کانال یوتیوب A. J. Hoge

دوستان زبانشناس
کانال یوتیوب A. J. Hoge رو دنبال می کنید؟
تو قسمت سرچ بزنید: Effortless English Club

دیشب یه ویدئو از پادکست های صوتی A. J. Hoge دیدم که فقط سه روز پیش آپلود شده بود. البته فرصت نکردم تا انتهای ویدئو رو ببینم. چون طول ویدئو، یک ساعت بود.
ولی خوبی یوتیوب اینه که با اینکه متن نداره، ولی فقط صوت نمی شنوید … اَکت های خود A. J. Hoge رو هم می بینید … خیلی جالبتر از صوت تنهاست.
پ.ن: اون زمان شات از صفحه گوشی نشون می ده که تا الان داشتم زبان می خوندم …!!!

13 پسندیده

ممنون از معرفی من در جریان کانالش بودم اما هیچ وقت سر نزدم کانال خودش رو توی پادکست هاش مرتب اعلام می کنه البته معتقده یوتیوب و گوگل کمپانی های بدذات و سانسورگری هستن :grin:
فقط یک نکته حتما در جریان هستین خود گوگل در یوتیوب قادر هست با پردازش گفتار زیرنویس تولید کنه و زیر ویدئو نشون بده
خدا قوت پشتکار شما در زبان ستودنی است.

7 پسندیده

آقای سبحانی به نظرت، ایرانی ها یه سر می رن به یوتیوب بزنن و باهاش زبان تمرین کنن؟! همین کلیپ دیشبش … اولش یه چند تا اَکت جالب داشت … ولی خوب خیلی پیر شده!

آقای سبحانی بخدا پدر چشمام در اومده … به گوشی کمتر نگاه کنم بهتره … دیگه بیشتر درس های زبانشناس رو فقط به صوت اونها گوش می دم. الان دیگه گوشم خیلی بهتر به لهجه اَمریکن عادت کرده …

آقای سبحانی مطمئن بودم کامنت می زاری …! :joy::joy::joy: و اگه خودم نگم می گی تا ساعت چهار و خورده ای …!!! :joy::joy::joy::grin: دیگه شات گوشی رو نمی شه کاریش کرد …! :joy::grin: امان از Perfectionism!!!

6 پسندیده