🍉《چالش تابستانه شدت تیر۹۶ _ شهریور۹۸》

سلام

یک ساعت و پنجاه و سه

8 پسندیده

سلام
زبانشناس : ۲ساعت و ۲۵دیقه
دهکده : ۲۲ دیقه
((کلا ۲ساعت و ۴۷ دیقه))
شبخوش همگی
مدارک موجود :point_down::point_down:

9 پسندیده

سلام به همگی
آمار امروز
35 دقیقه لغت و لایتنر
15 دقیقه زبانشناس
50 دقیقه جمع کل

8 پسندیده

سلام

9 پسندیده

سلام به همه بچه های چالش
خداروشکر تالار اینقدر شلوغ شده،همه خداروشکر اکتیو…من اصلن دیگه نمیتونم پیام هارو بخونم…از همین جا از همه عذر میخوام…واقعا دیگه نمیتونم پیامارو بخونم
ای جی 1س
زبانشناس38
جمعا 1.38

10 پسندیده

با اینکه امروز از ساعت 9 تا 5غروب تو دانشگاه ازاد هی میرفتم طبقه 5 و هی همکف واس کارای پایان نامه خواهرم…ولی همین 50 دقیقه واسم کافی بود که زنجیره رو حفظ کنم…

11 پسندیده

سلام

@Farzad_Poodineh فرزاد جون خیلی ممنون واقعآ همیشه بچه هارو حمایت کردی.

دیروز زبانشناس ۱ ساعت و ۲۲ دقیقه
امروز زبانشناس ۱ ساعت و ۵۰ دقیقه

10 پسندیده

چاکرم داداش @user1000
ا

اینم آمار امشب من
۳۳ دقیقه با زبانشناس

11 پسندیده

به همراه 1و نیم لایتنر
جمعا : سه ساعت و 40 دقیقه

9 پسندیده

یعنی برادر به شما میگنا :grin:
چه خوبه هوای خواهرتونو دارین احسنت :ok_hand::ok_hand:

2 پسندیده

پادکست با چه موضوعی میخواین؟

[quote=“atineh1967, post:1664, topic:3203, full:true”]
روانشناسی, اجتماعی, عمومی

ممنونم, راستی نرم افزار من بروز هست, تو بازار, الان خواستم از لینک شما نرم افزار رو بروز رسانی کنم کلا از اول برنامه نصب شد و تمام اطلاعات پاک میشه, این چه جوریه؟

2 پسندیده

باشه پیدا میکنم براتون

نسخه بازار با سایت یه کوچولو فرق داره، شما اگه بک آپ گرفتید از برنامه قبلیتون، الان بازیابی بک آپ رو انجام بدید، اطلاعاتتون بر میگرده

2 پسندیده

مرسی نسیم خانوم…دردسریه واس خودش این پروسه تنظیم و دفاع پایان نامه…واس 5تا تیک زدن توی سیستم یکی دو روز کامل وقت ادمو میگیرن…ولی خب میگذره دیگه…

2 پسندیده

من دو سال گران بهام سر پایان نامه ارشدم رفت همین اردیبهشت دفاع کردم. اصلاحیه اشم تیر دادم بعدش ثبت کردم ایرانداک
واقعا پایان نامه بد دردیه :grin:

2 پسندیده

@atineh1967
این سایت یه منبع خیلی خوبه برای انواع پادکست های حرفه ای و باکیفیت
آدم های معروفی هم توش فعالیت دارن

سمت چپ دسته بندی هاشونو نوشته که میتونید انتخاب کنید.

2 پسندیده

یه دنیا تشکر, فقط اینکه اقا فرزاد من زبان شناس رو از سایت دان کردم و البته بک اپ گرفته بودم و از اون نظر مشکلی نیست ولی من بسته رو پارسال خریده بودم سی تومن و بی نهایت بود استفادش, الان انگار اون خدمات رو ندارم, نمیدونم چکار کنم؟ ای دی اقای ناصری رو ندارم, شما اطلاعاتی دارید؟

2 پسندیده

خواهش میکنم
از طریق خود برنامه و قسمت (پشتیبانی) مشکلتون رو مطرح کنید، زودتر رسیدگی میکنن

2 پسندیده

سپاسگذارم, من تو سایتی که واسه پادکست بود رفتم منتها میخواستم اپ رو دانلود کنم ولی نتونستم شما لینک مستقیم دارین بفرستین اینجا یا apk فایلشو؟
ضمنا ممنونم برای معرفی

2 پسندیده

https://storage.evozi.com/apk/dl/17/01/15/com.jacobsmedia.podcastone.apk?h=q3A67cIOl3QVBodEEUGsyg&t=1504777242
اینم لینک مستقیم
البته فکر کنم اپش فیلتره
یا با VPN امتحان کنید یا از طریق سایت پادکست هایی که میخواین رو تکی تکی دانلود کنید

3 پسندیده

دقیقا اپ فیلتره با وی پی ان هم باز نشد, اما از تلاشتون ممنونم, مرسی که کمکم کردین

3 پسندیده