🍉《چالش تابستانه شدت تیر۹۶ _ شهریور۹۸》

والا هرازگاهی برادرزاده هام میان با اونا بازی میکنم
یه وقتا فیلم میبینم که اصلا هیچی ازش نمی فهمم
وسطای درس یهو دیگه نمیکشم آهنگ گوش میدم
و اینکه من عادت دارم کلمه هارو از روی کاغذ بخونم یعنی برگه آچارو تکه تکه می کنم کلماتو روش می نویسم و بعدم از روی دیکشنری اطلاعات دیگشو می نویسم
میدونی اصلا بانرم افزار نمی تونم کار کنم

2 پسندیده

ماشاا… به این همه همت
آفرین عزیزم

2 پسندیده

مهم اینه که یاد بگیری روشش مهم نیست, به نظرم همه باید صبور باشیمو هر روز زبان بخونیم, و روشهای جدید رو امتحان کنیم و خلاصه که به نظرم همه کارتون درسته. :hugs::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

3 پسندیده

افرین, کار خوبی میکنی که از وقتای مردت استفاده میکنی

1 پسندیده

مرسی بابت انرژی مثبتت دوستم :bouquet: :wink:

3 پسندیده

شما بیشتر :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

قربونت عزیزم اینا همه انعکاس بود :wink::wink:

2 پسندیده

ممنونم آتوسا جان :bouquet: :blush:

3 پسندیده

گزارش چهارشنبه 97/04/13

داستان، لغت، موزیک = جمعا 7 ساعت شد راضیم:slightly_smiling_face:

9 پسندیده

Wooow آفرین برشما چقدر خوب :clap:t2:
خدا قوت دوست عزیز

5 پسندیده

در دسته طراحیه

شنبه رو نمایی میشه

قول میدم

4 پسندیده

9 پسندیده

7 پسندیده

بی صبرانه منتظریم

۲۰ دقیقه ام کتاب خوندم

9 پسندیده

چه خوب. بی صبرانه منتظریم :blush:

3 پسندیده

سلام به همه
چه چالش خوبییی منم از دیروز شروع کردم ولی گزارش نفرستادم از امروز میفرستم خیلی خوشحالم که اینجام و کلی انرژی میگیرم ازتون موفق باشید

6 پسندیده

سلام

واسه کنکور که نمی خوای شرکت کنی داری زبان تمرین می کنی. به نظر من بیشتر از 3 تا 5 ساعت فقط ادعاست. نمیتونه کیفیتی داشته باشه. ینی اگه واقعا بخای با انرژی کار کنی و خوب تمرین کنی بیشتر ازین نمیشه و حتی اگر هم بشه تداومی نخواهد داشت. که مهمترین قسمت کاره.

البته اینم مهمه که چی کار کنین. مثلا یکی بشینه صب تا شب فقط گوش بده حالا موزیک یا هر منبع صوتی دیگه، که فک نکنم خیلی بهش فشار بیاد و شاید بتونه خیلی زیاد گوش بده. ولی تعامل داشتن با اون منبع مثلا مث کار روی مینی ستوری ها واقعا انرژی بره و نمیشه زمان زیادی روش کار کرد.

به همین خاطر وقتی دوستان آمار میدن جزئیات رو هم بگن اون موقع بیشتر و بهتر همه چی روشن خواهد شد.

به نظر من خیلی هم خوب کار کردین.:grinning:

5 پسندیده

5 پسندیده

سلام ممنون از لطفتون
راستش من می خوام این تابستون خیلی فشرده بخونم یجوری که واسه کنکورم اینجوری نخوندم
چون تمرکزم روی زبانه دوست دارم در کمترین زمان ممکن بیشترین بهره وری رو داشته باشم
ترمکز اصلیمم روی لیسینینگ و اسپیکینگ هستش
ولی سعی می کنم بازم بهتر شم

5 پسندیده

سلام دوست عزیز. بسیار عالی. به جمع زبانشناس خوش آمدید. امیدوارم بزودی شاهد پیشرفت شما باشیم.:bouquet:

3 پسندیده