اتمام انگلیسی قدرت

درود اقا مهران
خیلی عالیه این دوره
منم شروع کردم الانم درس چهارمش هستم
شما همراه با این دوره، دوره هایی دیگه هم کار میکردی کنارش؟

6 پسندیده

سلام خیلی خوب بود فقط یه کم لهجه ایرانی را ازش کم کنید دیگه میشه عالی، :blush:موفق باشید

7 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:خیلی با حالین پروین خانم،

7 پسندیده

درود بر شما ، بله همینطوره :blush:

در کنار این دوره خیلی خوبه که کتاب داستان مناسب سطح خودتون رو مطالعه کنید
کتابی که حدود 80 درصد لغات هر فصل رو بلد باشید
سرچ کنید « گسترده خوانی » و توضیحاتش رو بخونید و انجام بدید
البته در درس دهم انگلیسی قدرت توضیح خوبی در موردش داده
برای کتاب هم به کتاب های سطح بندی شده و قفسه ی نوجوانان مراجعه کنید
ضمنا دوره ی تلفظ انگلیسی بدون تلاش هم دوره ی خوبیه که من دارم تمرینش میکنم
موفق باشید

10 پسندیده

سلام . ممنونم

سعی خودمو میکنم که به مرور و در ماه ها و سال های آینده این کارو انجام بدم و بهتر بشم
شاید خوب باشه بدونید که لهجه خیلی تحت کنترل خود آدم نیست ، با تمرین بهتر میشه ، با به سلاست رسیدن هم همینطور
میشه نزدیک شد به لهجه ی مقصد ، اما نمیشه دقیقا مثل اونا شد و باز هم لهجه خودشو نشون میده

9 پسندیده

بله درسته، البته من دیدم خیلی از کسانیکه دارن حتی تدریس هم میکنن یه جاهایی لهجه ایرانیشونا دارن، دیگه چه برسه به ما :grin::grinning_face_with_smiling_eyes::joy: ولی با گوش کردن زیاد به صوت انگلیسی و آمریکایی میشه بهتر از قبل شد، موفق تر باشید :star_struck:

8 پسندیده

سلام دوست عزیز،سه تا فاکتور مهمی که در نظر گرفته میشه یکی جمله بندی هاست یکی تلفظ هاست و یکی هم intonationهاست که هر سه مورد اینجا رعایت شده و برای رسیدن به سلاست و بالابردن سرعت تو گفتار بازم باید تمرین داشت.
شما نباید اون لهجه ای که از نیتیو ها میشنوید رو از فایل های صوتی زبان آموزها انتظار داشته باشید. :grin:
حتی اگه مثلا تو فایل صوتی از بین اون سه موردی هم که گفتم چند مورد ایراد باشه بازم مشکلی نیست و به مرور حل میشه.
اینا رو گفتم که اگه اول راه هستید بدونید دقیقا باید چه چیزهایی رو مد نظر قرار بدید.
میتونید تو قسمت لتس تاک سرچ کنید و فایل های صوتی بقیه دوستان رو هم گوش بدید که چطور در هر فایل صوتی بهتر از قبل میشن.
موفق باشید.

8 پسندیده

سلام . آفرین به شما و آفرین به ای جی که همچین شاگردی داره :grin::clap::rose:

7 پسندیده

خیلی ممنون، دارم آماده میشم برای اولین لتس تاکم برای چالش آقا آرمین :grimacing:

7 پسندیده

بعضی هاشون هم از خود انگلیسی زبانا غلیظ تر و اغراق آمیز تر صحبت میکنن :joy:

9 پسندیده

به نظر من هم در حال حاضر چیزایی که مهم بود همینا بودن که تقریبا همشون اجرا شدن تو ویس
اگه مشکلی هم باشه به مرور درست میشه و نمیشه که به یک باره تلفظ و استرس و … رو درست کرد و خیلی زمان بره
تقریبا کل اساتید زبانی که زبان رو تو ایران یاد گرفتن لهجه دارن
تازه خیلیاشون درست تلفظ هم نمیکنن
همونایی که تو فضای مجازی واسه خودشون دفتر دستک هم درست کردن
یعنی من به شخصه اگه یکی سطح زبانش خیلی هم خوب باشه ولی تلفظش بد باشه نمیتونم خودم رو مجاب کنم ازش یاد بگیرم (که تقریبا همه ی اساتید فضای مجازی اینطورین) و چه بهتر که انگلیسی رو از یک نیتیو یاد بگیریم

9 پسندیده

چه خوب :grin:
بی صبرانه منتظر اولین ویس شما هستم :ok_hand:
ببینم چیکار میکنید :blush:

6 پسندیده

کاملا موافقم
راستی قرار بود فکر کنید یه ایده ای داشته باشید برای اینکه بیشتر صحبت کنیما؟
واقعا من این دوستان مجرب رو میبینم و پیام های قدیمی رو میخونم خیلی لذت میبرم
چقدر با هم متحد بودن، چقدر کارهای تیمی انجام دادن و چقدرم که الان پیشرفت کردن

7 پسندیده

همه تلاشمو میکنم :muscle: :muscle: :muscle:

6 پسندیده

ایول ، همینطور ادامه بدید، من مگا داستان پیشنهاد میدم، البته سنگینه

7 پسندیده

فک کردم یه چنتا ایده به ذهنم رسید و اگه انجام بشه و دوستان شرکت کنن خیلی خوب میشه
البته یه چنتاشم کلا دائمیه و واسه یه هفته و دو هفته نیست و دد لاینی هم ندارن
ولی فعلا یکم سرم شلوغه و درگیریم با پایان نامم بیشتر شده ولی بازم سعی میکنم اجراشون کنم
شما و آقا مهران هم یه فکری بزنید ببینید چه چیزایی به ذهنتون میاد

دقیقا
الان دقیقا همون پتانسیل رو تو بچه های تالار میبینم :see_no_evil:
تازه الان اساتید هم هستند که هم راهنمایی میکنن و هم کمک
فقط باید دست به کار بشیم

7 پسندیده

باحالی از خودتونه :star_struck:

وجدانا این فکرها رو بذارید کنار. من کسایی رو دیدم رودست سیاه‌پوست‌هایی رو که شما عاشق لهجه‌شونین زدن. من نمیدونم این فکر از کجا اومده. ما یه استادی داشتیم انگار بچه‌ی ناف نیویورک باشه. اصلا اگه خودش نمی‌گفت ما نمی‌فهمیدیم که ایرانیه.

لازمم نیست برای رفع لهجه رفت آمریکا یا انگلیس، شما تمرین حرف زدن داشته باش و مدام به منابع دسته اول انگلیسی گوش بده، می‌تونی به لهجه‌ی دلخواهت برسی.

پس لطفا این افکار رو بذارید کنار. چون اگه معتقد باشید که لهجه همیشه با آدم می‌مونه، لهجه همیشه باهاتون می‌مونه. :see_no_evil:

اصلا من لهجه‌مو میدم دواء الملک عمل کنه :joy:

اون شخص صرفا هدفش درآمدزاییه. شما می‌تونی مفاهیم basic رو ازش یاد بگیرید اما انتظار نداشته باشید تلفظتون عالی باشه. همونطور که آقا فیروز گفتن :point_down:

انگلیسی رو از نیتیوها یاد بگیرید

عالی گفتین. دمتون گرم :clap:

منم همینطور.‌ تلفظ واقعا مهمه
شما اشتباه گرامری هم داشته باش کسی ایرادی نمی‌گیره و مفهوم رو میرسونی اما با تلفظ بد مفهوم رو که نمی‌رسونی هیچ، ممکنه مفهوم رو اشتباه برسونی و براتون پیامد هم داشته باشه.

مرسی دوستان. حرفای منطقی و خیلی خوبی زدید. بسی لذت بردم

9 پسندیده

عه ؟ :grin:
شدنش میشه اما به نظرم با ارتباط با بومی زبان ها
اونم بعد از چند سال

بیشتر اینطوری هستن ، البته شاید اونا به یه سطحی رسیدن و دیگه تنبل شدن یا نخواستن پیشرفت کنن

:blush::ok_hand::rose:

7 پسندیده

سپاس از راهنمایی شما

5 پسندیده

خسته نباشید. من هم اواخر این دوره هستم، خیلی دوره خوبیه.

5 پسندیده