Live Your Dream!

از تک تک کلمه های این ویدئو میشه انرژی گرفت :star_struck: :heart_eyes: :blue_heart:
انقدرررر که خوبه زیرنویس کردم شمام ببینید کیف کنید :blue_heart:

41 پسندیده

سلام عزیزدل شبتون شهاب باران :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::rosette:بسیار عالی بود :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:
ممنون بخاطر به اشتراک گذاری و زحمتی که بابت ترجمه و زیرنویسش کشیدیند :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::tulip::rose::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::blossom::bouquet::bouquet::rosette::white_flower::white_flower::blossom::blossom::bouquet::rosette::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::cherry_blossom::sunflower::hibiscus::tulip::rose::tulip::rose:

6 پسندیده

It’s a difference between failing and being a failure
:+1:

10 پسندیده

We wanted to fight for our dreams
BUT, YOU KNOW …
These are very familiar to me
I hate all BUT

10 پسندیده

دقییییقا :ok_hand::ok_hand::clap::clap:

7 پسندیده

چرا برام باز نشد ؟ :expressionless:

6 پسندیده

اه من چرا اینو دیشب ندیدم :roll_eyes:
داشتم به یه کاری فکر میکردم هی برای انجامش بهونه و اما میاوردم بعد اومدم یه دور اینجا بزنم که اینو دیدم :ok_hand:
خیلی ممنون الهام بانو :rose:
برم که انجامش بدم :grin:

7 پسندیده

سلام عزیزدلم :blue_heart: :blue_heart: :blue_heart: :blue_heart:
خواهش میکنم :hibiscus: :hibiscus: :hibiscus:

:+1: :blue_heart:

Don’t let anything to stand in your way :heart:

:+1: :blue_heart:

عه بقیه بچه ها که دیدن :thinking:

بروعزیزممم تو میتوووونی :star_struck: :blue_heart:

9 پسندیده

من عاشق این ویدئو و متن سخنرانی هاش هستم مرسی اینجا گذاشتینش
اینا سوخت جت منه :sweat_smile::joy:

7 پسندیده

Me too :star_struck:
حتما ادامه میدم این ویدئوها رو :star_struck:

6 پسندیده

الهام خانم این ویدئو رو دقیقاً دیشب ساعت دوازده گذاشتید؟؟؟
کاشکی من این ویدئو رو دیشب می دیدم و می گفتم دوستم هم ببینه.
همین ساعت دوازده دیشب بود که همکلاسی دوران کارشناسیم بهم پیام داد و گله کرد که چرا زبان یاد نمی گیرم.
منم که تو این زمینه ها آدم کاملاً رکی هستم. بهش گفتم: تو اصلاً حرف من رو گوش نمی کنی. فقط کار خودت رو می کنی. همش بهونه می یاری. کلاً انگلیسی رو جدی نمی گیری. الان اون زبانشناس که رو موبایلت نصب کردی رو اصلاً می خونی؟ دکوره رو موبایلت؟! توقع داری انگلیسی خود به خود وارد مغزت بشه؟؟؟
جواب داد: من اصلاً حوصله ندارم! انگیزه ندارم! نمی تونم! شرایطش رو ندارم! تو خیلی حال و حوصله داری که همش داری تلاش می کنی و می جنگی!!! … شرایط کشور خوب نیست! … کلاً همش بهانه می یاره …
منم در جوابش گفتم: دارم با خودم می جنگم! خودم، خودم رو سه هیچ شکست دادم! آدم با تلاش و امید زندست. مگه مشکلات کشور، فقط گریبانگیر تو هست؟! برای من نیست؟ بدون زحمت و تلاش، توقع نداشته باش به جایی برسی …
بعد دیدم صبح دوباره پیام داده داره بهونه های جدید می یاره …
بعد هی هر چند وقت یکبار ازم می پرسه من چکار کنم دکتری رشتمون رو قبول بشم؟ الان چند ساله هی ازم این سوال رو می پرسه …
الان تصمیم می گیره برای دکتری بخونه … بعد یک هفته، پشیمون می شه … باز یک ماه بعد به سرش می زنه دوباره برای دوباره دکتری بخونه … کلاً آدمی هست که ثبات نداره. تو خیلی از زمینه ها. منم می یام واقعیت رو بهش می گم، بهش برمی خوره.
دیگه به این رفتارهاش عادت کردم.

8 پسندیده

وای انقد از این ویدئو تعریف کردید من حرص میخورم که چرا برام باز نمیشه :expressionless::expressionless::expressionless:

7 پسندیده

ولی الهام خانم یه درخواست …
می دونم ویدئوها رو زیرنویس فارسی می کنید برای راحتی کاربرها …
ولی اگه به همون زیرنویس انگلیسی اکتفا کنید، خیلی بهتره. اصلاً میانه خوبی با ترجمه فارسی و زیر نویس فارسی ندارم.
حتی اگه می شد زیر نویس انگلیسی رو هم نزارید که عالی می شد. کلاً چالش تو انگلیسی رو دوست دارم.
استاد زبان، لطفاً به ما کاربرها سختگیر باش!

7 پسندیده

الهام جوون ممنون عالی بووود مثل همیشه

:blue_heart: :purple_heart: :blue_heart: :purple_heart:
دوباره هم از این انگیزشیا بزارید واقعا انرژی ادم رو برای ادامه مسیر زیاد می کنه

الهه جون لطفا به فکر افراد مبتدی هم باشید درسته که بهتره زیر نویس نباشه ولی خیلیا ممکنه سطحشون پایین باشه و واقعا نیاز داشته باشن در ابتدای کار ترجمه فارسی رو هم ببینن و بعد کم کم کنارش بزارن

شما سطحتون بالاس یا در حدیه ک میتونید متوجه بشبد ولی خیلیا به اون حد نرسیدن و اگه زبر نویس نباشه خب خیلی سخت و کسل کننده میشه ک بخوان خیلی مطالب رو پیگیری کنن

:expressionless:
دیگه هیچی… من یکی که اگه متن انگلیسی موجود نبود با زبانشناس خداحافظی میکردم
قطعا خودتون هم در ابتدای یادگیری به این موارد نیاز داشتین

8 پسندیده

بله دیگه باید همه رو در نظر گرفت :sweat_smile:
هر کی میخواد بگه بدون زیرنویسشو ایمیل کنم براش :grin: :blue_heart:

8 پسندیده

منم که اولش گفتم …
خوب دو تا ویدئو باشه … یکی با زیر نویس و یکی بدون زیر نویس … اینجوری قدرت انتخاب داریم. اینجوری خوبه؟ :raised_hands::purple_heart::blue_heart::two_hearts:

5 پسندیده

اگر، هم ویدئوی با زیر نویس و هم ویدئوی بدون زیر نویس توی تالار بزاری، عالی می شه. من گاهی اوقات درس های زبانشناس رو مثل رادیو و با صفحه خاموش گوشی، گوش می کنم.

6 پسندیده

به روی چشم :blue_heart:

6 پسندیده

سلام الهام جوووون :blush::rose: خوبی عزیزم
یه سلام هم میکنم ب بقیه دوستان، علی الخصوص الهه جون و سارا جون :blush::rose:
منم ک مبتدی ام با حرفای سارا جون و الهام جون موافقم و بنظرم زیرنویس هر دوش باشه خوبه :ok_hand:
خب الهه جون شما زیرنویسشو نگاه نکن، بذار برا ما ک مبتدی هستیم :relaxed:
هیچی دیگه خواستم نظرمو گفته باشم :grin:
الهام جون از این ویدیوهای پر انرژی بازم بذارین برامون، باعث انگیزه و پرتاب رو ب جلو میشه، :grinning::grinning:
ممنون :pray::pray::pray::pray:
لایکم هم تموم شده بود دیگه ب اون :point_up_2: دوتا نرسید، ببخشید :face_with_hand_over_mouth:

8 پسندیده

اگه ویدئو نبود، نگاه نمی کردم. صفحه گوشیم رو خاموش می کردم و فقط به ویس گوش می دادم. قبول کن … تا آدم خودش رو به چالش نکشونه، پیشرفت نمی کنه. حالا کم کم.

6 پسندیده