چالش پنجم EF POV 🔴 ( درس 5 قدرت )

متنفرم از زمستون :expressionless::expressionless:

9 پسندیده

خوشحالم بهتر شدیند :blush::blush::blush::blush::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom::bouquet::sunflower::hibiscus::rose::rose::sunflower::sunflower::tulip::blossom::tulip::blossom::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:
منتظر وویستون هستیم خانم گل دوست داشتنی :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::blossom::tulip::ok_hand::clap::ok_hand::clap::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::blossom::tulip:
عجیب پیاز ضدعفونی کننده ی خوبی ست :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::bouquet::cherry_blossom::hibiscus::sunflower::hibiscus::rose::hibiscus::sunflower::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

8 پسندیده

اینجا چخبره خدایاااااااا :astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished:
انشاالله از همه ی دوستان بیماری به دور باشه لطفا بیشترمراقب خودتون باشیند :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::clap::sunflower::hibiscus::rose::rosette::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::rose::rose:

7 پسندیده

:grin: :grin: :grin:

جای خالی را با گزینه مناسب پر کنید؟
چیکار :thinking:
لطف :blush:
مزاح :grin:
بیییییب :upside_down_face:

7 پسندیده

آقایون
@Hassan8st
@Gheidar1
خیلی خوب بود
بیشتر بشنویم ازتون

9 پسندیده

ویس من
زمان گذشته ساده

نظر یادتون نره
@R.min
@mehran72es
@firo744
و بقیه دوستان لطف کنید نظرتون و بگین.

12 پسندیده

بارگذاری نشد فقط برای من اینجوریه؟

8 پسندیده

اصلاح شد عزیزم
:rose::rose::rose::rose::rose::rose:

8 پسندیده

بله گوش کردم کلی هم کیف کردم :clap: :clap: :ok_hand: :ok_hand:
خانم معلممون کارش درسته :revolving_hearts:

8 پسندیده

خانم قابل عالی بود لذت بردم :heart_eyes:
موفقیتتون روز افزون :purple_heart: :rose:

8 پسندیده

ممنونم آنا جون نظر لطف شماست. البته اشکال زیاد داره شما باید فیدبک بدین خانم خوشگل کجاها رو بیشتر کار کنم. اینجوری بالاخره هر دفعه یه مورد درست میشه :pray:

6 پسندیده

فدای شما لطف دارین :kissing_heart:
صداتون و اینجا بشنویم خانم :two_hearts:

7 پسندیده

راستش دوست دارم توی این چالشا شرکت کنم :sweat:ولی فعلا تمرکزم روی بچگانا و نیمچه استوری هاس
چند دقیقه پیش اولین بازگویی از روی خودم از درس خرگوش زیرک رو گذاشتم خوشحال میشم گوش بدین و ایراداتم رو بگیرید
هر چند خیلی ام ام کردم ولی امیدوارم کم کم بهتر بشم :rose: :hibiscus: :purple_heart:

7 پسندیده

والا خانم معلم من تو تایم های آزادم یا تو مسیر قدرت رو گوش میدم
درس اصلی رو تو کل این هفته فقط یبار گوش کردم اونم خیلی پراکنده، اصن نفهمیدم موضوع چی بود :grin:
من هدفم از شرکت کردن تو دوره قدرت بهتر کردن تلفظم و کار کردن روی مهارت صحبت کردنم بود ولی تو بهترین حالت بتونم هر درس رو نهایتش دو بار گوش بدم که این اصلا کافی نیست
موقع بازگویی خیلی مطالب تو ذهنم نیست دربارش صحبت کنم
فکر میکنم با این تایم کمی که در روز برای زبان میذارم باید برای هر درس قدرت بیشتر از یه هفته وقت بزارم
از این چالش عقب میفتم ولی میام به ویس های قشنگتون گوش میکنم خانم معلم عزیز
اما منو از فیدبک دادن معاف کنید دوستان خبره تر با فیدبک های گرمشون هستن :rose:

6 پسندیده

آنا جون منم شرایط فعلیم همین جوریه. هر کدوم یه جورایی خیلی گرفتاریم. اگه بدونی تو چه شرایطی همین ویس و رکورد میکنم :joy::joy::joy:
شما همین الانم خیلی خوبین مهم اینه که خوندن زبان جزء برنامه روزانه تون باشه. آهسته و پیوسته پیش برین. موفقیت از آن شماست.
در مورد بازگویی منم همین جوری ام. برای خودم ضبطش کردم ولی اینجا نذاشتم.
منتظر اول خرداد میمونم تا وقت بیشتری برای مطالعه و تمرین داشته باشم.
برات آرزوی سلامتی و موفقیت دارم
خوشحالم که دوستای خوبی اینجا پیدا کردم :two_hearts::two_hearts::two_hearts:

6 پسندیده

حتما گوش می‌کنم عزیزم
البته قبلا هم صدای قشنگتون و شنیدم

5 پسندیده

سلام دوستان گل :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:شب همگیتون سرشار از عطر گلهای یاس و نسترن :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::blossom::sunflower:
وویسهای تک تکتون عالی بود و قشنگ میشه پیشرفت همگیتون رو به عینه مشاهده کرد‌ وقتی با ۴تا چالش قبل‌مقایسه میکنم واقعا دم همگیتون گرم ایولا بابا احسنت به همگی :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::sunflower::blossom::blossom::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::blossom::sunflower::blossom::blossom:باآرزوی فتح قله های موفقیت برای همگیتون :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::sunflower::blossom::tulip::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::rose::blossom::tulip::tulip::sunflower::hibiscus::rose::rose:

7 پسندیده

سلام آقای حیدری
خیلی خوب بود

خیلی این کارتون قشنگ بود و واقعا جای تحسین داره
همون جور که ای جی تو یکی از درس های مجموعه قدرت میگه که تا میتونید اشتباه کنید و ومیگه که اونایی که با وجود اینکه میدونن اشتباه دارن تو همه ی چالش ها و فعالیت ها شرکت میکنن سرعت پیشرفتشون خیلی بیشتر میشه

اینجا هم باز کار خوبی کردین
اصلا وسواس به خرج ندین و از اشتباه کردن لذت ببرین و بعد یه مدت پیشرفتتون رو خودتون خواهید دید
من تو این هفته چنتا مطلب خوندم که واقعا الان شک کردم به خوب بودن یا بد بودن یا خنثی بودن ایراد گیری و اینجور فیدبکا پس من ازتون مشکل نمیگیرم با اجازتون
ولی چیزی که هست خیلی خوب پیشرفت کردین و اینکه میتونید فی البداهه اقد خوب بگین خودش خیلی چیزارو نشون میده
اگه علاوه بر سلیس حرف زدن لهجه ی شبیه نیتیوا هم تو الویتتاتونه من پیشنهاد میکنم که رو تلفظتون کار کنید
و یکی از بهترین راها واسه تقویت تلفظ خوب گوش دادن و تقلید اغرار آمیزه به نظر من
یعنی تا اونجایی که میتونید وقتی دارین با ای جی یا هر کس دیگه ای سایه میزنید سعی کنید مثل خودش باشین و توجه کنید که ایا دارین مثل خودش میگین؟
حتی میتونید ویس خودتون رو مقایسه کنید با ویس ای جی
البته مجموعه های تلفظ هم هست
ولی در کل تلفظ چیزی نیست که یه روزه درست بشه و زمان بره و به نظر من فقط اون دغدغه تو فرد ایجاد بشه که من تلفظم مثل نیتیوا نیست و باید کار کنم و اینکه پیگیرش باشین کافیه و به مرور هی بهتر و بهتر میشین
امیدوارم که همینجور ادامه بدین روز به روز بهتر بشین
راستی اون خروسه چی میگفت اون موقع روز :sweat_smile:

6 پسندیده

سلام خانوم قابل
خیلی خوب بود
چون فعلا تو درستی یا نادرستی زوم کردن رو اشتباهات و اشتباه گیری از دیگران به شک و تردید افتادم با اجازتون چیز خاصی نمیگم از اونا
واسه شما هم به نظر این کارارو بکنید خوب میتونه باشه

واسه من از همون اول تا همین الان تلفظ مهمترین جز یادگیری زبانم بوده و خواهد بود و از همه بهش بیشتر توجه میکنم
ولی خب اهداف متفاوته
همونجور که گفتم به نظر من فقط همون دغدغه و پیگیر بودن برا تلفظ بهتر کافیه
یعنی هر بار سعی کنیم بهتر باشیم و هر با شبیه تر
و بقیش رو باید بسپریم به زمان که بهترینه تو نشون دادن سیر پیشرفت

6 پسندیده

انگاری نصف تالار مریض شدن
@pari
@R.min
@fatemeh74
@maryam

مراقب خودتون باشین
ایشالا همگیتون هر چه سریعتر خوب بشین