انتشار نسخه 7.2.10

دوستان مشکل 0 شدن سطح وقتی رخ میده که اول روز قبل از هر گونه مطالعه‌ای از داخل تنظیمات حداقل مطالعه رو عوض کنید. برای برطرف شدنش هم کافیه یک لغت رو از لایتنر مطالعه کنید یا داخل متن سفید یا زرد کنید. احتمالا تا فردا نسخه بدون مشکل منتشر خواهد شد.

11 پسندیده

سلام لطفا بگین برای این موارد کاری کردین
1 ایجاد درخت در قسمت لایتنر برای دسترسی به کلماتی که خودمون وارد میکنیم
2 تعداد دفعاتی که یک کلمه رو تو لایتنر خودندیم. برای اینکه مشخص بشه کدوم کلمات باهاشون مشکل داریم که یه خاکی تو سرمون کنیم
3 کلمات داخل صف لایتنر رو بشه به صورت صوتی با ترجمه به صورت ام پی تری دراورد و تو ماشین یا سر کار گوش کنیم
4 امکان ویرایش باکس های داخل لایتنر وجود نداره مثلا من حافظه ی ضعیفی دارم و میخام به جای 5 تا خونه 7 تا خونه داشته باشم و اینکه روز هاشم بتونم ویرایش کنم

3 پسندیده

چند پیشنهاد:
۱- ویدیوها رو بشه در حالت افقی گوشی دید و اگر امکانش باشه متن انگلیسی ویدیو به صورت زیرنویس روی حالت افقی نشان داده بشه.

۲- امکان اضافه کردن چند کلمه به عنوان افعال چند کلمه ای توسط خود کاربر. در حال حاضر یک سری کلمات رو باهم به عنوان عبارت نشان میده که اصلا عبارت نیست، مثلا the و اسم بعدش.

۳- امکان اضافه کردن درس توسط خود کاربر از طریق برنامه.

محتوای قرار گرفته در برنامه عالی هستش ولی خود نرم افزار جای کار زیادی داره و امیدوارم به جای آپدیت نسخه های زیاد یک آپدیت کُلی با قابلیتهای کاربردی انجام بشه.

2 پسندیده

سلام . نسخه کامبیوتر نمیخایید ایجاد کنید واسش؟

2 پسندیده

سلام دوستان
لطفا این موارد رو از طریق پشتیبانی اعلام کنید
متشکرم :pray:

2 پسندیده