معرفی فیلم های انگیزشیِ خفن 😉

سلااااااااام سلااااااام بر دوستان عزیز تالاری :heart::blush:
من بعد از یه غیبت طولانی اومدم با معرفی چندین فیلم انگیزشیِ خفن :wink: برای کسایی ک انگیزه و اشتیاق خونشون پایین اومده تا دوباره موتور انگیزشون رو روشن کنند و از لحظه هاشون بهترین استفاده رو ببرن مخصوصا توی شرایط الانی ک همه نگران موضوع کرونا هستن و خونه نشین شدن :grinning:

من به این موضوع به شدت اعتقاد دارم همونطوری که گفته میشه در انتخاب دوستاتون دقت کنید چون باعث میشه به شدت ازشون تاثیر بگیرید در انتخاب دیدن فیلم ها هم دقت کنیم چون راه و روش درست رو نشون میدن مخصوصا اگه بر اساس واقعیت باشن این باور رو در ما ایجاد میکنند که اگه یک نفر توی دنیا تونسته توی شرایط سختر از ما به دستاورد های بزرگی برسه پس ما هم میتونیم :muscle:

believe in yourself

خب بریمممم سراغ معرفی فیلم هایی که توی این چند روز دیدم و داستان همشون هم بر اساس واقعیته و حتما به دوستان توصیه میکنم ک نگاشون کنند.

1 دستان شفا I بخش(gifted hands) :

فیلم دستان شفابخش داستان واقعی جراح مغز و اعصابی به نام بن کارسونه که با وجود موانع و مشکلاتی که داره با تکیه بر قدرت ذهن و تلقینات مثبت مادرش به درجه ای از علم میرسه ک تحولی عظیم در علم پزشکی ایجاد می کنه و اولین نفری میشه ک دوقولوهای بهم چسبیده رو با موفقیت از هم جدا میکنه کسی که در طول تحصیلات ابتداییش همیشه مسخره میشد و برچسب هایی با عنوان احمق بودن بهش زده میشد کسی که پدری بالا سرش نبوده و بخاطر رنگ پوستش مورد تحقیر واقع میشه
چی میشه که به این درجه از موفقیت میرسه و تبدیل میشه به اولین پزشکی که میتونه دوقلوها رو از هم جدا کنه؟؟؟؟

2 موج سوار معنوی(soul surfer) :

خببببببب قبلا هم گفتم جایی ک پای یک زن در میون باشه من نمیتونم احساساتم رو کنترل کنم :yum:

این فیلم داستان واقعی یک موج سوار حرفه ای به نام بتانی همیلتون است که استعداد بینظیری در موج سواری داره و در طی تمریناتش به مشکلی عظیم مواجه میشه ک نهایت ایمان و امید رو میشه ور این بشر دید
یعنی سمبلِ ایمان و امید و انگیزه و جسارت و قدرته :heart_eyes:
واقعا شخصیت قدرتمندش قابل تحسینه حتی فکر کردن به شرایطش سخته چه برسه به اینکه ادم بتونه با اون وضعیت به مسیر و علاقش ادامه بده خلاصههههههه اینم به شدت توصیه میشه که دیده بشه

Soul_Surfer_Poster

3 فیلم ارقام پنهان (hidden figures) :

وباز هم وجود زنانی غیووووور و نیرومند :yum::muscle:

این فیلم الهام بخش داستان اعتقادات سه زن مقاوم و سرسخته که با تلاش خود فصل تازه‌ای از جنسیت و نژاد را در فرهنگ آمریکایی میانه‌ی قرن بیستم رقم می زنند. و نشون میده که چطوری سه زن سیاه پوست با وجود تبعیض قائل شدن بخاطر جنسیت و رنگ پوست میتونن تمام معادلات رو بهم بزنند و باورهای پوسیده رو درهم بشکنند و به خواسته هاشون برسند.
#اقایون و خانم های محترم تبعیض جنسیتی و نژادی ممنوع :wink:

The_official_poster_for_the_film_Hidden_Figures,_2016

4 مثل یک دختر سوارکاری کن (ride like a girl) :

خببب اینو ک قبلا معرفی کرده بودم و همون توضیحات رو دوباره میزارم زیرش تا دوستانی ک ندیده بودن متن رو بخونن و باهاش اشنا بشن.

جایی که پای یک زن در میون باشه من نمیتونم احساساتم رو کنترل کنم :roll_eyes:
این داستان بر اساس واقعیته

دیدن این فیلم رو به همه ی کسایی ک دوست دارن زندگی رو با تمام پستی بلندیاش تجربه کنند توصیه میکنم.
مهمترین نکته ی این فیلم ک خیلی منو تحت تاثیر قرار داد عشق، ایمان، جسارت، امید و صبر و صبر و صبر این دختر برای رسیدن به هدفش بود…
صبور بودن… ویژگی که متاسفانه در اکثریت ادم ها کمرنگه مِن جمله خودم همیشه بخاطر کمالگرا بودنم توی هر حوزه ای خواستم خیلی سریع پیشرفت کنم ک یا به خاطر بی صبری و نرسیدن به نتیجه مطلوب نصفه راه ول میکردم و یا اگه به اون حد دلخواه میرسیدم در نهایت میگفتم خب که چی!!!
حتی گاها برای یادگیری زبان هم این فکر میاد سراغم ولی قلقش اومده دستم خدا رو شکر و کنترلش میکنم
میشل(دختر سوارکار) با وجود سختی های مسیرش تسلیم نشد و نشون داد ک توانایی های خودش بیشتر از سختی های مسیره و بارها و بارها برای رویاش (جام ملبورن) با عشق و امید جنگید، چیزی ک امروزه در ما جوانها کمتر دیده میشه، داشتن عشق زیاد به رویا ولی نداشتن امید و صبر برای رسیدن به رویاها…
ما توی این دنیای فست فودی انتظار داریم همه چیز رو یک شبه بدست بیاریم ولی واقعا شدنی نیست برای رسیدن به هر چیزی امید و صبر لازمه رسيدنه…
به نظر من این فیلم ارزش چند بار دیدن داره و اگه با تمرکز دیده بشه به شدت تاثیرگذاره من ک خودم شدیدا همذات پنداری کردم
نکات مهم فیلم:
۱)عشق، امید و صبر و صبر و صبر لازمه رسیدن به خواسته ها و تسلیم نشدن در برابر سختیهاست
۲)وقتی دیگران میگن نمیشه، نمیتونی، تا حالا کسی نتونسته این کار رو انجام بده،تلاشت رو بیشتر کن و اولین نفری با‌ش که انجامش میدی
۳)تبعیض جنسیتی ممنوع
4)فرصت های زندگی رو از دست ندیم

و اما چند جمله ی اخر فیلم :heart:
من تا جایی ک میتونستم تلاش کردم
من تا جایی که شد باعث پیشرفت اون شدم
و هر کاری کردم ک روی اون بمونم، چون فک کردم اون اونچه رو که لازم داره برای مسابقه دادن توی “جام ملبورن” و فقط میخواستم بگم که هر کسی دیگه ای میتونه این کار رو انجام بده.
چون اونا فکر میکنند زنا قدرت کافی ندارن اما تونستیم دنیا رو شکست بدیم :muscle:
دیالوگ هاااای فوق العاده قابل تاملی داره این فیلم ک دیگه میزارم به عهده خودتون ک با شوق نگاش کنید
امیدوارم که خوشتون بیاد

5 جنگجوی درون (peaceful warrior) :

داستان واقعی پسری به نام “دن میلمن” است که باتوجه به قدرت بالای بدنی و ظاهر زیباایی که داره به خودش خیلی مغرور میشه ولی با پیرمردی اشنا میشه که مسیر زندگیش رو تغییر میده و بهش یاد میده ک هدف اصلی زندگی لذت بردن از مسیر و نچسبیدن به نتیجس.
خیلللللللی توصیه میشه و باز هم قدرت ذهن رو بهمون نشون میده که هر انسانی سرشار از توانایی و استعداد و قدرت های مخصوص به خودشه که با پیدا کردنشون میتونه اونها رو شکوفا کنه و به موفقیتهای بزرگی برسه.

6 موسیقی درون (music within) :

داستان واقعی زندگی ریچارد پیمنتل است که فیلم میخواد این موضوع مهم رو بیان کنه که باید در زندگی هدف مشخصی رو برای خودمون انتخاب کنیم یعنی به نداهای درونیمون که اینجا با نام موسیقی درون ازش یاد شده گوش بدیم و اگه بتونیم این موسیقی درونی یا همون استعداد و علاقمندیمون رو کشف کنیم و بهش بها بدیم به هر جایی که بخوایم میرسیم.

i4cp3

7 رستگاری در شاوشنگ (shawshank) :

اینو ک قبلا دیدم و فک میکنم کمتر کسی باشه ک ندیده باشه این واااااقعااااا آخرتِ امید و انگیزه رو در دل تاریکترین روزهای زندگی نشون میده واقعا شاهکاره
ارزش خیلی خیلی دیدن رو داره و دیالوگ هاش ک اصن دیگه نگم براتوووووون… :yum: هر کی ندیده زووووووود سریع تو لیست فیلماش بزاره و به عنوان اولین فیلم نگاش کنه :wink:

و اماااااا به اینجا ختم نمیشه معرفی فیلم ها هنوز بودن فیلمایی ک دیده بودم و عالی بودن ولی خسته شدم از نوشتن، :roll_eyes:
در روزهای آینده زیر همین پست معرفی میکنم فیلم هایی ک میبینم و تاثیر گذار و انگیزشه.
امیدوارم ک خوشتون بیاد :heart:

31 پسندیده

سلام سارا بانوی عزیز، کجایی تو دختر، دلمون برات تنگ شده بود :smiley:
خب خب خب، می بینم ک با دست پر اومدی، همچین بیکارم نبودی :wink::clap::clap::clap:
خیلی خوشحالم ک دوباره ب جمعمون برگشتی عزیزم :kissing_heart:
آرزوی سلامتی را برات دارم :slightly_smiling_face::rose::rose:

6 پسندیده

سلاام اعظم عزیز منم دلم براتون تنگ شده :blush:
بهلهههه بهلههههه گفتم این فیلمای خفن رو معرفی کنم به دوستان ک اگه موتور انگیزه منگیزشون خاموش شده یه تکونی بدن به خودشون و روشنش کنن :wink:

مرسی عزیزم لطف داری واقعا منم برات آرزوی بهترینها رو دارم :heart::rose::heart::rose:

6 پسندیده

رستگاری در شاوششنگ من دیدم خیلی قشنگه بهترین فیلمی بود که دیدم

6 پسندیده

شاااهکاااره واقعا
این مابقی هم که معرفی کردم خیلی خوبه اگه به فیلم انگیزشی علاقه دارین واقعا چیزی بیشتر از یه فیلم و سرگرمی هستن و جای تامل دارن تا یه تغییری توی نحوه رفتارها و عملکردهامون بدیم
موفق باشید :rose::heart:

6 پسندیده

یه فیلم خوب یادم افتاد در جستجویی خوشبختی با بازی ویل اسمیت و پسرش عالی و فیلم استیو جابز- social network و فیلمی که درباره ای داستان استیوان هاوکینگ ساختن معرکه ان

8 پسندیده

فیلم cast away معرکه هست با بازی تام هنکس خیلی خوبه حتما ببین .

7 پسندیده

بله بلههه اینا هم عالیه حتما به لیست اضافه میکنم
ممنون بخاطر یادآوری :rose:

اینو ندیدم حتما تو این روزا میبینم و به لیت اضافه میکنم بازم سپاس :heart:

5 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم :heart_eyes:

5 پسندیده

سلام سارا جان خوشحالم با قدرت برگشتی
دلم حسابی برات تنگ شده بود :kissing_heart:
ممنون بابت معرفی فیلم ها :rose:
راستی تاپیک رو دانشنامه کن تا هر وقت خواستی بتونی به لیست فیلم هات اضافه کنی
برات بهترین ها رو آرزو میکنم دوست عزیز :heart:

5 پسندیده

سلاممم عزیزم مرسی
منم دلم برات تنگ شده بود :heart_eyes: :heart::heart::heart:

خواهش میکنم موج سوار معنوی رو هم دیدم فوقالعاده بود توی لیست گذاشتمش :heart_eyes:

چجوری میشه دانشنامش کنم ؟؟؟ :roll_eyes:بلد نیستم
ممنونم منم برااااات بهترین ها رو ارزو میکنم :heart:

6 پسندیده

اینجوری :slightly_smiling_face: :rose: :rose:

@sara-rbt

6 پسندیده

من عاشق این فیلمم، میدونستم خوشت میاد :wink:

همونطوری که اعظم خانم تو لینک نشون دادن
زیر تاپیک اصلیت سه نقطه رو میزنی، بعد آچار، بعد گزینه دانشنامه
تو حالت عادی برای ویرایش یه نوشته فقط 24ساعت فرصت هست ولی اگه نوشته ای رو دانشنامه کنی هر وقت که بخوای میتونی ویرایشش کنی یا بهش مطلب اضافه کنی

6 پسندیده

مررسی عزیزم یک نکته به اطلاعات کار کردنم با اپ افزوده شد :innocent: :grin:
مرسی بابت توضیحاتت :heart:
اعظم جون از شما هم ممنونم :rose::heart:

6 پسندیده

سلام سارا جان خوش برگشتی :tulip::tulip::tulip::tulip:
مرسی بابت معرفی فیلمای قشنگت میذارمشون تو لیست :blush:
ولی چرا من از رستگاری در شاوشنگ 20 درصد خوشم اومد؟
انقد ناراحت میشم از فیلما و کتابایی که خیلیا تعریف میکنن من حسی بهشون ندارم
مثلا کتاب شازده کوچولو :expressionless:
چن بارم خوندم ولی هیچ حسی بهش ندارم :sweat:

5 پسندیده

سلام عزیزم :heart: خواهش میکنم

:smiley: واقعا؟؟؟
اشکالی نداره که… قرار نیس که همه سلیقه ها یکسان باشه باید ببینی به چه چیزهایی علاقه مندی! حوزه علاقه مندیت رو برای خودت مشخص کن و تو اون زمینه فیلم ببین و کتاب بخون.
البته یکی از دلایل جذابیت این فیلم های انگیزشی برای من اون شخصیت قدرتمند و با ارادشونه که منو به سمت این فیلما میکشونه و ممکنه کسی دیگه نپسنده باید زاویه دید مشخص بشه که هر کسی از چه زاویه ای فیلم رو نگاه میکنه مثلاممکنه برعکس من یه نفر ببینه و بگه فیلم نامه این فیلم ضعیف بود و چقد مثلا بازیگراش مصنوعی بازی میکردن
راستش برای این مدل از فیلما من فقط به جنبه ی آموزشی و الگو برداری از شخصیتاش استفاده میکنم و واقعا حالم خوب میشه و از دیدنشون لذت میبرم

4 پسندیده

فیلم 1 خیلی باحاله :sunglasses::raised_hand:

ایول بِ تُ سارا خانومِ خَفَن :kissing_heart: ب موقع بود برا من :stuck_out_tongue_winking_eye:
برم بقیرم ببینم :grin::pinching_hand:
بهترینی دختر :heart:

S👑

4 پسندیده

عاره :ok_hand::heart_eyes:

فدات بشم برووو برووو ببین فول انرژی شو :heart::heart::heart:

3 پسندیده

فَدااااات بَکککککک خوشگِلَم :heart_eyes::heart::rose:

S ❥

:running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman::running_woman:

3 پسندیده