انتشار نسخه 7.2.10

@afarkhani
حنانه جان هم هستن

5 پسندیده

من با زبانشناس همکاری ندارم. اشتباه منشن کردید

4 پسندیده

دوستان من هرچی تست میکنم این مشکل صفر شدن زنجیره نه برام ایجاد میشه نه مشکل احتمالی رو میبینم. لطفا تو نظر سنجی زیر شرکت کنید که یکم اطلاعات آماری از مشکل داشته باشم. اگر با یه روش خاص میشه مشکل رو ایجاد کرد بفرمایید.

• به مشکل صفر شدن زنجیره برخوردم
  • این مشکل را نداشتم

0 رأی دهنده

7 پسندیده

والا علی آقا برا من اینجوری بود که دیدم سطحم صفر شده رفتم بازیابی کردم اطلاعات برگشت اما زنجیره صفر شد و جالبیش اینجا بود که دوشنبه که اصلا نخونده بودم تیک خورده بود اما این نه

البته این عکس رو بعد تغییر تاریخ گرفتم که زنجیره برگشت

4 پسندیده

البته من زنجیره‌م محفوظ بود ولی سطحم صفر شد و آواتارم برگشت به زندگی تخم مرغیش :joy:

البته الان دیگه حل شد.

5 پسندیده

وقتی این اتفاق افتاد داخل قسمت آمار هم رفتید و چک کردید تعداد لغات میدانمتون چقدر هست؟

4 پسندیده

لغات میدانم رو راستش چک نکردم تنها چیزی که نگاه کردم شنیداریم بود که برای یکشنبه زده بود 7 ثانیه

و اینکه دو نفر دیگم مشکل منو داشتن یکی تو پشتیبانی و یکی هم همینجا گفتن @Gheidar1

4 پسندیده

من‌ک زد به سرم زنجیره جدید یساعته بزنم
بیخیالش شدم

4 پسندیده

مربی که هستین . در راهنمایی وقتی که من دیدم همیشه دریغ نکردین .

4 پسندیده

مربی … پری خانم @pari :joy::joy::joy::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
نابودم کردی با این حرفت!!! :relieved::relieved::relieved::persevere::persevere::persevere:

3 پسندیده

سلام
خدا قوت

مساله من عکس اینه…کار نکرده بودم یه روز ولی زنجیره م پر شده بود!

2 پسندیده

نه والا نرفتم‌. ولی توضیحات آواتار به روز اولش برگشت و نوشته بود ۱۰۰ لغت تا مرحله‌ی بعد.

2 پسندیده

سلام من هم امروز اواتارم به سطح صفر رسید ولی خداروشکر بعد از بازیابی برگشت به حالت قبل فقط امروز بعد از باز کردن به این پیام برخوردم

5 پسندیده

سلام.عالی شده 5 دقیقه می خونه اونم با خش خش و داغ کردن باطری موبایل بعد 40 دقیقه اون روز رو تیک میزنه.اگه سطح رو هم یک دفعه 6 بزنه که دیگه محشره :grin:

2 پسندیده

@golmirzaei
سلام

برا منم دقیقا پیغام بالا رو میاد؛ البته وقتی می رم تو بخش گزارش (لایتنر/ساعت مطالعه و …)

و هنوز مساله پربودن زنجیره شنبه هنوز حل نشده…بازم ممنونم و خداقوت

4 پسندیده

برای من هم همین پیغام میاد

5 پسندیده

دوستان این کار درست نیست. با این کار یه بخش از اطلاعاتتون از بین میره. بهتره قبل از این کار به ما اطلاع بدید تا پیگیری کنیم.

مشکلی نیست میتونید ازش صرف نظر کنیم. تو نسخه بعد برش میدارم

6 پسندیده

شرمنده من از این قضیه اطلاع نداشتم اگه دوباره پیش اومد حتما قبلش اطلاع میدم

3 پسندیده

سلام آقای گل‌میرزایی
من به مشکلِ صفر شدن سطح برخوردم .

5 پسندیده

سلام.
من هم چند روز پیش برخوردم…ولی چند ساعت بعد که اپلیکیشن رو باز کردم و نتم روشن بود، خودبه خود درست شد.

طبق توصیه ای که شده، به بخش بازیابی پشتیبان گیری دست نزنید
کافیه از خود اپلیکیشن مشکل تون رو مطرح کنید

“دوستان این کار (بازیابی اطلاعات از پشتیبان) درست نیست. با این کار یه بخش از اطلاعاتتون از بین میره. بهتره قبل از این کار به ما اطلاع بدید تا پیگیری کنیم.”

6 پسندیده