وبلاگ ماری 🦋 Miss714Mary

ایول چه خلاقانه و باحال بوددد :tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip:

6 پسندیده

مسی فاطمه جون :hugs: :slightly_smiling_face: :blossom: :cherry_blossom: :blossom: :blush: :hugs:

6 پسندیده

Here was really creative :smiley:

Well done :clap:

6 پسندیده

سپاس از شما @miss_mary که در این چالش شرکت کردید :grinning: :pray:

5 پسندیده

خواهش میکنم :slightly_smiling_face:
و تشکر از شما به خاطر اینکه منم امروز یه کار مفید انجام دادم. :face_with_hand_over_mouth:

6 پسندیده

لطفا نفرمایید. امروز داستان زیبایی خلق کردید.

5 پسندیده

من خیلی دوست داشتم خیلی خلاقانه بود و به نظرم مهم ترین بخش داستان خلاقیت شماس و ایرادهای جزئی اصلا اهمیتی ندارند براتون آرزوی موفقیت دارم استوار پیش برید و بازم برامون قصه های زیبا این طوری بنویسید ممنونم من رو هم اضافه کردین به جمع خوانندگانتون

5 پسندیده

خیلی ممنون آقای سبحانی خوشحالم خوشتون اومد :face_with_hand_over_mouth::hugs:

4 پسندیده

سلااام ماری خانم
داستانتو خوندم مرسی که بنده رو لایق دونستی و منشن کردی
:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: درضمن خیلی خوب بود :muscle::clap::clap::dizzy:
منتظره داستان بعدیتم

شما زشت نیستید فقط پول ندارید اینو تو اینستا خوندم
درضمن هیچکسی در این دنیا زشت نیست و زیبایی منحصر به فرد خودشو داره
و اینکه زشت ترین آدما کسایین با ذات بد و درون بد
کسایی که دل میشکنن
توهین میکنن
قضاوت بیجا میکنن
انرژی منفی میدن
باعث میشن که یک فرد تمام انیدشو لز دست بده و نا امید بشه
انقدر خلا و درون اون فرد منفیه انقدر باطنش زشته که اینطور میکنه با مردم و اینطور ابراز میکنه

اینا همش از یک باطن زشت نشات گرفته!!!

6 پسندیده

منم موافقم :clap: . باطن زشت آدما خیلی کار دستمون میده. :sunglasses::sunglasses::sunglasses:
ولی خووووب یه جورایی تو بعضی کشور ها ملاک زیبایی یه چیزیه که ممکنه تو کشور همسایه جز زشت بودن به حساب بیاد . ( ایده داستانک مو ازاینجا گرفتم. ) :wink::smile: فقط همین …
همه به نوعی متفاوت از دیگری زیبا هستند. :blush:

5 پسندیده

سلام.

خدا قوت…من اول متن فارسی شما رو خوندم… بهتون پیشنهاد می کنم دفعه بعد، همین داستان رو از دریچه زندگی تو یه مزرعه زیبا ببینید

با توجه به جمله فارسی تون بهتره شک داشتن رو به صورت فعل بیارید

یه تجدیدنظری در مورد ترتیب اینا داشته باشید.
و کپیتال کردن اولین حرف هر جمله

این جمله هم یه چیزی اون وسط کم داره

می تونید از کلمه معادل این عبارت هم استفاده کنید

و احتمالا زمان این جمله

:thinking: :rofl:

موفق باشیدو همیشه خلاق و سرشار از حس خوب

7 پسندیده

خیلی خیلی ممنونم از راهنمایی تون :blush:
دفعات بعد بیشتر دقت میکنم.
:cherry_blossom::blossom::cherry_blossom::blossom::cherry_blossom::blossom::cherry_blossom:

6 پسندیده

خواهش می کنم. …سلامت باشید

:sunflower:

5 پسندیده

Well_done dear fatemeh :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

3 پسندیده

سلام
درود به شما. نگارشتون خوبه واقعا. یه نکته رو بگم.

y, post:48, topic:32809"]
you are born and raise
[/quote]

همونطور که کلمه born به خاطر are مجهول شده و باید شکل سومش بیاد همینطور هم raise. پس باید گفت raised.
در کل خیلی خوب بود. موفق باشید.

5 پسندیده

اینجاشو خیلی شک کرده بودم . :relaxed:
خیلی ممنونم ازتون :sunflower::tulip::hibiscus::rose:

5 پسندیده

ماری جان عالی بود :clap: :clap: :clap: :clap:
رایتینگ از مهارت های مورد علاقه ام هست که دوست دارم خیلی توش پیشرفت کنم
یه برنامه ای تو ذهنم هست که برای تقویتش میخوام انجام بدم
من هر کسی رو میبینم که نوشتن به انگلیسی رو شروع میکنه یا میخواد تو رایتینگ پیشرفت کنه خیلی خوشحال میشم :grin:
حالا که شروع کردی به نظرم نوشتن رو کنار نذار هر چند وقت یبار حتی اگه شده خیلی کوتاه تمرین نوشتن داشته باش.
اصلا ایرادی نداره اشتباه داشته باشی تلاش برای نوشتن به درک زبانیت کمک میکنه.
سعی کن جملاتی که شک داری رو تو گوگل چک کنی اینجوری میتونی از صحت ساختارهایی که استفاده میکنی مطمئن بشی.
امیدوارم همیشه موفق باشی :kissing_heart: :tulip:

8 پسندیده

سلام عزیزدلم :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::tulip::sunflower::rose::rose:شب عیدانه تون بخیروشادکامی و‌مبارکی نازنیینم :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::tulip::sunflower::blossom:صبحتهای اصلی رو دوستان گل بیان کردند :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::tulip::hibiscus::sunflower::blossom:میتونم بهت تبریک بگم عزیزم واقعا عالی شروع کردی و مطمینا مثل هر کاری با تمرین و ممارست روز به روز بهتر میشی و داستانها قالب خودشون رو بدست می آورند بخصوص باذهن خلاق و روشنی که داری به زودی شاهد داستانهای پربارتر از شما خواهیم بود و شروع کوبنده ای رو آغاز کردی نازنیینم :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::rose::sunflower::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:بینهایت بهت تبریک میگم خانم گل آفرین برشما خوشگل من و نویسنده ی خلاق آینده ی نزدیک :cherry_blossom::sunflower::hibiscus::tulip::tulip::sunflower::rose::rose::cherry_blossom::sunflower::hibiscus::tulip:راهتون پردرخشش فداتبشم :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::tulip::tulip::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::sparkling_heart::heartpulse::sparkling_heart::heartpulse::sparkling_heart::heartpulse:

5 پسندیده

وای خیلی ممنون آناهیتا جون :hugs: من حس بدی داشتم از گوگل کمک میگرفتم منظورم گوگل ترانست یا ترجمه انلاینه.
هی می نوشتم می فرستادم واسه دوستم یه کم راهنمایی ام کنه . بیشتر هم از کتاب و پادکست هایی که تو این چند ماه با آپ گوش میکردم ، کمک گرفتم. :blush:
منم بعد ریدینگ از رایتیینگ خوشم میاد :wink:

5 پسندیده

ممنونم میترا جون عزیزم ، من واقعا از کامنتای شما لذت میبرم اینقد مهربون هستید :cherry_blossom::blossom::hibiscus::tulip:
:rose::cherry_blossom::blossom::hibiscus::tulip::sunflower::cherry_blossom::blossom::hibiscus::rose::sunflower:

4 پسندیده