داستان صوتی لالیورونا - قسمت دوم

Pretty awesome as always. :rose: :rose: :rose:

3 پسندیده

ا Browser تون چیه؟
با گوشی میاین یا کامپیوتر؟

5 پسندیده

خیلی خب خانم ها و آقایان اینم #فاطمه در قرنطینه :joy:
ی چند باری ویسو گوش دادم ضبط کردم یکمم با آهنگ ترسناکش کردم شد این :point_down: :grin:

14 پسندیده

:ok_hand::ok_hand::ok_hand:احسنت به تلاشت خیلی خوب بود.
فقط اون صدای آخر یعنی :joy::+1:
خیلی خوب میشه باقی دوستانم تلاش کنن ببینیم هر کسی چه مدلی ژانر ترسناک رو میره :grin:

6 پسندیده

آقا فرزاد شما دو سال پیش میخواستی بری تمرین ویس کنی برا داستان جنجالیمون :smirk:
شما همینطور بی تمرین با تمرین صدات خوبه. داستان تقلید کنید واسه ما :grin: :rose: :rose:

5 پسندیده

بگو چی شد. آخرش که گوش دادم دیدم این استپ فادرش دو تا دیالوگ داشته من یکیشو مردونه کردم. قشنگ معلومه نابودم :joy: :joy: :joy:

6 پسندیده

اینجاس که شاعر میگه یدونس واسه نمونس :joy::joy:

6 پسندیده

صداشو در نیار بین خودمون چند نفر میمونه :crazy_face:

6 پسندیده

دیر گفتی استوری کردم رفت :unamused::joy:
میگم اون قسمت ترسناک پری رو یه tryکنم؟ بدجوری تپش قلبم داد :woman_facepalming:

6 پسندیده

اره چرا که نه :stuck_out_tongue_winking_eye:
انگاری من صاحب اثرم :sweat_smile:

6 پسندیده

مستمع صاحب سخن را به جوش آورد :joy::joy:

5 پسندیده

سلام

خیلییییییی خفن و باحاله :heart_eyes_cat:
دلم میخواد منم انقد زبانم قوی شه امیدوارم بشه :sunglasses:

4 پسندیده

خب بزارید ی فراخوان بدم
هر کی دوست داره ی ویس تقلید کنه بزاره. من خودم ازش استقبال میکنم :heart_eyes: :grin:

5 پسندیده

برا منم زبونم چند دور پیچ خورد مهم نیست که. :relaxed: :face_with_hand_over_mouth: شما هم تلاش کن میشه :muscle: :muscle:
راستی مررسی فاطمه جان :rose: :rose: :rose:

6 پسندیده

واقعاً از شنیدن ویس شما لذت بردم خانم @fdoosti :dizzy::dizzy::dizzy: :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
یه چند بار دیگه باید به ویس شما گوش کنم. :green_heart::green_heart::blue_heart::blue_heart::purple_heart::purple_heart::yellow_heart::yellow_heart::sparkling_heart::two_hearts:

6 پسندیده

من که فعلا از عهده تقلید این ویس برنمیامم
ذخیره میکنم برای اینده :muscle::blush:

6 پسندیده

ای جااان . مرسی خانم دکتر با انرژی مون . لطف دارین زیااااد :heart_eyes: :heart_eyes:

بشنویم صداتو بزودی :hugs:

6 پسندیده

خب پس تا تنور داغه من برم یه تیکشو بضبطم بینم چجوری میشه :face_with_hand_over_mouth:

7 پسندیده

چهههه کردددی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: شبدر چقدر تند تند حرف میزنه ماشالله :joy::heart_eyes::heart_eyes::four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover: خیییلی خوب بود میدوستمممم دوستیدم خواهم دوستیددد :heart_eyes::heart_eyes::grinning::grinning:

5 پسندیده

ببینم نبینم نداره تند زود سریع ضبط کن بذار خانم صدا پیشه بدووو :notes::notes::loud_sound::loud_sound::musical_score::musical_score: :star_struck::star_struck::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

6 پسندیده