🌞 «چالش تابستونی شدت»

چالش
:sun_with_face: «چالش تابستونی شدت»
0

چقدر هموار پیشرفتی سمانه جون باریک :clap:t2::clap:t2::clap:t2:

مچکرم از توجه و حسن نظرت ترمه جان :blush:
اما حس رضایت ندارم از خوندنم :see_no_evil:

چرا عزیزم نگران نباش تلاشت خوبه
میدونی راستش منم با اینکه هروز درگیر خوندن زبان هستم ولی هرچی ساعت مطالعمو جمع می بندم بیشتر از سه چهار ساعت نمیشه
حالا نمی دونم مشکل کجاست دقیقا :crazy_face:

Screenshot_20180704-223543
Screenshot_20180704-223610
من هر روز تقریبا نیم ساعت با انکی هم کار میکنم

سلام آتوسا جون انکی چیه میشه توضیح بدی

نه بحث ساعت نیست هرکسی یه حداکثر زمانی می‌تونه واسه زبان استفاده کنه.
اما من بیشتر زمان گوش دادنم به زبانشناس در حین کار کردنم یا پیاده روی یا صبحانه خوردنه یه بخش کمی رو نشستم و گوش میدم. اما همش حس میکنم اونطور که باید نخوندم یا گوش ندادم منظورم اینه حس میکنم یادگیریم عمیق نیست. همش این حسه باهامه :frowning_face:

انکی یه نرم افزار برای خوندن کلمات استفاده میشه عزیزم, حتمااااا حتمااا ازش استفاده کن بهترین اپ در حال حاضر هست.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ichi2.anki

دقیقا
من از صبح تا شب بعضی وقتا درگیرم اخرش بزور ۳ ساعت

خب اگه برای خودت محدودیت زمانی قرار بدی که بعداز گوش دادن مثلا چندبار به زبانشناس بتونی اونو خلاصه با خودت بگی یا بعداز هربارگوش دادن خودتو مجبورکنی که با خودت مرورش کنی شاید ناخودآگاه مجبورت کنه که حواست بیشتر جمع باشه

واقعا چقد آدم حرص میخوره

به نظرم شماهایی که میرید سرکار و واقعا سه ساعت میخونید بازم عااالیه, افرین بهتون

یعنی شبیه جعبه لایتنر عمل میکنه؟

دقیقا بله

نه من سرکار نمیرما آی ام جابلس

خب ترمه جون ,مگه غیر از زبان چکار میکنی؟

اهووم. مچکرم از راهنماییت دوستم :bouquet:

مرسی ترمه جان لطف داری
من مسیر کارم دوره و نهایت استفاده رو میکنم ازش :grin: صبحم یکساعت زود بیدار میشم واسه اینکه زبان بخونم. تنها زمانی که نمیتونم استفاده کنم موقع برگشته هربار اومدم داستان بخونم خوابم گرفت :joy:

والا هرازگاهی برادرزاده هام میان با اونا بازی میکنم
یه وقتا فیلم میبینم که اصلا هیچی ازش نمی فهمم
وسطای درس یهو دیگه نمیکشم آهنگ گوش میدم
و اینکه من عادت دارم کلمه هارو از روی کاغذ بخونم یعنی برگه آچارو تکه تکه می کنم کلماتو روش می نویسم و بعدم از روی دیکشنری اطلاعات دیگشو می نویسم
میدونی اصلا بانرم افزار نمی تونم کار کنم

ماشاا… به این همه همت
آفرین عزیزم

مهم اینه که یاد بگیری روشش مهم نیست, به نظرم همه باید صبور باشیمو هر روز زبان بخونیم, و روشهای جدید رو امتحان کنیم و خلاصه که به نظرم همه کارتون درسته. :hugs::smile::smile:

افرین, کار خوبی میکنی که از وقتای مردت استفاده میکنی