🍉《چالش تابستانه شدت تیر۹۶ _ شهریور۹۸》

عاااالیه واقعا … خیلی خوبین شما

3 پسندیده

من پادکستایESLگوش میدم حوصلمو سر میبره اروم‌میحرفه خیلی😂
بعد دارم فشرده کارمیکنمش
راهی سراغ ندارید ک اینقد خسته نکنه بتونم بیشتر بخونمش؟

3 پسندیده

عاااالیه واقعا … خیلی خوبین شما

3 پسندیده

میتونید پادکست های ای جی رو گوش بدین، چون حس میکنم انرژی فوق العاده ای تو صداش هست.
اما راه حل: ای جی تو درس دو قدرت برای تسلط بر احساساتتون راهکار داده : موقعی که میخوای انگلیسی خوندن رو شروع کنی
1- یک موسیقی شاد گوش بده (اینو تو درس یکش گفته)
2- دو شانه ها عقب، سر بالا، چشم ها رو به رو (تغییر پوزیشن) بعبارتی میخواد بگه راست بشین :relaxed::relaxed:
3- لبخند بزن
4- نفس عمیق بکش
5- بدنتو حرکت بده (ترجیحا میتونی برو بیرون از خونه تو پارکی جایی قدم بزن یا بدو)
حالا وقتشه شروع کنی به خوندن (دوباره اگه بعد نیم ساعت حس خستگی سراغت اومد همینا رو مجدد تکرار کن)
موفق باشی :rose::rose::rose:

6 پسندیده

سلام صبح متمایل به ظهرتون بخیر😀
ممنون از توضیحاتتون و زمانی ک گذاشتید
اهوم گوش دادم AJرو میگه move your body
ولی تنبلی میکنم‌میخام خابیده بگوشم😑

3 پسندیده

دلیلش همینه پس
لازم شد در چالش سحرخیزی شرکت کنید :grin::grin::grin:

3 پسندیده

خیلی از بچه ها دیگه نیستن .من دقت میکنم میترا جان و دلشاه جان نیستن …کُجایَند؟
@mitra9
@delshah

4 پسندیده

سلام
دوستان لطفا آمار های دیشب رو نهایتا تا ظهر اعلام کنید که من نتایج هفته اول رو مشخص کنم
از این به بعد اطلاعات رو تو شیت دوم که نوشتم هفته دوم وارد کنید، میخوام داده های یکماه رو داشته باشیم تا بتونیم جدول ماهانه رو طبق اون بچینیم
ممنونم از همکاری تون :rose::rose:
به امید موفقیت های بیشتر و بیشتر شما عزیزان :wink::wink:

5 پسندیده

آمار جمعه :

بعلاوه ی دو ساعت ترجمه

5 پسندیده

جمعه
۱۵.۴.۹۸
2 ساعت 50 دقیقه ! :slight_smile:

5 پسندیده

سلام، عصر دوستان بخیر
نوبتی هم باشه، نوبت میرسه به توزیع مدال هفته :grin::grin::grin:
زحمت کشان این هفته چالش شدت تابستونی ما کسی نیست یا کسانی نیستند جز:
.
.
.
.
.
.
.
.
@mehdi24666
@saebi

اما از اونجایی که ما دو عزیز داشتیم که تونستن دو تا مدال کسب کنن برای تعیین نفر اول دست به دامن میانگین ساعت مطالعه هر دو عزیز شدیم که نتایج نشون میده آقای صائبی نفر اول این چالش در هفته نخست هستند.

8 پسندیده

حنانه جان بی زحمت ساعتای منم وارد کن

4 پسندیده

امار دیروزه من

3 پسندیده

باشه عزیزم وارد میکنم همشهری :heart_eyes::heart_eyes:
ممنونم از حضورت یار قدیمی :rose::rose::rose:

5 پسندیده

مگه شما کجا زندگی میکنید؟
نزدیک به هم هستید:heart_eyes::heart_eyes:خوشبحالتون

3 پسندیده

عزیزم هر دو مون از خراسان رضوی هستیم، از نظر ما بودن در یک استان یعنی همشهری :grin::grin::grin:
همچین کسایی هستیم ما :wink::wink::wink:

4 پسندیده

من امروز واقعا خوشحال شدم که تو این چالش هستم هر چند زمانم کمه و باید بیشتر مطالعه کنم به این خاطر که زنجیره م رو حفظ کردم و الان ۸ روزه که دارم مطالعه میکنم

4 پسندیده

دقیقا ، منم همینطور بودم قبلاً زبان خوندنم منظم نبود الان بخاطر زبانشناس وچالش تونستم ۲۹ روز رو مرتب بخونم

4 پسندیده

مرسی عزیزه دل که زحمت میکشی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

سلام دوستان، آخر هفته پر مشغله ای داشتم و آمارم کمتر از ۲ ساعت بود. زبانشناس زیر یکساعت کار کردم و زیبوک رو تقریبا یکساعت. برای هر دو روز پنجشنبه و جمعه بیشتر از یکساعت شد.

سوالی از دوستان داشتم، آیا چالش شدت روی کیفیت مطالعه تاثیر مثبتی داشته؟ من تقریبا یکهفته همراه چالشم و برای چالش در این یک هفته متوسط زمان ۳ ساعت در روز وقت گذاشتم. با وجود اینکه کمیت مطالعه ام ۲ برابر شده اما کیفیت مطالعه ام افت کرده.
خوشحال میشم نظر بقیه دوستان رو بدونم.

4 پسندیده