشتراک گذاری تجربتون ، منم اگه توفیق بشه میخونم ازش

ممنونم . همچنین :blush::rose:

8 پسندیده

خیلی خوب بود من خیلی از تایپیکاتونو میخونم :+1::sunflower: امیدوارم منم بتونم بداهه اول تو ذهنم بعدش بلند انگلیسی صحبت کنم . من فعلا یه جمله های خیلی ساده موقع فکر کردن به صورت انگلیسی میاد تو ذهنم. البته گاهی وقتا هم تو خواب زبان رسمی خوابم به صورت انگلیسی میشه که خیلی کیف میده:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

9 پسندیده

سلام . لطف دارید

به تلاشتون ادامه بدید ، حتما به زودی به موفقیت می رسید
البته برای حرف زدن به خودتون فشار نیارید
هر موقع زمانش برسه کم کم زبانتون باز میشه

پایه ی زبان همین جملات ساده هستن
بعدا همینا رو شاخ و برگ میدن ، کنار هم قرارشون میدن ، کلمات سخت استفاده میکنن و… و جملات پیچیده تر می سازن
اصل کار همون جملات ساده و گرامر ساده هست
همینا رو سعی کنید از ذهن به دهان انتقال بدید

خیلی هم عالی :joy::ok_hand:
من تا حالا خواب انگلیسی ندیدم

6 پسندیده

من الان دو شبه هنسفری به گوش با صدای ای جی میخوابم :joy: :joy:
کل شب تو خوابم درگیره جمله بندی ها هستم :grimacing:
فکر نکنم امشب این حرکتو انجام بدم :roll_eyes:

6 پسندیده

سلام عزیزم :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus:از هندزفری اینطوری استفاده نکن گوشهات رو ازبین میبری خوشگل خانم :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

6 پسندیده

سلام میترا خانم عزیز، فایل صوتیشو دانلود کردم روی یه تعداد مشخصی گوش میدم نه اینکه کل شب تو گوشم باشه :wink:
هر چند که در طول روز میزان استفاده ام از هنسفری خیلی بالاست چه برای زبان چه درس های دیگه ولی خب دیگه چیکار کنم :grimacing: مزاحم بقیه نشم :relieved:

6 پسندیده

سلام به روی ماهت عزیزدلم :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus:بهر حال مواظب خیلی باش خوشگل خانم :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus:یکم هم بقیه اذیت بشوند ایرادی نداره :wink::wink::wink::wink::wink::wink::blush::blush::blush::blush::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::tulip::blossom::hibiscus::hibiscus:

5 پسندیده

سلام . پیشنهاد میدم در طول روز گوش بدید و بدون هنذفری
از بلندگوی خود گوشی استفاده کنید
چون شب خسته هستید و شاید بازده مناسبی نداشته باشه
و اینکه من تجربه خوبی با هنذفری ندارم
دو ماه اول زبان آموزیم زیاد هنذفری استفاده کردم ، الان گاهی صدای سکوت رو خیلی بلند تر از حد معمول میشنوم
اوایل گوشامم سوت میکشید
مواظب باشید به گوشاتون آسیب نرسه

8 پسندیده