عاشقانه های بتمن!

دل آقایون نیست؟ :thinking:

10 پسندیده

:see_no_evil: :smiling_face_with_three_hearts: :smile: :blue_heart:

8 پسندیده

خانم ما هم اسیر خلاقیت شما شدیم :slightly_smiling_face:

عالی، بی نظیر و اکسترا فوق العاده و کاملا حرفه ای
:clap:
خوش آمد میگم حضور سبزتان به جمع زبانشناس

تبریک می گم همکاری تون، قطعا خلاقیت هر دو بزرگوار نتایج ارزشمندی به ارمغان خواهد داشت

پیام ها رو که یک به یک اومدم پایین تعداد همکارها بیشتر شد :smile: ، صمیمانه نهایت سپاس از تلاش شما
آقا فرزاد :rose:

12 پسندیده

دل من که نیست :sweat_smile:

مرسی خانم نیکنام :relaxed:

11 پسندیده

وای چقد خوب بود، مطمئنا خیلی زحمت واسش کشیدید، خسته نباشید

11 پسندیده

خیلی ممنونم :blue_heart: شما لطف دارین :heart_eyes:

9 پسندیده

خیلی ممنون :hibiscus: مرسی از همراهیتون

11 پسندیده

سلام @elhamhajavi یه درخواستی میتونم بکنم. اینکه محتویات پر استفاده در نرم افزار رو خودتون تلفظ کنید و اینجا قرار بدید. مخصوصا داستان های بچگانه رو.
حالا من موندم که زبانشناس کدوم تلفظ هاش آمریکاییه کدوم برتانیا. جسارتا لهجه شما کدوم هستش؟

6 پسندیده

داستان های بچگانه فقط بسته پنجم اش امریکنه، باقی بریتیش

9 پسندیده

سلام، باشه حتما
داستان پیشنهادیتون کدومه؟ :face_with_monocle:
تلفظ آمریکایی و بریتیش که تفاوت خیلی بارزی دارن! شاید اگه چن تا فیلم بریتیش ببینید مقایسشون براتون راحت تر بشه و تفاوتها رو متوجه بشید.
من امریکایی رو ترجیح دادم همیشه و از اول اونو یاد گرفتم :blush:

8 پسندیده

الهام جون لهجه آمریکاییتو عشششقه عالی عالی عالی :heart_eyes:
من عاشّقِ لهجه اِمریکنَم واقعاً زیباست :liberia::+1::clap:

فقط شما قدِّت چنده ؟ :thinking:
فک کنم ب قد بلندای تالار @fateme74 و @maryam و خودمممممممم (cm 170 :grin:) بَر بوخوره این جمله
پرچَمِ دخترِ قد بلند بِ شدّت بالاست :face_with_raised_eyebrow::unamused: :point_left::crown:
:stuck_out_tongue_winking_eye: :grin:

12 پسندیده

من ١٧٧ :sunglasses::sunglasses:

:joy: بدجور :heart_eyes:

10 پسندیده

پرچمت بالا ماست دختر ب قول خودت بَََد جورررر :smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp:
:crown: M :crown: :stuck_out_tongue_winking_eye::blue_heart:

8 پسندیده

خیلی ممنون
داستان های پیشنهادیم فصل سوم هست چون هم این فصل سخته و هم خودمم در این مرحله هستم😊 البته بجر تیکه طلا و قلموی سحر آمیز
من هم آمریکایی رو دوست دارم :+1:

5 پسندیده

مرسی عزیزم :heart_eyes:
منم از خودتونم :joy: :blue_heart:

7 پسندیده

چشم، میذارم تو برنامم

6 پسندیده

بله :joy::joy::joy: دقیقاً :sweat_smile:
منم می خواستم همین رو بگم
ببینید خانم ها چه روحیه لطیفی دارند. کلاً خشونت تو کارشون نیست … :heart::blue_heart::sparkling_heart:

6 پسندیده

سلام الهام خانم
خسته نباشید و دست مریزاد :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
این کلیپ شما قشنگ با روحیه ما خانم ها خیلی سازگار بود. :clap::clap::clap: روح خیلی لطیفی دارید و خلاقیت شما بی نظیر است. :sparkling_heart::heart::blue_heart::green_heart:
اینکه اول و آخر کلیپ، صدای آقای اِی جِی هوگ بود، خیلی برام تداعی زیبایی داشت :sparkling_heart::heart_decoration::two_hearts:
صدا و نحوه تلفظ انگلیسی آمریکایی آقای اِی جِی هوگ اینقدر برات جذاب و شیرین هست که امکان نداره تو طول روز، یکی از درس های ایشون رو گوش نکنم. :sunflower::hibiscus::tulip:

8 پسندیده

سلام :heart_eyes: :blue_heart:
خیلی ممنونم :pray: :hibiscus: :hibiscus: :hibiscus:
مرسی از لطف و توجهتون :heart_eyes: :kissing_heart: :smiling_face_with_three_hearts:
بله بله معرکه اس :star_struck:
کار بسیار خوبی میکنین، از مفید ترین دوره ها همین انگلیسی بدون تلاشِ AJ جانه

7 پسندیده

البته از حق نگذریم، تلفظ شما و آقای کشاورز نیز در انگلیسی اَمریکن بی نظیر است :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
کلیپ های پیج اینستاگرام زبان شناس رو بخاطر اینکه همه به لهجه اَمریکن هستند رو بارها می زارم و مثل رادیو بهشون گوش می کنم. :clap::clap::clap: مخصوصاً با اجرای خوب شما و آقای کشاورز :heart:
دوره تلفظ انگلیسی بدون تلاش آقای اِی جِی هوگ نیر فوق العاده است. :rose::rose::rose::hibiscus::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower::purple_heart::blue_heart::heart: به من که خیلی کمک کرده.
الان قشنگ فرق بین مربی زبان با مدرس زبان رو درک می کنم.
واقعاً دست تیم زبان شناس درد نکنه. :clap::clap::clap::two_hearts::two_hearts::two_hearts::hibiscus::sunflower::rose:

6 پسندیده