چالش دوم EF POV 🔴 ( درس 2 قدرت )

سلام اقا عبداللهی.خواهش میکنم انجام وظیفه هست.ایشالا که موفق باشید و به ما هم‌در موفق شدن کمک کنید.

8 پسندیده

سلام دوستان شب همگی بخیر
از اونجایی که هنوز ساعت از 12نگذشته فکر کردم هنوزم میتونم مشق هام رو تحویل بدم. :joy:
خیلی دیر ویسمو گذاشتم ببخشید این هفته خیلی کم زبان کار کردم.
ولی هدفم در درجه اول این بود که خودمو متعهد نگه دارم برای اینکه هر هفته تو چالش شرکت کنم و دیگه اینکه از فیدبک های با ارزش دوستان استفاده کنم.
برای همین با تاخیر زیاد ویسمو میذارم

حال ساده (روخوانی )

گذشته ساده (بازگویی هر چیزی که از درس متوجه شدم)

پ.ن : تو زمان حال ساده یجا به جای sheگفتم he
پ.ن2 : بازگویی زمان گذشته رو با مکث زیاد انجام دادم :see_no_evil:

13 پسندیده

فیدبک پلیز

@mehran72es
@firo744
@R.min

خانم ناظم وظیفه فیدبک دادن رو به شما محول کرده :blush:

9 پسندیده

خخخخخ.بابا شما که تهشی خودت.
ولی چشم فردا گوش میکنم فید بک میدم

7 پسندیده

خیلی ممنون :blush:
دفعه دیگه منو نزارین تو رای گیری :unamused:
به نظرم حرکت جالبی نیست بیشتر از اینکه انگیزه ایجاد کنه حس بدی به آدم میده.
برای مثال من خودم بارها گفتم تمرین خوبی برای اسپیکینگ سابقا نداشتم ولی خب آقا @firo744
تلفظشون عالیه که خودمم بهش رای دادم
یعنی اونایی که تلفظ خوب دارن مشخصه نیاز به رای گیری نبود :roll_eyes:

8 پسندیده

نگاه کنید ما میدونیم که تلفظ ها به چه صورت هست و هر کس در حد خودش خوب هست.چون اولویت ها و تلاش ها فرق میکنه.این حرکت یه جور انگیزست و گاهی ادم دوست داره که به صدای یکی دیگه که تازه داره انگلیسی رو شروع میکنه گوش کنه چون در اون نکاتی نهفته هست و یجور انگیزه باطنی در فرد ایجاد میشه.
در ضمن من هدفم اینه که این رای گیری بره به سمتی که بچه هایی که پشرفت کردن دیده بشن و اونها برای هفته بعد زودتر آماده بشن.خب اگر فقط بنا به خوب یودن بود که از مجربین و مربیان تالار فقط استفاده میکردیم.
اگر همه بگن که این کار رو دوست ندارن خب این رو حذف میکنیم.
ولی به نظر من با این کار تلاش بیشتر میشه.حالا اگر نظر مخالف بیش از نظر مواقگفق باشه حذف میشه رای گیری

7 پسندیده

نگفتم رای گیری رو لغو کنید فقط خواستم من جزو گزینه ها نباشم. :grimacing:
شاید این کار به بقیه انرژی بده برای اینکه بیشتر تلاش کنن ولی خودم احساس خوبی به این کار ندارم. :roll_eyes:
من هنوز مسیر طولانی ای دارم برای اینکه اسپیکینگم خوب بشه :wink:

7 پسندیده

تو رو خدا نزنید این حرف رو.هممون دریم برای بهتر شدن تلاش میکنیم و هممون از خودمون ناراضی هستیم و هممون میگیم در حدش نیستیم.خدایی دست عباس شکسته بندو از مشت بستیم.
بلاخره که چی.
ما میتوانیم پس چیه.
حالا اگر دوست ندارید بحث جداست.
ولی" نه من در حدش نیستم و هنوز باید تمرین کنم" غیر قابل قبوله.

8 پسندیده

باشه باشه عصبانی نشو :grimacing:
خدایاااا پروین خانم کجایی :sob:
اصن هر کاری خودتون صلاح میدونید بکنید :roll_eyes:

8 پسندیده

نه این که نشه درواقع نمیخاییم من خودمم نه اینکه نشه واقعا نمیخام
و برای نخواستنمون بهانه میاریم به هر دلیلی اون رو توجیه میکنیم اگر کارمون خوب باشه نیاز به توجیه و بهانه نیست یاد گرفته شده از @maryam

10 پسندیده

:sweat_smile:
خدایی عصبانی نشدم.
بیشتر دلگیر میشم وقتی خودتون رو دست کم میگیرید.
همین که شما اینقدر شهامت دارید و صداتون رو ضبط میکنید شمارو متمایز میکنه از بقیه.
واقعا منو ببخشید اگر حس بد ایجاد کردم

8 پسندیده

:+1:
دقیقا درسته.پس بخواه

9 پسندیده

ببخشید رو همه از دایره لغاتتون پاک کنید وقتی اشتباهی کردید بگید مرسی که تحمل کردی
کسی منتظرتون موند نگید ببخشید که دیر اومدم بگیم مرسی که منتظر موندی
حالا مرسی که گوش میدیدا من کوچیکترم از شما آقا آرمین ولی گفتم حذفش کنیم بلاخره شما از من چندین سال بزرگترید و از من با تجربه تر سوتفاهم نشه فقط خاستم کلمات منفی بکار نگیریم

9 پسندیده

تو سنت پایین هست ولی واقعا خیلی جلو تر از من هستی.ممنون فاطمه گل

8 پسندیده

با یک گل که بهار نمیشه حالا من یچیزی گفتم دلیل بر جلو بودن من نمیشه شکسته نفسی نفرمایید

8 پسندیده

:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:مرحبا بهت

8 پسندیده

درس پس میدیدم استاد :relaxed::innocent:

8 پسندیده

استاد نه، رفیق :grin:
سرت سلامت :rose:
ما خودمون در این مکتب آموزنده ایم

7 پسندیده

ما در این مکتب شکسته بند راه نمیدیدم مرسی که شکسته بندی نمیکنی :laughing:
یاده ساسی افتادم واسه همه زنگ زدنات مرسی @R.min آقا مگه نه ؟

7 پسندیده

سلام
همونجور که شما فک میکنید خوب نیستین من هم واقعا فک میکنم خوب نیستم و هنوز خیلی نیاز به کار دارم و به نظر منم از ویس من نباید به عنوان رفرنس استفاده بشه
ولی اینجا این قضیه به نظرم درست نیست و ما همه در حال یادگیری هستیم و پر از نقص هستیم و داریم کار میکننیم که بهتر بشیم
این چیزی هم که آقا آٰمین گذاشتن و بعدش یکی واسه درس بعدی ویس میفرسته تمرین واسه اسپیکینگ نیست بلکه فقط یه روخوانی سادست تا بقیه از ویس شما به عنوان رفرنس استفاده کنن
و بعد اگه خودتون دوست داشتین میتونید واسه تمرین اسپیکینگ یه بازگویی از داستان کنید و بفرستین
و به نظر من این کار علاوه بر اینکه باعث میشه به صورت چرخشی یکی رو انتخاب کنیم که ویس یه هفته رو بده و همیشه یه صدا نیست و صدا های متنوعی با تلفظ های متنوعی میشنویم که خوبه و اینکه به شما این فرصت داده میشه که صداتون در مرکز توجه قرار بگیره
این یعنی فید بک بیشتر که مساوری پیشرفت سریعتر و …
کلا به نظر من کار خوبیه و از جنبه های مختلف مفیده

7 پسندیده