🍉《چالش تابستانه شدت تیر۹۶ _ شهریور۹۸》

7 پسندیده

سلام زبانیا چالشیا
لطفا منو بگیرید امروز خودمو کشتم😁
این چه چالشیه اخه
گوشم هنگ کرد دیگه
هیچ نخوابیدم
همش تقصیر شماهاس
نمیزارین ادم بخوابه
برم بخوابم :sleepy:
اروم پشت سرم حرکت کنید
خیلی اروم😊
شبتون اروم اروم اروم:rose::heart::rose:

10 پسندیده

سلام دوستان، وقت‌تون به‌خیر. امیدوارم سلامت و شادباشید، من از این به بعد همراه شما نیستم به این دلیل که حس می‌کنم همراهی من سودی برای شما و خودم نداره. من روزانه یک ساعت مشخصی می‌خونم و بیشتر از اون عملا دشواره و بنابراین من ساعت مطالعه‌ام در اینجا و به‌وسیله چااش بهتر نمیشه. از طرفی هم بقیه دوستان، چنانکه شنیدم، با دیدن ساعت مطالعه من حس عقب‌تر بودن، یا همچو چیزی، می‌کنن و این به نظرم باعث از بین رفتن رقابت و انگیزه دیگران میشه. پس من فعلا از خدمت شما مرخص می‌شم، زیباترین‌هارو براتون آرزو می‌کنم :man_juggling::owl:

8 پسندیده

ماشالا به شما
تنها رقیب بی رقیب من بودین که
:blush:
سخت نگیرین
با اختلاف ازهمه بالاتر بودی
و باعث انگیزه من
همینجوری ادامه بدین منم پشت سرتونم☺

6 پسندیده

اقا صائبی کجا بری …بمون درسته افسردگی گرفتم ولی از اینور خوشم اومد که کسی برای اهدافش اینقدر میجنگه . اینجا رو ترک نکنین

4 پسندیده

سلام خدمت همه دوستای عزیزم
اتفاقا منم وقتی اون متنی که بابت دلیل انگیزتون فرستاده بودید رو خوندم کلی انرژی مثبت گرفتم
منم شرایط مشابه شما رو دارم کلا یادگیری هرچیزی و علی الخصوص زبان جز عشق و علاقه هام بوده اما مدت زیادی بود که دور بودم اصلا پیگیر نبودم که بفهمم اینهمه برنامه جدید اومده که حتی تو اوقات تلف شده هم میشه آهسته و پیوسته به نتایج خوبی رسید
هنوز ذهنم درگیر کلاس زبان و متد قدیمی بود که اونم همیشه میدیدم هرکاری میکنم نمیتونم تایمش رو با برنامه کاری شغلم هماهنگ کنم برای همین کلا گذاشته بودم کنار
تا اینکه خیلی اتفاقی برای دانلود یکسری کتاب و دیکشنری با این برنامه فوق العاده آشنا شدم
الان از هر فرصتی استفاده میکنم چون با این برنامه دستم خیلی بازتره و امکانش برام هست که توی تایمهای تلفت شده مابین کارام و…ازش استفاده کنم دسترسی رو خیلی راحت کرده

خلاصه اینکه یک زمانی زبان فقط عشقم بود الان هم علاقمه هم مثل شما جز اولویت های زندگیمه به دلایلی خیلی از کارام اهدافم برنامه زندگیم در گرو زبانه
برای همین خیلی خیلی برام اهمیت داره
شما دقیقا درست گفتید هرکس بنا به شرایط زندگیش باید بسنجه
یکی اولویت اول زندگیشه همه کارو زندگیش در گرو این قضیه است از طرفی هم فرس زمانی داره
یکی فقط میخواد یک زبانی یاد بگیره چون علاقه داره یا فرصت داره کار دیگه فعلا نداره محدودیت زمانی هم نداره چه یکسال دیگه چه آهسته و پیوسته ۵ سال دیگه…البته زبان که دیگه مادام العمره اما فکر کنم منظورمو تونستم برسونم
انگیزها و شرایط زندگی افراد متفاوته هرکس خودش باید بسنجه…ماها کنار هم میتونیم کلی از هم انرژی مثبت بگیریم
چقدر درد دلم طولانی شد عذرخواهی میکنم از همه دوستان:sweat_smile:

11 پسندیده

حنانه جان بی زحمت امار منو وارد کن

6 پسندیده

چشم آجی جون وارد میکنم

3 پسندیده

چشمت بیبلا مرسی عزیزم

3 پسندیده

خسته نباشید بر دوستان تاپیک شدت :v:
منم چالش شدتم رو ۱ ماه پیش شروع کردم ولی این نمودار ها خلاصش نمیکنه :grin:
با همین قدرت ادامه بدین
ماشالله همگی :clap::clap::clap: