دعوت به همکاری در تیم محتوا

سلام به دوستان عزیز.

همونطور که می دونید تیم زبانشناس همیشه تمام تلاشش رو کرده تا بهترین خدمات رو برای زبان آموزان عزیز ارائه بده. ما در حال حاضر دو تولید کننده ویدئو داریم و قصد داریم چند نفر دیگه هم به تیم اضافه کنیم.

برای عضویت در تیم تولید محتوا نیاز دارید که:

1. خلاق باشید - همونطور که می دونید ما ویدئوهامون رو سعی کردیم طوری بسازیم که در کنار انگلیسی مخاطبین سرگرم بشن. حالا این سرگرمی میتونه کمدی باشه، میتونه فانتزی باشه، ترسناک باشه یا هر چیز دیگه… برای این موضوع ما نیاز به شخصی داریم که بتونه خلاقانه تولید محتوا کنه.
  2. مسلط به مکالمه زبان انگلیسی با تلفظ خوب - مشخصاً وقتی قراره تولید محتوا انگلیسی انجام بشه ما نیازمند کسی هستیم که بتونه مکالمه کنه و تلفظ خوبی داشته باشه.
  3. آشنایی حداقل متوسط با نرم افزارهای تدوین - ترجیحاً ادوبی پریمیر - ویدئوهایی که ضبط می کنید رو نیاز در کامپیوتر تدوین کنید. تدوین در گوشی موبایل محدودیت های بسیاری داره و قابل قبول نیست.
  4. آشنایی با فتوشاپ - در حد بسیار پایه ای کافیه. یعنی با ابزارهای فتوشاپ آشنا باشید و بتونید عکسهایی که قراره تو ویدئوتون بزارید رو ویرایش کنید.
  5. آشنایی با ادوبی آدیشن (اختیاری) - صدا یکی از ارکان مهم در تولید محتوا محسوب میشه. آشنایی با این نرم افزار میتونه کمک خیلی خوبی برای داشتن محتوایی بهتر باشه. هر چند نیازی نیست در سطح پیشرفته باشید. همین که پایه هاش رو بدونید یه پوئن مثبت محسوب میشه. لازم به ذکر که بگم در صورت استخدام در تیم ما، من آموزش های لازمه رو بهتون خواهم داد.

نکته های مهم:

1. تولید محتوا در تیم ما شغلی تمام وقت محسوب میشه.
  2. شخص مورد نظر باید مسئولیت پذیر و منظم باشه
  3. در حال حاضر تولید محتوا به صورت دور کار خواهد بود. یعنی می تونید تو خونه این کار رو انجام بدید. فقط نیاز به یه گوشی دارید که بتونید فیلم بگیرید.
  4. مدارک شما برای ما ملاک نخواهند بود. ملاک اصلی ما پتانسیل شخصه.
  5. بعد از تست ویدئو، به منظور آشنایی با مهاراتتون باید رزومه خودتون هم ارائه بدید. اما حالا فعلا تمرکزتون روی فاز اول باشه. یعنی ارائه ویدئو.

خب اگه شرایط بالا رو دارید حتما اقدام کنید. برای این کار کافیه به آی دی تلگرام zabanshenas_test یه ویدئو 1 تا 3 دقیقه ای ارسال کنید و توش یه چیز رو آموزش بدید. میتونه یه لغت، یه فرهنگ، یه گرامر یا هر چیزی باشه. فقط توجه داشته باشید که ویدئو ها لازمه متفاوت باشن. یعنی فقط جلوی دوربین به توضیح واژه نپردازید سعی کنید ببینده رو با خلاقیتتون جذب کنید. اسباب بازی داری؟ ازشون استفاده کن. نقاشیت خوبه؟ بازیگریت خوبه؟ از هر چیزی که می تونی و پتانسیلش رو داری استفاده کن.

عضویت در تیم محتوا شامل حقوق و مزایا خوبی خواهد شد. پس این فرصت رو از دست ندید. اگه خودتون می تونید حتما شرکت کنید، یا اگه کسی رو میشناسید که می تونه از این فرصت بهره ببره حتما باهاشون این پست رو به اشتراک بزارید.

موفق باشید.

30 پسندیده

سلام.

حیف که وقت ندارم وگرنه مغزم انباشته از ایده است.

و یه سوال اینکه آیا یه نفر حتما همه‌ی اینا رو باید داشته باشه؟ نمیشه کار گروهی باشه؟

فرضا یکی هست ایده‌ش خوبه، یکی کار فنی و یکی هم تلفظ. نمیشه یه تیم از این افراد با هم همکاری کنند؟

نتیجه‌ش اینه که به جای اینکه سه نفر رو با تمام این مهارت‌ها داشته باشید سه نفر رو با مهارت‌های مختلف دارید. فک کنم سرعت تولید هم بالا بره اینطوری.

12 پسندیده

سلام پروین خانوم. این با توجه به شرایط ما شدنی نیس. چون یکی رشت هستش
یکی میانه یکی جنوب یکی شمال

9 پسندیده

آقای کشاورز :neutral_face::expressionless:
خدایی همه این مهارت ها در یه نفر؟؟؟!!! :joy::joy::joy::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
همه فن حریف می خوای؟؟؟!!! :grin::grin::grin:
بعد یک نکته رو جا انداختی. خانم ها تو تولید محتوا (بازیگری) یه سری محدودیت هایی دارند که آقایون اصلاً ندارند! :relieved::relieved::relieved::broken_heart::two_hearts:

8 پسندیده

سلام خانوم ولایتی.

خلاقیت فقط بازیگری نیست. خانوم حاجوی مثلا با عروسک هاشون محتوا ساختن.
خلاقیت میتونه هر چیزی باشه و میتونه مدل دخترونه باشه.

حتی اگه بازیگری هم باشه نیازی نیست حتما طنز باشه.

اما درباره مهارات باور کنید اینا مهارات خاصی نیستند. خیلی ناچیز هستند
تسلط به زبان که خب الزامه. اما ادوبی پریمیر رو من تو سه هفته یاد گرفتم. فتوشاپم در حد یه متن اضافه کردن و یه کراپ کردنه.
آدیشن هم که گفتم من یاد میدم. دیگه خداییش فرصت از این بهتر؟

نمونش خانوم حاجوی که تو چند روز مارو متقاعد کرد که میتونه با ما کار کنه. ایشون پریمیر بلد نبودن ولی تا دیدن فرصتش هست سریعا یاد گرفتن به جای اینکه بکن واااای این سخته یا برای پیج محتوا تولید کنم که چی؟ یا پول چقدر میدی؟

کلا وقتی یه نفر اول بسم الله میگه پول من سریعا گاردمو میارم بالا. طرف هیچی نشون نداده اصلا معلوم نیس کارش چطوره میگه پول. خب من وقتی با زبانشناس کارمو شروع کردم اینهمه تعیین تکلیف نکردم خداییش. من الان سه ساله با این تیمم قبلا پروژه های پاره وقت میرفتم هر چی بلد نبودم رو سریع یاد گرفتم. اون موقع هم تیم ما خداییش پول نداشت ما سعی کردیم با هم کنار بیایم به جای اینکه غر بزنم دو جا کار کردم.

انصافا فرصت به این خوبی رو نباید مردم با بهونه هاشون از دست بدن.

11 پسندیده

خداییش آره … همه حرفاتون درست …
اگه مهارت ها در این حده، فرصت خیلی خوبیه. مخصوصاً برای اونهایی که مدرک خاصی ندارند.
منو که مجبور کردند آزمون تافل بدم … این گرفتاری این وسط چی بود گریبانگیر من شد … خدا می دونه؟!
همش در حال دویدن هستم …!

7 پسندیده

سلام آقا کامبیز گرامی
حتما در اولین فرصت فیلم میفرستم خدمتتون
متشکرم از این فرصت عالی و ایده همکاری گروهی
شما بی نظیر هستید :rose: :rose: :rose:

7 پسندیده

سلام خیلی فرصت خوبی هست برای محک زدن کسانی ک علاقه دارن،باید حتما زبان فول باشیم؟من درحد متوسطم ،میتونم کار کنم بنظرتون خیلی علاقه دارم

5 پسندیده

پیشنهاد خیلی خوبیه انتظارات بالایی هم وجود نداره.در خودم این رو میبینم که بتونم نظر مدیریت رو جلب کنم و در این بخش توی زبان شناس فعالیت مفید ارایه بدم. فقط کمی فرصت برای یادگیری و آماده سازی خودم لازم دارم. سعی میکنم تا قبل از سال 1401 (توی این دوماه) اگر همچنان نیرو لازم باشه آماده بشم و اعلام کنم.

4 پسندیده

سلام آقای کشاورز
مرسی از اینکه این فرصت رو در اختیار ما گذاشتین من خلاقیت و ایده که زیاد دارم
خودم که زبانم تاپ نیست ولی سعی می کنم زبانمو قوی کنم و دخترم ارشد تولید بازی میخونه ان شاء الله به یه جایی رسیدیم
خوشحال میشم با انیمیشن کارتونی که خودمون جاش حرف می‌زنیم ویدئوهای خوبی براتون ارسال کنیم و هروقت به جایی در حد ارائه رسیدیم ما رو استخدام کنید مرسی از این کار قشنگ شما و تیم پر محتوای زبانشناس
راستی یادم رفت از خانم حاجوی خانم بیات و بقیه ی خانم های عزیز تیم تشکر کنم هم خانم ها و هم آقایان عالی هستین
البته قبول کنین خداییش خانم ها بیشتر وقت گذاشتن
نایس نایس انرژی تون روز به روز بیشتر باشه با امید به خدا

1 پسندیده