تقویم تولد دوستان 💐

عاشق دلباخته چی هست حالا؟ :joy: :joy: :stuck_out_tongue_winking_eye: یادمه شبا با این آهنگ میخوابیدم :rofl: :rofl: :rofl:

4 پسندیده

عاشقی درد داره بالاخره شب بیداری داره :joy:

5 پسندیده

ممنون

اونجوری که دیگه بدتر میشد شما رو تک منشن کنم یعنی اختصاصی تحویلت گرفتم :stuck_out_tongue_winking_eye: :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 پسندیده

قضیه سردمه شد :joy::joy:
‌‌‌‌

5 پسندیده

عجب
از دست تو، باشه تو فکر کن عاشق بودم :joy: :joy: :joy: حالا بگرد و معشوق رو پیدا کن بدبخت اثری ازش نمونده میدونی من کیه این آهنگ رو دارم؟؟ فسیل شد رفت :grin: :grin:

5 پسندیده

دقیقا :grin:

5 پسندیده

کلا همه دوستان برا من به یک چشمن و همه رو یکجا تبریک بگم بهتره :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts:

6 پسندیده

عشق ادمو فسیل میکنه درکش میکنم :joy:

عه خب بوسو چرا نزاشتی پس چرا تبعیض قائل میشی :joy::joy::joy:

6 پسندیده

سلام دوستان گلم :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom:شب تولد دوستان بهمنی مبارک هزارساله بشویند و به تک تک آرزوهاتون در صحت و سلامتی کامل برسیند عزیزانم :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::cherry_blossom::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::cherry_blossom::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer:

tn_1549892279_3976

1607141742-samatak-com

5 پسندیده

تو و فاطمه امروز گیر دادینا تو به من فاطمه به @anahitassff
ببین عزیزم الان مردی پیدا میشه که لایق دوست داشتن ما بشه؟؟ :laughing: :laughing: پس چرا خودمون رو اذیت کنیم؟؟

من برم دیگه

7 پسندیده

من میگم بزارین با نیسانم از رو آقایون رد بشم نمیزارین که :joy::joy:

6 پسندیده

رد شو آزادی اول از مرد تو این تاپیک که تولدش بوده شروع کن بعد بقیه

5 پسندیده

خب باش
@Farzad_Poodineh اقافرزاد چون شما مغرور و شاخ هستین میپرسما
نیسان آبی باشه یا قرمز ؟ :joy::joy:

6 پسندیده

مرسی حنانه جون :rose:
بوس اختصاصی منم بعدا رد کن بیاد :upside_down_face:

5 پسندیده

والا…حالا بیاهو ثابت کن

7 پسندیده

سلام میترا جونم مررررسی عزیزم، :pray::pray::pray: لطف کردین :rose::rose::rose::grinning::grinning::grinning:
ایشالله ب وقتش جبران کنیم :heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::star_struck::star_struck:

4 پسندیده

آخر من یه روزی می میرم
تو میشی مضنون اصلی

6 پسندیده

اشکال نداره که چرا قایم میکنین :joy:
اصن حضرت مولانا میفرمایند
حیلت رها کن عاشقا دیوانه شو دیوانه شو
و اندر دل آتش درآ پروانه شو پروانه شو
:smiling_face_with_three_hearts:

وای چه جنایی میشه :star_struck::partying_face: بعد پلیسا اومدن منو بگیرن با نیسان از رو اونام رد میشم فرار میکنم

4 پسندیده

مرسی یه دنیاااا :heart::heart_eyes::rose::rose::rose:

5 پسندیده

سلام الهام خانوم، خوبین؟
شما تولدتون چندم بود؟

6 پسندیده