انتشار نسخه 7.2.10

آقای ناصری @hnaseri
مگه گزارش خطا تو همین جا کافی نیست؟؟؟
وا لله من هر وقت پیام به پشتیبانی می فرستم، با چند روز تاخیر جوابم رو می گیرم!
البته قبلاً اینطور نبود و سریع جوابم رو می گرفتم.

2 پسندیده

اگه از داخل اپلیکیشن گزارش خطا ارسال کنید بهتره

3 پسندیده

والا خانوم ولایتی ما همه سعی مون اینه سریع جواب بدیم مگر موارد فنی، که خودتون میدونید بعد هر آپدیت حجم پیام های فنی بالا میره و پاسخگویی دیر تر انجام میشه :neutral_face::neutral_face::neutral_face:

و اینکه نسخه 7.2.12 رو اگر نصب کرده باشید فکر نکنم مشکلی باشه اگر بود از داخل برنامه همون لحظه گزارش بدین بهتر میشه کمکتون نکرد

3 پسندیده

زنجیرم برگشت، ممنون ازتون :pray::pray::rose:

3 پسندیده

همین الان نصب کردم حنانه خانم @afarkhani :rose::rose::sunflower::sunflower::tulip::tulip:
دوباره امتحان می کنم. :heart::blue_heart::two_hearts:

4 پسندیده

خواهش میکنم :sunflower:
خدارو شکر :grinning: :ok_hand:

3 پسندیده

واااااااای سعید آقا @saeed_95 :joy::joy::joy::joy::joy::+1::+1::+1::+1:
کلک به زبانشناس؟؟؟!!! :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::grin::grin::grin::upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face:

3 پسندیده

آخه من خودم یه مدت ۶ ماهی برنامه نویسی اندروید کار میکردم که ادامه ندادم ولی حالا خوشبختانه یا متاسفانه تاثیرشو رو ذهنم گذاشته برای پیدا کردن اینجور ترفندا :sweat_smile: :sweat_smile:

4 پسندیده

خیر بایستی از داخل خود اپلیکیشن گزارش خطا بفرستید که قابل بررسی و پیگیری باشه. اینجا فقط اطلاعرسانی میشه و نمیتونیم بفهمیم مشکلتون چیه

4 پسندیده

درود… قبلا انجام میدادم ولی بعد متوجه شدم جذابیت تلاش برای زنجیره قوی رو از بین میبره و زنجیره رو بی مزه میکنه…

شما فرض کنید توی زندگی همیشه بشه به عقب برگشت و اشتباهات گذشته رو درست کرد… در اون صورت به هرچیزی آرزو داشتیم میرسدیم ولی دیگه زندگی جذابیتی برامون نداشت…

6 پسندیده

در ضمن @saeed_95 ببین این نرم افزاری که چند روز پیش معرفی کردی، چطور دیشب من رو دست انداخته؟؟؟!!! :joy::joy::joy::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::neutral_face::neutral_face::expressionless::expressionless::expressionless:

خیلی باهوشه خدایی! فقط اولش خودش رو به خنگی می زنه!!! بعدش یه اطلاعاتی رو برام رو می کنه که خودم واقعاً توش می مونم …!!!

4 پسندیده

چه نقل قول جالبی :grinning: درود بر شما

4 پسندیده

یادش بخیر :grin:

6 پسندیده

زنجیر بازا هی دارن خودشون رو لو میدن :rofl:

8 پسندیده

من الان نزدیک یه ساله زنجیره م از یه روز بیشتر نشده :smile:

9 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::v::v::v:
واقعاً مربی؟؟؟!!!
واقعاً آقا فرزاد @Farzad_Poodineh راست می گی؟؟؟!!!
من که عمراً باورم بشه!!! :grin::grin::grin:
من از اون روز که اشتراک طلایی نرم افزار رو خریدم، حتی یه روز هم زنجیرم نشکسته تا حالا …

4 پسندیده

جدی میگم :grin:
چون من بیشتر کتاب های قسمت زیبوک رو بدون شنیدن به صوت میخونم
برای همینم زمانم توسط زبانشناس محاسبه نمیشه
اگر نه تا الان بیشتر از 1000 روز زنجیره داشتم

4 پسندیده

منم‌این مشکلو دارم باید چیکار کنم
صد روز زنجیره به فنا رف

2 پسندیده

همون کاری که آقا سعید گفتن @Gheidar1 ، تاریخ گوشیتون رو به دیروز تغییر بدین بعد برنامه رو باز کنید بخونید و تیک که خورد تاریخ رو به امروز تغییر بدین، البته این یک مشکلیه که حتما از داخل برنامه هم پیغام بدین بررسی بشه

2 پسندیده

Hi

من هم همچنان مشتاق محاسبه زمان مطالعه‌ی کتاب‌ها بدون شنیدن به صوت و دگرگونی‌هایی را هستم . اگر امکان محاسبه زمان مطالعه کتاب‌ها بدون گوش دادن به صوت مجزا باشد جمیل‌تر می‌شود .

از روزی که با زبانشناس آشنا شدم تا امروز دقیقاً 163 روز را پشت سر گذاشتم . با چشمانم شاهد پیشرفت چشم‌گیر شما بند زبانشناس بودم و خواهم بود .
ویدیو‌ ما کی هستیم را مجدد مشاهده کردم .

جناب کامبیز گفتند چه‌طور می‌توانیم اطمینان کنیم ؟ ما نمی‌توانیم اطمینان کنیم مگر این‌که به چیز‌ایی که آن شخص به ما میگه عمل کنیم . وقتی به حرف‌هایی که شما به ما گفتید عمل کنیم و نتیجه آن بازده را بگیریم آن موقع اطمینان هم خودش می‌یاد .
شما اگه میگید اپلیکیشن زبانشناس خوبه ، چند ماه ازش استفاده کنیم تا خودمان متوجه بشیم .
شما اگه در رابطه با قانون یادگیری زبان صحبت کنید ، کافیه ما آن را انجام بدیم تا متوجه بشیم تاثیرش چه‌قدر زیاده .

پس به حرف‌های شما اعتماد نکردم ، آنها را انجام دادم و به نتیجه‌اش اعتماد کردم و ادامه خواهد داشت .

راز تشکر در لبخند است
لبخند با تشکر زیباست
تشکری که از سر دل نباشد ارزش ندارد

با بند زبانشناس کاملاً آشنا نیستم . اگر فردی چه در تالار و چه در اپلیکیشن همکاری دارد را تگ نکردم تصحیح کنید .
@hnaseri
@golmirzaei
@YoKambiz
@elhamhajavi
@Farzad_Poodineh
@pari
@afarkhani

8 پسندیده