چالش چهارم EF POV 🔴 ( درس ۴ قدرت )

سلام حاج اقا.شما یه سر به پست اول نگاه بکنید اخرش صوتها ضمیمه شده.
روش کلیک کنید میاد به پستی که ویسها اپلود شده.پس بسشتر دقت کن و پستها رو کامل بخون مخصوصا پست اول :sweat_smile:

6 پسندیده

عزیزم
منظورم این بود که اون بنده خدایی که مثلا الان میخواد صوت رو بذاره، متن اصلی رو کوت کنه، تا یه بدبختی مثل من خواست در حین گوش دادن به صدا، متن رو هم ببینه نخواد یدفعه ای چندصدتا پست بره بالا، همونجا در جا ببینه
علاوه بر فاصله زیاد، بالا پایین کردن صفحه نت بسیار زیادی رو میخوره، که قبلا مفصلا و مکرراً بحثش شده

غرض اصلی حقیر این بود، که گفتم یوقت اطاله در بیان پیش میاد و خاطر خطیر دوستان اذیت میشه، لذا از گفتن آن امتناع ورزیده به حس ششم ایشان واگذار نمودم :grin:

3 پسندیده

کلا این یه تیکش رو نگرفتم اینگلیسش رو پیلیز چون این مدل فارسی برام سخته.

5 پسندیده

خب این شد یه حرفی.کاملا موافقم.دوستان در نظر داشته باشید این رو.منم در چالش بعدی اعلام میکنم

4 پسندیده

میخواستم تو پست اولم این دلیل رو هم بگم، گفتم یکم متن طولانی میشه شاید کسی نخونه و رد بشه، برا همین واگذار کردم به حس ششم و قدرت حدس دوستان، ولی متاسفانه جواب نداد :grin:
?Do you understand it now

4 پسندیده

تبارک الله احسن الخالقین.
درود بر تو ای حاج اقا رکنی.
:grin:

4 پسندیده

همچنین
‌ ‌‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

4 پسندیده

Youre job is perfect

6 پسندیده

سلام
اینم از دومین ویس من
امیدوارم از اولی بهتر شده باشه
با آغوش باز پذیرای فیدبکهاتون هستم :innocent:

10 پسندیده

فرزانه جان باید بهتون بگم عاااالی بود و غیر از این حرفی نمیمونه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

7 پسندیده

سلام
خیلیییی خوب بود :clap:
پیشرفت کاملا مشهود بود
تو این درس th های که صدای ذ بده رو خیلی نداشتیم ولی همون چنتا رو هم درست تلفظ کردی و این نشون میده که خوب روش کار کردی
یه پیشنهاد در جهت شبیه تر شدن به بومی ها دارم که اونم اینکه سعی کن تو کلماتی مثل give، آی رو بصورت کشیده نگی و بصورت کوتاه و در حد یه اِ تلفظ کنی
تا میتونی سعی کن تلفظ و لهجه ی ای جی رو تقلید کنی حتی به نظر من اغراق کن تو تقلید کردن ازشون و فک کن یه امریکایی هستی و الان دقیقا اداشون رو در بیار و واسه این کار از گوش هات خیلی کمک بگیر
گوش دادن دقیق و خوب=تلفظ خوب

8 پسندیده

مرسی فاطمه خانم :heart: :rose: :kissing_heart:

7 پسندیده

اصلا بهش دقت نکرده بودم
چشم حتما همین کارو میکنم
مرسی :rose:

7 پسندیده