انتشار نسخه 7.2.10

بله درسته من چک کردم

2 پسندیده

سلام مجدد…متشکرم
برا زنجیره امروز، درست شد…چون هنوز به 300 دقیقه نرسیدم، پر نشده
ولی برا دیروز، هنوز زنجیره پره (نارنجی رنگه)…با اینکه پیش فرض م همون 300 بود دیروز هم

2 پسندیده

بله من قبلا تیک زده بودم تیک رو برداشتم درست شد
یعنی بهبود ندم بهتره گویا :sweat_smile:

2 پسندیده

گویا من دیر آپدیت کردم :joy:

4 پسندیده

آقای گل‌میرزایی @golmirzaei برا من سطحم برگشته به روز اول. یه بار پشتیبان گرفتم درست شد، باز دوباره برگشته به سطح اول، دوباره مجبور شدم پشتیبان بگیرم. نمیدونم بازم این مشکل پیش میاد یا نه :thinking:

7 پسندیده

عه ؟ پس منم دانلود کنم :grin:

موافقم . هم این و هم امکان اینکه بدونیم چندتا کتاب خوندیم در کل

سلام . خسته نباشید :blush::rose:
کاش نسخه کامپیوتر ( ویندوز ) هم توی برنامتون باشه
مطالعه کتاب ها خیلی راحت تر و ایمن تر میشه ( برای چشم)

12 پسندیده

اقا مشکل من رفع شد.ممنون

3 پسندیده

پشتیبان گرفتید درست شد یا بازیابی کردید درست شد؟

4 پسندیده

بازیابی گرفتم درست شد.

صبح دو بار در بازه‌های مختلف اینطوری شد. از بار دوم تا الان مشکلی پیش نیومده فعلا.

4 پسندیده

روی یکی از دوره‌ها داخل صفحه اصلی دستتون رو نگه دارید و روی دکمه به‌روزرسانی دوره بزنید. بعد از چند دقیقه برنامه رو ببندید و مجدد باز کنید. ببینید بهم میریزه باز یا نه.

5 پسندیده

انجام دادم مشکلی پیش نیومد.

مرسی از پیگیریتون :pray:

4 پسندیده

@golmirzaei
آقای گلمیرزایی زنجیره من تو آپدیت جدید به فنا رفت، من تا دیشب خودم چک کردم نیم ساعتم رو خوندم و تیک یکشنبه هم خورد اما امروز صبح اول دیدم سطحم صفر کرده بازیابی کردم درست شد اما زنجیرم پرید :neutral_face::neutral_face::neutral_face:

راهی برای بازگشت نداره؟ حتی بردم رو 20 دقیقه هم درست نشد که نشد. چک که کردم دیدم فقط 7 ثانیه ثبت شده :pensive::pensive::pensive: تازه نتم مدام روشن بوده اگه فرضم کنیم با نت کار میکنه که گمون نکنم بازم ثبت نکرده برام

5 پسندیده

سلام
یه ترفندی رو میگم حالا نمیدونم رو این نسخه جدید جواب بده یا نه، شما امتحان کنید چون قبلا جواب میداد

شما نرم افزار رو کامل ببندید بعد تاریخ گوشیتون رو دستی تنظیم کنید رو تاریخ دیروز
بعد دوباره نرم افزار رو باز کنید و شروع به مطالعه کنید
تایم مطالعه برای دیروز اضافه میشه و به احتمال زیاد تایم به حد کافی میرسه و زنجیرتون درست میشه
حالا باز شما امتحان کنید، اگه جواب داد بهم بگین

پی نوشت: البته اینکه این ترفند رو میگم به این معنی نیست که خودم هم به این صورت زنجیره بلند ساختم :sweat_smile:
من فقط بعضی موقع ها که ساعت ۱۲ تا ۱۲ و نیم شب به بعد جعبه لایتنر رو مرور میکردم این کارو میکردم که جزو همون روز حساب بشه :grin:

6 پسندیده

ممنون از پیشنهادتون @saeed_95
بعد یعنی امروز یک ساعت بخونم نیم ساعت برای دیروز نیم ساعت امروز، درسته؟

3 پسندیده

خواهش میکنم
شما هر چقدر که دیروز کم دارید رو بخونید
یعنی مثلا اگه ۲۰ دقیقه برای دیروز ثبت شده و شما ۱۰ دقیقه کم دارید برای زنجیره، تاریخ رو بذارید روی دیروز و ۱۰ دقیقه بخونید(این تایم به زمان دیروز اضافه میشه)
و بعد دوباره تاریخ رو برگردونید رو امروز و مثل روال عادی دوباره درس رو هر چقدر که میخواید بخونید

3 پسندیده

متاسفانه فقط 7 ثانیه ثبت شده :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless:
یعنی دیشب ثبت شده بود امروز هنگ کرد اینجوری شد و کلا نابود کرد

3 پسندیده

حالا باز امتحان کنید
ایشالا که درست میشه :+1:

3 پسندیده

ممنون ازتون :rose: :rose: :rose:
خبرشو بهتون میدم

3 پسندیده

آقای گلمیرزایی @golmirzaei :rose::rose::sunflower::sunflower::tulip::tulip:
ما که با نسخه جدید، نابود شدیم!!! :neutral_face::neutral_face::expressionless::expressionless::expressionless:
یهو وسط درس، زبانشناس هنگ می کنه و باید ویس و ویدئوی اون درس رو از اول دانلود کنم!
گوشی رو هم رها می کنم به حال خودش و همزمان با کارهای دیگه، به درس ها گوش می دم، یهو می بینم ویس درس قطع شد! باید برم سراغ گوشی و از اول، ویس یا ویدئو رو دانلود کنم! حالم گرفته می شه شدید! رشته افکارم می پره اصلاً!
حالا ما چکار کنیم؟؟؟ :relieved::relieved::relieved:

3 پسندیده

گزارش خطا دادین؟ …

4 پسندیده