🍉《چالش تابستانه شدت تیر۹۶ _ شهریور۹۸》

سلام به تمام دوستان پرانرژی تالار
من هم هستم، اما خسته م

داشتم فکر میکردم و نقشه میکشیدم که چطوری توی این چالش بدرخشم، یهو یاد پست یکی از عزیزان تالار افتادم و تمام نقشه هام، نقش بر آب شد.
بله ، براحتی میتونم حدس بزنم که اگه اوشون اراده کنن و قدوم مبارکشون رو در چالش شدت بزارن، باید درب اینجا رو تخته کنیم و سوت زنان از این حوالی به سمت افق محو بشیم. دیگه اشاره ی مستقیم نمیکنم که شاید به حول و قوه ی الهی از بازیابی این چالش مطلع نشوند. :arrow_left: @Rastgar

آمارشون اینا : :arrow_down:

یعنی فک کن این ملایم شونه، شدت شون چی میشه یعنی؟!

10 پسندیده

خودتان را با دیگران مقایسه نکنید (پادکست ای جی)

@ehn.ehsan
:sweat_smile:

8 پسندیده

نه بابا، نیت م مقایسه نیست والله، الگوسازیه :wink: :innocent:

7 پسندیده

ولی حالا جدا از شوخی فقط دیدن این نتایج عالی خودش کلی به آدم باور میده که میشه
مثلا من تا ۷، ۸ ماه پیش زنجیرم بیشتر از ۲۳ روز نشده بود
ولی یه روز یکی از اعضا ( که اسمشونم یادم نیست متاسفانه) یه تاپیک جدید زد که نشون داد ۵۰۰ روز زنجیره داره
اصلا از اون روز کلا باور من نسبت به این موضوع خیییلی قوی تر شد که منم میخوام همچین زنجیره ای بسازم و میتونم…، تا قبل از اون واقعا فکر نمیکردم که کسی بتونه این کارو بکنه و خب الان ۷ ماهه که دیگه زنجیرم رو نشکستم
حالا این تایم آقای رستگار ام وقتی اون روز دیدم اصن متحول شدم اساسی :sweat_smile:

7 پسندیده

با سلام. البته با کمی تاخیر😂
تازه یادم اومد بفرستم

نمیدونم چی شده همه ش میانگین رو ۰ میزنه😂

6 پسندیده

من از همین تریبون اعلام میدارم حاضریم شما در این چالش پرچمو ببرید بالا :laughing:
رکورد 5ثانیتونم محفوظ اصن :smirk:

5 پسندیده

:see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
اتفاقا امروز همشهری یک پست از شما دیدم یادم اومدم همشهریم رو منشن نکردم، عذرخواهم

یکی دیگه از همشهریان که یادم رفته که همینجا منشن میکنم @Mahdighavam86

در آخر به اطلاع میرسونم که تا الان 24 نفر ثبت شدن

4 پسندیده

سلام منم هستم :relaxed:

3 پسندیده

صبحتون بخیر
متاسفانه به خاطر مشکلات برنامه من چند دفه کلا امارم پاک شده همین هفته گذشته همین مشکل برام پیش اومد ک امار چن روز هفته پیشم ناپدید شد در حالی ک قبل از حذف برنامه بروزرسانی اطلاعات رو زده بودم ولی نمیدونم چرا پاک شدن امار چند روز قبلش
حالا براش دارم :expressionless:

ادینتون گردشی🌹

6 پسندیده

اینم آمار من … متاسفانه مشکلی پیش اومد نشد زنجیره رو نگهدارم ولی سعی میکنم دوباره زنجیره اوکی شه

11 پسندیده

ممنون از دعوتتون، منم به امیدخدا یه هفته دیه شرکت میکنم تو چالش شدت، ولی امسال سرم خیلی شلوغه باید بگردم یجا وقت برا چالش پیداکنم،با این وضع و اوضاع گمونم همون آخرای جدول منو ببینید:sweat::joy:

6 پسندیده

سلام مجدد به همه دوستای عزیز
مخصوصا اونا که منتظر شروع چالش تابستونی شدت بودن :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

جدول آماده شد، فقط لطفا قبل شروع چالش همه بخصوص تازه واردا پست اول این تاپیک یعنی اینجا رو با دقت مطالعه کنن تا کامل متوجه بشن که چه مواردی میتونه شامل این چالش بشه.

نکته:

1. اکسل به صورت هفتگی آپدیت میشه
2. همه شرکت کننده ها باید هر روز آمار خودشون رو داخل اکسل آنلاین که لینکش رو میزارم وارد کنن مثلا روز یکشنبه 9 تیر 2 ساعت و 20 دقیقه مطالعه داشتین تو خونه همون روز 2h:20 min وارد میکنید (کسی هم نتونست لطفا به من بگه خودم براش ثبت کنم).
3. برای جلوگیری از گم شدن مطالب اصلی، توضیحات عملکرد هفتگی تون رو در روز جمعه به صورت یک ویس داخل همین تاپیک بزارین و نیازی نیست هر روز بگین امروز 2 ساعت کتاب فلان خوندم یک ساعت زبانشناس کار کردم، همه اینا رو به صورت کامل در یک ویس و در آخر هفته بزاریم (اینجوری به بهتر شدن اسپیکینگ هم کمک میکنیم :grin:)
4. جدول ماهانه و انتخاب فرد برتر ماه هم جداگانه تهیه میشه و در اختیارتون قرار میدیم.

لینک اکسل آنلاین چالش تابستونی شدت :point_down::point_down::point_down::point_down:

دوستای عزیز ثبت امار در این جدول از شنبه شروع میشه، اسم هر کی نبود خودش اضافه کنه، نتونست بگه اضافه میکنم ، به امید موفقیت همه شما عزیزان :heart::heart::heart:

نکته ای، نظری، پیشنهادی هست میتونید اعلام کنید :rose::rose::rose:
موفق و پایدار باشین.:heart_eyes::heart_eyes::rose:

14 پسندیده

سلام عزیزدلم آدینه تون بخیر و رنگین کمانی :rose::rose:
خیلی زحمت کشیدیند و واقعاشاهکار کردیند فدای تک تک زحماتتون :rose::rose:
فقط من۱چیزی بگم
اول بگم اسمم رو به این خوشگلی ندیده بودم دست گلتون درد نکنه :rose::rose::rose:
میشه اول اسم منو هم باحرف بزرگ بنویسید :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
چراااااا؟؟؟؟؟
آخه مال بچه های که باحرف بزرگ نوشتید خیلی خوشگل شده منم حسودیم شد دلم خواست :wink::wink::wink::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
ببخشیداااااا معذرت میدونم دردسرمیشه :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

2 پسندیده

اشکال نداره گلم
آخه یوزر شما حرف کوچیک بود منم طبق همون نوشتم :grin::grin:

2 پسندیده

فدای محبتتون
۱دنیامعذرت :see_no_evil::see_no_evil:
۱سبدپرگلهای اطلسی تقدیم به شما :rose::rose::rose:

2 پسندیده

همه جای ایران سرای من است :smile:

8 پسندیده

:rofl::rofl::rofl::rofl:
صد البته :smirk::smirk::grin:
اما حس خاصی داره وقتی همشهری کنارت داری، حکم خونواده رو داره، همیشه از پشتت در میان :wink::wink::wink:
اما حالا دل کسی نشکنه میگیم: همه جای ایران سرای من است
:rose::rose::rose:

10 پسندیده

امیدوارم این حرکت به سطح کشوری و جهانی ارتقا پیدا کنه

8 پسندیده

اه اینطوریاس :grin:من و پری جون هم همشهری هستیم…الان پشت من کجاسن:rofl:
@pari

4 پسندیده

ایشالله
حالا نیگا، این وسط به جای آمار دادن اومده یقه منو بگیره :joy::joy::joy:

4 پسندیده