چالش چهارم EF POV 🔴 ( درس ۴ قدرت )

:woman_facepalming: همون ک کوچیکه آدم میسوزه :grinning::fire:

#مرسی_که_هستی :eyes: :grinning::crossed_fingers: :grin:

9 پسندیده

fail faster, succeed sooner
:crazy_face:

9 پسندیده

موافقم :smiley: :smiley: :smiley: :bomb:

8 پسندیده

خخخخ.اره این او اس آ خانم اتیشش سوزانه.
حله الان اوکی میکنیم براش

7 پسندیده

سلام دوست عزیز😃
باورکنید وقتم خیلی کمه
روزی نیم ساعت الی یک ساعت وقت میزارم کلا
امیدوارم چالش بعدی رو بتونم شرکت کنم

:neutral_face::neutral_face:سر یهshe یاhe گفتن اشتباه باورکن پاک میکنم از اول ریکورد میکنم

8 پسندیده

انا خانم واقعا پبشرفت رو حس کردم در صداتون و اعتماد به نفستون.تو لحنتون هم مشخص هست که دارید راه درست رو میرید.فقط چیزی که به نظر من یکم نیاز به دقت بیشتر هست اینه که رو تلفض کلمات exaggerate نکنید وبزارید کلمات به راحتی از دهانتون خارج شن.بغص کلمات استرس بیشتری روشون گذاشته میشد.البته ممکنه که نظر من اشتباه باشه ها

8 پسندیده

بله درسته فکر کنم بزرگترین ایرادم همینه
بعضی جاها خیلی اغراق آمیز تلفظ میکنم
از عمد این کارو نمیکنم نمیدونم چرا اینجوری میشه :grin:
وقتی خودم به ویسم گوش میکردم مطمئن نبودم اینو بشه یه ایراد در نظر گرفت فکر میکردم خودم اینجوری حس میکنم
ممنون که بهش اشاره کردید این از فواید فیدبک گرفتنه
سعی میکنم تو ویس بعدی روون تر و راحت تر صحبت کنم

7 پسندیده

ای بابا خانم ناظم چی شده.
چرا اخه.
خدایی از چشماتون خیلی مراقب کنید من چشمام رو عمل کردم هنوز مثل روز اولش نشده و نخواهد شد.دوبینی پیدا کردم ولی چون از عینک دیگه متنفرم دارم باهاش سازش میکنم.
خیلی مواظب باشید

7 پسندیده

باور کنید منم صبح شنبه :joy: خبردار شدم. از خواب پاشدم یکی از چشمام باز نمیشد :grin: الان بهتر شده ظاهرا یه عفونت جزئی بود.

زیادی کتاب میخونم باید کمترش کنم.

اتفاقا منم عینک میزنم ولی خب نمره‌ی چشمم زیاد نیست و دکتر گفته نیازی به عمل نیست. البته خودمم خواهان عمل نیستم اصلا

مرسی بابت توجهتون :hibiscus:

10 پسندیده

سلام پری جان عزیز :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom:عصرتون پر از آرامش :tulip::rose::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom:
خدا بد نده بلا به دور تازه رفتم کامنتها رو تک تک با دقت خووندم واقعا ناراحت شدم و دلم گرفت :pensive::pensive::pensive::pensive::cry::cry::cry::cry:انشاالله چشماتون هرچه زودتر بهتر بشه شما واقعا به چشمهای خوشگلتون فشار وارد میکنید بااین حجم از مطالعه واقعا هیچی مهمتر از سلامتی نیست عزیزدلم :tulip::rose::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose:تا۱مدت کتاب خووندن چه از طریق گوشی و ورق زدن کتاب رو بذاریند کنار تا میتونید از گوشی و نور گوشی هم حذر کنید فعلا براتون سم نازنیینم :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::hibiscus::rose:انشاالله چشمهای خوشگلتون سلامتیشون رو بدست بیارند :pray::pray::pray::bouquet::cherry_blossom::white_flower::rosette::rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::pray::pray::pray:
خیلی خیلی مراقب خودتون باشید بینهایت برامون ارزشمند هستیند خانم :tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet:

8 پسندیده

سلام جناب آرمین گرامی :tulip::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::rosette::rosette:عصرتون فرح بخش :tulip::sunflower::hibiscus::rose:
والا عینک بد نیست من نزدیک۲۰سال عینک میزنم هیچی مهمتر از سلامتی و دیدن درست نیست چرا خودتون رو زجر میدهیند اتفاقا عینک آدم رو خوشگلتر و جذابتر میکنه بععععله :wink::wink::wink::wink::wink::wink::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::rose:شمابااین کارتون غیر ازاینکه در حق چشمهاتون ظلم میکنید باعث میشید سردرد بگیرند و توی کارتون هم اثر سو بذاره پس لطف بفرمایند تشریفتون رو ببرید دکتر و عینک بگیرند مطمین باشید خوشتیپتر میشویند استاد گرامی :wink::wink::wink::wink::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::rosette::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::rosette:
۱مزاح باهاتون بکنم: اینطوری با دوبینی انگلیسی رو سریعتر یاد نمیگیریند و مجبور میشویند کلمات رو بخاطر دوبینی چهاربار چهاربار تکرار کنید والا پس لطف بفرمایند عینک بزنید :wink::wink::wink::wink:

7 پسندیده

شما لطف دارید بانو.
البته که عینک ادم رو خوشتیپ میکنه.من خودم 15 سال خوشتیپ بودم که تصمیم گرفتم عملی بشم چون واقعا خسته شده بودم و کارم یجور بود که عینک اذیت میکرد.
ولی خب چون دوتا عمل کردم ضعیفی چشمم خوب شد ولی دوبینی از بین نرفت ولی شکر خدا خیلی هم اذیت نمیکنه.ولی به کسایی که با عینک راحت هستن پیشنهاد میکنم عمل نکنن اصلا

8 پسندیده

مرررسی که هستین :joy::joy::joy::joy:

8 پسندیده

پس واجب شد بفرستیمتون کمپ برای ترک :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

صد در صد باکلامتون موافقم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap:
من همیشه ۱صحبت دکتر چشم پزشک رو در ۱سمینار فراموش نمیکنم خودش بااینکه چشم پزشک بود عینک داشت خبرنگار ازش پرسید چرا خودتون عمل نمی کنید گفت خودم چشمهام رو‌نیاز دارم این توی ذهنم ملکه شد و هرگز فکر عمل به ذهنم خطور نکرد :wink::wink::wink::wink::wink::wink::blush::blush::blush::blush:

برمنکرش لعنت :wink::wink::wink::joy::joy::joy:الان از خوشتیپی استعفا دادیند؟؟؟؟؟ :thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:

خداروصدهزار بار شکر انشاالله همین دوبینی هم برطرف بشه و سلامتی کامل چشمهاتون برگرده :pray::pray::pray::pray::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rosette::white_flower::white_flower::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::rosette::rosette::white_flower:

6 پسندیده

سلام . خیلی عالی بود :clap::clap:
و من ایراد گرفتن رو فیدبک نمیدونم و به نظرم خیلی خوب بود و از قبل بهتر شدید و این واضحه
تلفظتون هم خوبه
گاهی اوقات w رو من v شنیدم
چندتا هم استرس و اینا که مهم نیست و به مرور اوکی میشه
همینطور ادامه بدید

اگه بداهه بود که خیلی عالیه واقعا :clap:
اگر نبود هم باز خیلی خوبه
منم با خانم دوستی موافقم و به نظرم سعی کنید تلفظ مانع سلاست نشه
تلفظ رو تمرین کنید ، به مرور درست میشه

9 پسندیده

سلام بانو. ممنونم از لطف و محبتتون
فدایی دارین :heart_eyes:
:smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts:
:hibiscus: :hibiscus: :hibiscus:

6 پسندیده

سلام به روی ماهتون :tulip::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::revolving_hearts::revolving_hearts::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:ارادت عزیزدلم تاج سر و نور چشم هستیند برقرار و‌پایدار باشیندنازنیینم :heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::hibiscus::rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet:

6 پسندیده

بله بداهه بود البته یه قسمت هایی رو فراموش کردم چیزای بیشتری تو ذهنم بود بگم مخصوصا آخر ویس میخواستم یه چیزه دیگه هم بگم ولی یادم رفت

بله درسته، قبلا موقع صحبت کردن بیشتر تمرکزم رو موضوع بود از وقتی دوره های تلفظی رو کار میکنم حواسم پرت صدای خودم میشه

امیدوارم تو ویس بعد این موارد رو بتونم اصلاح کنم
ممنون وقت گذاشتید :rose:

9 پسندیده

ایرادی نداره اگه چندتا جمله کلیدی رو یادداشت کنید که سرنخ دستتون باشه و بعد ضمن گفتن اون جملات ، حول اونا هم حرف بزنید چند جمله
اونم بداهه به حساب میاد :blush:

چون وسواس به خرج میدید ، خیلی سخت نگیرید
تلفظ به مرور درست میشه

خواهش میکنم :blush::rose:

8 پسندیده

دوستان عزیز و محترمی که صوتهاشونو بارگزاری میکنن، یه پیشنهاد کوچیک میدم، امید است که فضای اینجور تاپیک ها بهتر بشه:

از اونجایی که بیشترمون اهل فیدبک دادن هستیم، بعضا خیلی بین صوت‌های دوستان، با پست‌های فیدبک و غیره فاصله میوفته، لذا اگه دوستان میتونستن، صوت‌هاشونو ضمیمیه‌ی کوتِ متن اصلی قرار بدن، یا ریپلای به صوت نفر قبلی بدن…

باشد که عمل کرده رستگار شویم

5 پسندیده