چالش تقلید صدا با انیمیشن Rango

سلام دوستان عزیز

سکانس منتخب این چالش از انیمیشن رنگو است. عاشق این انیمیشن و شخصیت رنگو هستم خصوصا که گوینده‌ی صداش کسی نیست جز جانی دپ که با صداش شخصیت رنگو رو دو چندان جذاب کرده.

وویس:

متن:

Rango: Golden guardians, the ambassador carriage. Ahhh. The spirit of the west. Um…excuse me? Mr. Spirit? Sir?

Spirit of the West: Ah, there’s a beaut. Sometimes you gotta dig deep to find what you’re lookin’ for.
So you made it?

Rango: Is this heaven?

Spirit of the West: Naah, if it were, we’d be eatin’ pop tarts with Kim Novak.

Rango: Yeah! No kiddin’. What are you doin’ out here?

Spirit of the West: Searchin’. Same as you.

Rango: I don’t even know what I’m lookin’ for anymore. I don’t even know who I am. They used to call you the man with no name.

Spirit of the West: These days they got a name for just about everything. Doesn’t matter what they call you. It’s the deeds makes the man.

Rango: Yeah, but my deeds just made things worse. I’m a fraud! I’m a phony! My friends believed in me, but they need some kind of hero.

Spirit of the West: Then be a hero.

Rango: Oh, no! No! No! You don’t understand. I’m not even supposed to be here.

Spirit of the West: That’s right. You came a long way to find somethin’ that isn’t out here. Don’t you see? It’s not about you. It’s about them.

Rango: But I can’t go back!

Spirit of the West: Don’t know that you got a choice, son. No man can walk out on his own story.

Roadkill: So, you made it.That’s right, amigo. The other side of the road

Rango: Did you just…see that?

Roadkill: We each see what we need to see. Beautiful, isn’t it?

Rango: Yeah. It is.

24 پسندیده

سلام
اون یکی کلینت ایستووده؟ :joy:

9 پسندیده

آره خودشه :smiley: :see_no_evil:

9 پسندیده

Rango: I don’t even know what I’m lookin’ for anymore. I don’t even know who I am…

چِ خَفَنِ این تیکه :upside_down_face:

7 پسندیده

وویس اضافه شد.

دوستان هر جاشو که دوست داشتید کار کنید چون طولانیه و جملاتش سخته.

خودم چند بار ضبط کردم تا به این رسیدم. آخرشم خراب شد :woman_facepalming: دیگه حال نداشتم دوباره ضبط کنم.

روز پر باری از لحاظ زبانی داشتم‌. ازش راضی‌ام :slightly_smiling_face:

15 پسندیده

سلامم مربی
بالاخره این چالش رو زدین :sweat_smile:
منم هی میخوام شرکت کنم یه چیزی میشه
فردا ایشالا اگه بشه شرکت میکنم
رنگو رو اون موقع ها خیلی دوست داشتم ولی اصلا نفهمیده بودم صدای جانی دپه
الانم دقت کردم صداش مثل خودش نبود یکم عوض کرده صداشو انگار
شایدم من خیلی وقته از جانی دپ فیلمی ندیدم :sweat_smile:
و اینکه ممنون از چالشتون :rose:

7 پسندیده

از اینجور چالش ها خوشم میاد
ولی چه تیکه ی سختی گذاشتین…
امیدوارم از پسش بر بیام

7 پسندیده

سلام
پروین خانم خیلی سخته ماشالله برای ما سطح پایینام بذارید فقط بفکره خودتون سطح بالاها هستید :stuck_out_tongue_winking_eye:

9 پسندیده

خودتو دست کم گرفتی ها. کلا همه چی اولش سخته باید خیلی گوش بدی تا مسلط بشی

به تعداد زیاد گوش بدید تا کامل براتون جا بیفته و هر قسمتش که براتون راحت بود اجرا کنید.

9 پسندیده

سلام پروین جان اینم تقلید من فقط متاسفانه من اینترنتم یاری نکرد فیلمو کامل ببینم چند ثانیه اولشو دیدم بقیشو از روی ویس شما پیش رفتم البته یکبار فقط گوش کردم میخواستم چالش برانگیز باشه برام منتظر فیدبک هاتون هستم :heart::heart::star_struck::star_struck:

فک کنم دوسه جا زبونم نمیچرخه :joy::joy::joy::joy:

15 پسندیده

باید بگم واقعا شگفت زده شدم. اول که گفتی یه بار گوش دادی خواستم ازت انتقاد کنم که چرا فقط یه بار گوش دادی :joy: بعد که وویس رو گوش دادم، اینجوری :see_no_evil: شدم. عالی بود :clap: :clap:

مرسی بابت مشارکت :smiling_face_with_three_hearts: :bouquet:

9 پسندیده

سلام محدثه جان اولین باره صداتو میشنوم
عاااالی بود خییییلیییی لذت بردم :rose:

9 پسندیده

راستش خودمم دوست داشتم بیشتر گوش بدم ولی فیلم واسم باز نمیشد اعصابم بهم ریخت گفتم ولش کن همون یه بارو بگو یک چالشیه برا خودش :joy::joy:

مرسی ازت عزیزم ولی خوشحال میشم اگه جاییش مشکل دار بگین تا تمرین کنم :star_struck::star_struck:

مرسی اناهیتا جان لطف داری به من عزیزم :star_struck::star_struck:

9 پسندیده

محدثه جون خیلی خوب بود. آفرین :clap::clap::clap::clap::clap:

7 پسندیده

شکسته بندی :no_entry_sign:

8 پسندیده

مرسی از لطفت :rose::rose:

:joy::joy::joy: نه والا شکسته بندی نمیکنم کلا از فیدبک گرفتن خیلی خوشحال میشم واسه همین گفتم اگه اشکالی داره بگین :star_struck::star_struck:
@pari

8 پسندیده

فقط even رو اشتباه گفتی.

even pronunciation

و اینکه ing هات (که خودش از سخت‌ترین تلفظ‌ها محسوب میشه) عالی بود.

10 پسندیده

مرسی ممنون حتما روش کار میکنم :star_struck:

9 پسندیده

عجب تلفظی :clap::clap::clap::clap:
لذت بردم از صدات :heart_eyes:

9 پسندیده

مرسی عزیزم لطف داری خیلی دوست داشتم نظر شما دوستایی که از اول راه کنارم بودین رو بدونم که ایا پیشرفتی داشتم یا نه که خداروشکر خیالمو راحت کردی :star_struck::star_struck::star_struck::heart::heart::rose::rose::rose:

9 پسندیده