من آمریکایی ام؛ چرا زبان فارسی رو یاد میگیرم

نه آقا هستن :joy::joy: حالا قلب ملب نذاشتم خوبههه

خب دیگ من فکر کردم خانم هستن

8 پسندیده

سلام جناب @RandomEntertainment روزتون بخیروشادی :hibiscus::rose::sunflower::hibiscus::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom:
خیر مقدم میگم بهتون :hibiscus::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::blossom::sunflower::hibiscus::rose:وتبریک بخاطر این پشتکار مثال زدنیتون واقعا عالی عمل کرده اید :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:
و ممنون بخاطر به اشتراک گذاری تجربیاتتون خیلی لطف کردیند :hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::sunflower::hibiscus::rose::hibiscus::rose::cherry_blossom::rose:
براتون سلامتی و قشنگترین آرزوها رو خواستارم و همیشه در اوج موفقیت و سربلندی بمانید :hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::sunflower::rose::sunflower::hibiscus::sunflower::rose::rose::cherry_blossom::hibiscus::bouquet::rose::bouquet:

8 پسندیده

پست وبلاگ‌ ویرگول در مورد اینکه‌ چطور یک‌ زبان خارجی رو یاد بگیری !

12 پسندیده

حالا قلب ملب هم میزاشتی اشکالی نداشت :joy:
قلب گذاشتن معنای عشق و دوست داشتن صرف ک نمیده یجورایی محبت و تشکرمون نسبت به طرف مقابله :blush: :heart::sparkling_heart:

11 پسندیده

خیلی خوبه، موفق باشید

6 پسندیده

خب حالا یه ویس (voice) از صدای خودتون برامون با لهجه آمریکایی بفرستید و بعد همون جملات را به زبان فارسی تکرار کنید، میخوایم صداتون را با هردو زبان انگلیسی و فارسی بشنویم :blush:

7 پسندیده

نه دیگ سارا جون من فقط با واقعیت کار دارم طرفو کلک ملکم نمیزنم قلب ملبم نمیذارم :joy::joy::joy:

6 پسندیده

خیلی خوبه… احسنت بر شما :sunflower:… منم یه روز یه متن به این خوبی تو تالار می زارم از پیشرفت هام می گم :slightly_smiling_face:

5 پسندیده

به انگلیسی بنویسش :slight_smile: بهتر باشههه

5 پسندیده