انتشار نسخه 7.2.10

نسخه جدید (7.2.11) منتشر شده. دوستانی که مشکل داشتند لطفا به‌روز بفرمایند

حقیقتش این مشکلات قابل پیگیری و تشخیص نیست. حالاتی که مرتبط با برنامه میشه خیلی جدی هست و یهو همه کاربران رو شامل میشه. مواردی که فقط برخی کاربران مشکل دارن یک مشکلی در ارتباط با دستگاهشون وجود داره (مثل نبود فضا). الان روی گوگل پلی برنامه منتشر شده. میتونید از اون طریق به‌روز کنید.

6 پسندیده

@golmirzaei

بازم مشکلی پیش اومده
هر لغتی رو که بخوام به لایتنر اضافه کنم خطا میده و همینطور همون درس رو اصلا باز نمیشه

4 پسندیده

الان نصب شد اما اضافه به لایتنر برای منم مثل سپیده خانوم خطا میده

5 پسندیده

غبطه میخورم بهتون :joy::joy:

4 پسندیده

برادر عزیز و زحمتکش و پر توان و بی حاشیه و علی آخر
ممنون برای همه پیگیریات
ولی اقا من مشکلم رو پیدا کردم و مربوط به برنامست.با این که به نسخه 11 اپدیت کردم باز همین مشکل رو داره
به نظر میرسه به زمان بندی زنجیره یک ضریب خورده چون من الان چند ثانیه کتاب خوندم یهو یک چهارم دایره کوچیکا پر شد در صورتی که زمان زنجیرم روی 60 دقیقه تنظیم شده.لطفا یه نگاه بنداز ببین چه خبره
اینم سندش :point_down:

3 پسندیده

آره راست میگید کمبود این امکان واقعا احساس میشه. یعنی آدم نیم ساعت مطالعه میکنه اما انگار اصلا مطالعه نکرده

3 پسندیده

سلام من بروز رسانی کردم نرم افزار زیبوک و زوم دیگه نشان نمیده :joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

من هم مشکل زمان رو دارم

2 پسندیده

من هم همین مشکل رو دارم

2 پسندیده

بله درسته به نسخه 7.2.12 به‌روزرسانی کنید مشکل برطرف میشه

حقیقتش من رو نسخه آخر (7.2.12) دارم تست میکنم مشکلی نمیبینم. البته یه مشکل با اون انتخاب زمان بود که برطرف شد. البته در نگاه اول ربطی به مشکلی که شما میفرمایید نداره. شما به نسخه نهایی به‌روز کنید من هم این مشکل رو روی نسخه قدیمی تست میکنم ببینم علتش چی بوده.

بله دیگه امکان استفاده نداره. داخل زبانشناس محتوا زوم و زیبوک هست نیازه به اون دو برنامه ندارید.

7 پسندیده

ممنون از شما جناب گل میرزایی:rose::pray:

4 پسندیده

من بروز کردم هنوز اون مشکل هست.
من 5 دقیقه خوندم ولی تیک روز که رو 60 دقیقه تنظیم شده خورده شده
الان نسخه من 7.2.12 هست

4 پسندیده

این نسخه رو تست بفرمایید.
https://m1.res.zabanshenas.com/app/zapp_en_setting_fix.apk
بعد از به‌روزرسانی یک بار مجدد وارد تنظیماتتون بشید و تنظیم حداقل مطالعه رو عوض کنید و بعد مجدد روی ۶۰ دقیقه قرار بدید

6 پسندیده

سلام واقعا در هر بروزرسانی نرم افزار بهتر بهتر میشه چقدر واقعا این نرم افزار متفاوت است
مرسی بخاطر همه چیز:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

5 پسندیده

من بعد از بروزرسانی دچار مشکل شدم
متن با اسکرول اتوماتیک برای من می لرزد و چشمک می زندبه پشتیبانی هم اطلاع دادم
لطفا رسیدگی کنید
@hnaseri
@golmirzaei

2 پسندیده

سلام و درود.

خداقوت دوستان :cherry_blossom:

شکل برنامه هم گرد شده خیلی خوشم اومد. اصلا اون مربعه رو دوست نداشتم :grimacing:

کاش میشد در آپدیت بعدی آپشن کتابخانه‌ی شخصی اضافه می‌کردین به اپ. فک کنم نیاز خیلی از کاربران باشه.

9 پسندیده

پری جون @pari تو آپدیت قبل گرد شده بود، طوری که من گاهی گمش میکردم اولا :see_no_evil::sweat_smile::sweat_smile:

6 پسندیده

داخل تنظیمات وارد قسمت پخش کننده بشید و یه تنظیمی مربوط به چشمک زدن اسکرول هست اون رو بزنید ببینید مشکل برطرف میشه یا خیر

3 پسندیده

سلام @golmirzaei

خدا قوت

منم همین مشکل رو دارم…زنجیره رو روی 300 دقیقه تنظیم کردم ولی با گذشت چند دقیقه پر میشه

و یه مشکل دیگه، آواتار من شده Benjamin Button
دوباره به صفر روزگیش برگشته…درست شد الان یهویی!

ولی اون مساله اول هنوز هست

3 پسندیده

این پست رو چک کنید لطفا. اگر درست هست بفرمایید یه نسخه جدید منتشر کنم

5 پسندیده