رابطه wouldبا گذشته کامل ی

سلام
Our neighbor Phil had had a big family when he was young. He’d had a wife and three children.
1در جمله اول دوتاhadاومده که اگر یکی حذف شه بازم همون معنی میده .اگه گذشته کامل باشه معنیش میشه همسایمون…فلان داشته بود (ولی معنیش تو داستان همسایمون…فلان داشت اگه این معنی درست باشه باید یه hadمیومد)
2در جمله دوم would had اومده معنی که تو داستان اومده (او…داشت) مگه نقش (would)اینده در گذشته نیست پس معنیش باید میشد (او…میداشت)
And Jen had thought
3چرا been نیومده مثلاAnd Jen had been thought Adrian would have had to buy tickets so he could go.
چرا would have اومده فرقش باwould hadچیه
لطفا هر کس میدونه جواب بده خیل واسم مهمه این ساختارهارو بدونم البته گرامر تمام زمانها رو خوندم

این تاپیک مربوط به داستان« داستان 36- خانواده بزرگ فیل » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « نیمچه داستان‌ها »

3 پسندیده

سلام من بیشتر با معنیش مشکل دارم به نظر من( درست غلطشو نمی دونم)جمله گذشته کامله پس معنیش میشه همسایمون …داشته بود(داشته بود میشه گذشته کامل) اما تو داستان میگه همسایمون… داشت (داشت میشه گذشته ساده) پس داشته بود درسته

2 پسندیده

من فکر کنمthought نیازی به فعلbeenنداره چون یه فعل ناگذرا است

2 پسندیده

خب مترجم اینجوری ترجمه کرده، میتونید ویرایش کنید

2 پسندیده

خب نباید اینجوری ترجمه شه اخه ما که سطحمون پایینه گیج میشیم

1 پسندیده

آره درسته
اگر been بیاد باید بگیم

I had been thinking

2 پسندیده

خیلی ممنون که جواب دادین

2 پسندیده

خواهش میکنم…

2 پسندیده

2 پسندیده

سلام اگه خوب دقت کنید در جمله اول
Had been married اومده
ولی در جمله دوم
Had lived اومده در جمله دومbeen نیومده
هردوتا جمله هم گذشته کاملن. اینجام من گیج شدم

3 پسندیده

گرامر تاجایی که متوجه بشید کافیه زیاد خودتون رو درگیر نکنید.
من یکی اصلا گرامر نخوندم و نمیخونم چرا که سردرد میگیرم. بیشتر دوست دارم داستان بخونم یا مطالب جالب بخونم.
بیخیال گرامر بشید فقط و فقط بشنوید و بخونید همین.

4 پسندیده

خب اگه گرامر نخونم که فرق اینارو نمیفهم

3 پسندیده

می‌دونم
منم مثل شما هستم، تازه دارم فرق هاشون متوجه میشم من فقط با داستان ها و فیلم ها تونستم تا یه حدی سطحمو بالا ببرم ولی هنوز مشکل گرامری زیاد دارم
با داستان شنیدن و خواندن میشه گرامر یاد گرفت ⁦☺️⁩

4 پسندیده

درسته میشه یاد گرفت ولی همه چیزشو نه تا الان که 4ماهه شروع کردم .داستان های بچگانه ونیمچه داستان تموم کردم 50درصد گرامرارو میدونم بخصوص زبان ها رو خوب میفهم ولی تو حرف اضافه to for …مشکل دارم اگه گرامر همراه با متن نمیخوندم برام گیج کننده بود من خیلی مطالعه میکنم چون واقعا میخوام یاد بگیرم

1 پسندیده

یه سوال دیگه اگه بخوام یه کسیرو تگ کنم باید چیکار کنم من فقط میتونم اقا کامبیز تگ کنم تا بیان پاسخ بدن اگه کسی دیگه رو بخوام تگ کنم میگه چنین یوزیری وجود نداره؟

2 پسندیده

اول @ تایپ کنید بعد نام کاربری اون شخص را تایپ کنید
@mania6

4 پسندیده

مرسی…

1 پسندیده