انتشار نسخه 7.2.10

یکی از دوستان خانم نیکنام @ALA تو غار بودن. :rofl:

5 پسندیده

:joy: :joy: :joy: :joy:
تکلیف و جریمه ی عید شما: یک دور همه ی منابع زبانشناس رو به لهجه بریتیش می نویسید، خنده می کنید، تمسخر :grimacing: :face_with_raised_eyebrow:

6 پسندیده

من حرفمو پس گرفتم :grimacing::see_no_evil::see_no_evil::sweat_smile:
اما آخرین نسخه برنامه برای ایشون 7.2.8 بوده :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

6 پسندیده

شما امر بفرما.
منم اطاعت امر میکنم.
فقط یه نکته بیریتیش قبل غار با الان فرق نکرده ایا؟ :sweat_smile:

4 پسندیده

دستتون درد نکنه عااالی شده

کاش امکان سرچ رو هم میزاشتید، یا حداقل امکان دسته بندی کتاب ها بر اساس حروف الفبا رو مهم میزاشتید که کتاب هایی که مدنظرمون باشه رو راحت پیدا کنیم

5 پسندیده

همچنین کاش قابلیت کتاب خوانی بدون صوت هم قرار بدید.

من خودم کتابایی سراغ دارم که واقعا خوبن ولی چون نسخه صوتیشون رو ندارم نمیتونم درخواست بدم… اگه این قابلیتو اضافه کنین خیلی خوب میشه چون اگه بتونم توی برنامه زبانشناس کتابارو بخونم، با توجه به امکاناتی که داره، خیلی بهتر از نسخه pdf و ebookشون هست

3 پسندیده

سلام من الان اپدیت کردم.هنوز میزان مطالعه روزانم به یکساعت نرسیده ولی دایره تیک خورده.چجوری میشه این متغیر بودن رو تنظیم کرد؟

4 پسندیده

وای اینکه مثل قضیه گرونی ها شده
هروقت میگیم کوچیکه یه یه نسخته کوچیک ترش میاد
آقا این صفحه نمایش خیلی کوچیکه ، چشمون کور میشه ، چیو میشه دید تو این؟ این حاشیه کنارو لطفاً درست کنید
همون برگرده قبلی لطفاً :joy:⁦. :pray:t2:

6 پسندیده

:joy::joy::joy:
منم همین مشکل رو دارم کلا قید زوم رو زدم کارتون و آموزشی و… مزه اش به اینه که تمام صفحه ببینم

4 پسندیده

این اپدیت جدید به گوشی من نساخت.
زمان زنجیره رو کم و زیاد میکنن تغییری نمیکنه.چیکار کنم

4 پسندیده

سلام جناب @R.min عزیز :tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom::cherry_blossom:شبتون پروانه ای :tulip::rose::sunflower::sunflower::blossom::blossom:هیچی یکی بزنید پس گوشش تا بساز بشه و راه دیگه اگه خیلی نسازه ۳طلاقه اش کنید :joy::joy::joy::wink::wink::wink:(این هم مزاحی بود که در گلویم گیر کرده بود داشت خفه ام میکرد :wink::wink::wink::wink::blush::blush::blush::blush::joy::joy::joy:)

4 پسندیده

خخخخ.اخ6 لا مذهب اینقدر شیرینه نمیشه طلاقش داد.
زدمش ولی ادم نشد.الان مجبورم خودمو بزنم

4 پسندیده

واقعاً آخه این چیه اینقد کوچیکه هنوز کوچیک ترم شده الان :expressionless::expressionless:
آدم یاد اندازه صفحه نوکیا هزاروصدا میفته که توش کرمه رو بازی میکردم :expressionless::joy::joy:

3 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy:جناب دیگه مدل کهنه شده واجب الامر شد براتون محضر خونه نوبت بگیرم ببریندش ۶طلاقش کنید :joy::joy::joy::joy::joy:تااین حد حرف گوش نکن که مجبور به خود زنی شده ایند نههههههههههه :astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished:خدایاااااااا توبه :wink::wink::wink::wink:
جناب گلمیرزایی ۱مددی :blush::blush::blush::blush:

1 پسندیده

سلام
دوستان ببخشید من امروز نبودم. در مورد مشکلات و تغییرات این نسخه توضیحاتی بدم.
در مورد مشکلی که دوستان فرموده بودن لایتنر به‌روز نمیشه مشکل رو پیدا کردیم و تا نیمه شب یک نسخه جدید منتشر میکنیم که مشکل رو برطرف کنه
در مورد اینکه این حداقل مطالعه متغیر چطوری کار میکنه فکر کنم این توضیح کافی باشه که بگیم تنظیماتی که شما داخل برنامه عوض میکنید فقط به روز فعلی اثر میکنه و باقی روز‌ها مقدار شون عوض نمیشه. یعنی مثلا اگه تنظیمتون رو ۲۰ دقیقه بوده و تا حالا مطالعه میکردید و از امروز تصمیم گرفتید حداقل رو ببرید رو ۳۰ دقیقه، روز‌های قبلی با همون معیار ۲۰ دقیقه سنجیده میشن و روز‌های جدید با معیار ۳۰ دقیقه

12 پسندیده

مشکل منم ندیدین @golmirzaei اصلا از تو سایتم آپدیت نمیشه :grimacing: :grimacing: :grimacing:

3 پسندیده

خب پس تکلیف مشخصه آپدیت آپدیته :joy:

2 پسندیده

سلام
پس خدا رو شکر من هنوز به روز نکردم :rofl: :rofl: :rofl: :stuck_out_tongue_winking_eye: :stuck_out_tongue_winking_eye: :stuck_out_tongue_winking_eye: :stuck_out_tongue_winking_eye:
کلا میزارم یه دوسالی که گذشت و نسخه کاملش اومد بعد آپدیت می کنم

5 پسندیده

شما کارت درسته :grin::grin::grin::grin:

3 پسندیده

شما هم خیلی گلی عزیزم :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :sunflower: :sunflower: :sunflower: :sunflower: :blossom: :blossom: :blossom: :tulip: :tulip: :tulip: :tulip:

3 پسندیده