How old are you?

نفس عمیق . به به :heart_eyes:
میریم که ببندیم :joy:

3 پسندیده

چیزی هم نمونده تا تیرماه :stuck_out_tongue_winking_eye: :stuck_out_tongue_winking_eye:
تو 6 ماه جلوتر میرسی هوا پس بود بگو من نیام :joy: :joy:

4 پسندیده

@fdoosti @a.bayani

یعنی من از شما چهار سال جوون ترم :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

5 پسندیده

نه یعنی ما 4سال با تجربه تریم :hugs: :relieved: :relieved: :face_with_raised_eyebrow:

شاعری هم این گوشه کنارا میگه جوونی به سن نیست به تجربس :joy:
با تجربه شی جوون :joy:

8 پسندیده

بله بله :grin: :grin:

5 پسندیده

بفرمایید. فاطمه خانوم همیشه با حقیقت رو به رو میشن :face_with_hand_over_mouth: و این یعنی تجربه

5 پسندیده

سلام خانم گل @zeinabss :tulip::rosette::bouquet::cherry_blossom::rose::rose:شبت پر از عطرگلهای یاس و رازقی :tulip::rosette::bouquet::cherry_blossom::rose::blossom::blossom::hibiscus::blossom::blossom:
۳۶ساله اصفهان
۵سال بریتیش کار کردم بهیچ کجا هم نرسیدم
۳سال زبانشناس نصب کردم بهش اعتماد نکردم الان نزدیک ۲۰۰روز باهاش شروع کردم و از پیشرفتم به نسبت راضی هستم مکالمه رو چندبار استارتش رو زدم ناکام ماندم اما در تلاشم بعد از دوره ی نقاهتم و بهبودی بیماریم ۱شروع قدرتمند داشته باشم با زبانشناس :heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse:انشاالله :tulip::rosette::bouquet::cherry_blossom::rose::rose::blossom::blossom::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::rose:

7 پسندیده

خوشم میاد کم آوردن تو کارتون نیست :ok_hand::ok_hand::face_with_hand_over_mouth:
خارج از شوخی
عمر با برکت رو برای همه دوستان آرزو دارم🌹

4 پسندیده

ممنون از همه که شرکت کردید
من واقعا وقتی پشت کار خیلی ها رو میبینم تو دلم میگم ایولا بهشون
بچه ها به راهتون ادامه بدید
من منتظر دیگر مربی ها و صد البته دو استاد بزرگوار هستم :grin::grin::grin::grin::grin:
در این موقع به نظر همه میگن فضول
دیگ نوجوونی و کنجکاویش
دیگر به بزرگی خویش ببخشید

بل :grin::grin::grin::grin::grin:

3 پسندیده

سلام
24 سالمه
زبان رو از 21 سالگی شروع کردم
کلاسم نرفتم
یک سال هم گذاشتم کنار
از مهر دوباره استارت زدم و با قدرت دارم ادامه میدم

4 پسندیده

@a.bayani
@fdoosti
دعوا نکنید بابا من 29 سالمه شماها 15 :unamused: بچها من نمیدونم چرا از سن 15 خیلی بدم میاد :expressionless::expressionless: شماهم 15 ساله بودید همین حسو داشتید؟
من دوس داشتم 18 باشم کلا تا اخر عمر :joy::joy:

6 پسندیده

How old are you?
I’m 23

3 پسندیده

بیماری؟چیزی شده؟
امیدوارم هرچه زودتر حالتون خوب بشه و با قدرت زبان رو ادامه بدین و در سال ۱۳۹۹ تندرست و پاینده و سربلند باشید

4 پسندیده

من تاپیک زیر رو برای خاطرات زبان انگلیسی ایجاد کردم.

5 پسندیده

فاطمه جان دقیقا همین حسو داشتم !! فک میکردم 18 بشم متحول میشم ولی هیچ خبری نبود :joy:…ولی 18 سالگیم اتفاق های خیلی خوبیم برام افتاد
ولی الان دوس دارم 20 بشم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

7 پسندیده

من الان سی و سه سالمه … سطحم رو نمی دونم. فقط چند ماه پیش از سایت testyourvocab دایره تخمیمی لغاتم رو گرفتم … هفت هزار و صد و خورده ای بود. ولی روراست تو رایتینگ ضعیف هستم و باید خیلی تمرین کنم.
این سایت رو که گفتم بیش از ده ساله که می شناسمش. تو مقطع لیسانس باهاش آشنا شدم.
صحبت هم مجبورم با خودم صحبت کنم که یادم نره … چون دور و اطرافم کسی انگلیسی بلد نیست متاسفانه.

من از تابسون قبل از ورود به مقطع ارشد (از بیست و دو سالگی) شروع کردم. ولی راستش تو مقطع ارشد و دکترام خیلی استادهای سخت گیری داشتم. پدرم دراومد! نتونستم اون جوری که دلم می خواد رو زبان متمرکز بشم و بعدش هم گرفتاری های دیگه … وقفه اجباری تو مطالعه زبان زیاد داشتم.
از همون ترم اول ارشد کار ترجمه کتاب (البته تخصصی دانشگاهی) رو شروع کردم. اما الان دیگه حاضر نیستم زیر بار ترجمه و اینها برم. سر یکی از ترجمه کتاب ها پدرم دراومد … بس که کار، حجیم و سخت بود … کتاب ترجمه شده فارسیش فقط هفتصد صفحه شده … اونم با فونت ریز.

من رنگ کلاس زبان رو تا حالا ندیدم خواهر. کلاً خودآموز بودم.

9 پسندیده

سلام جناب @ali-13 گرامی :tulip::rosette::bouquet::cherry_blossom::rose::blossom::sunflower::sunflower:صبحتون سرشار از عطر گلهای بهارنارنج شیراز :tulip::rosette::bouquet::cherry_blossom::rose::rose::rose::blossom::blossom:
کسالتی بود که رفع شد به لطف خدای بزرگ و دعای خیر دوستان :tulip::rosette::cherry_blossom::rose::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus:ممنون از لطف و محبت بیکرانتون :tulip::rosette::bouquet::rose::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus:براتون در کنار سلامتی موفقیت و به اوج رسیدن و در اوج ماندن در کنار خوشبختی از ته دل را براتون آرزومندم :tulip::rosette::bouquet::cherry_blossom::rose::blossom::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom:برقرار و پایدار بمانید :tulip::rosette::cherry_blossom::rose::blossom::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus:

7 پسندیده

سپاس بی پایان :pray: :relaxed:
شما یه نویسنده قدرتمند هستین :smiley:

خبر مسرت بخشی هست
امیدوارم همیشه تن سالم و دل خوش داشته باشید :bouquet: :rose:

سپاسگزارم :tulip:
رسیدن به قله های کامیابی رو برای شما آرزومندم

امیدوارم همیشه در کنار خانواده و با خانواده و برای خانواده محترمتان باشید :relaxed: :family_man_woman_girl_boy:

5 پسندیده

شوخی دور همی بود برای خنده چون این روزا باید از هر فرصتی برای به لبخند دروردن دوستانمون استفاده کنیم. سن هم جزء اون مواردیه که قابلیت مانورو داره :hugs:

وگرن کمیت سن مهم نیست، کیفیت زندگی مهمه. :relaxed:

در خصوص 15 سالگی هم طبیعیه چون به شدت شخص دچار دوگانگی بین بزرگسالی و کوچک سالیه.
از یه طرف به خاطر تغییرات هورمونی حس بزرگی داره از طرف دیگه از نظر بقیه کوچکی بیش نیست.
میگذره خلاصه :joy:

11 پسندیده

سلام فاطمه جان
حقیقتش نه من همچین حسی رو نداشتم. اون موقع من انرژی فوق العاده بالایی داشتم و از مسیرم لذت میبردم. چیزی که برام مشخص بود این بود که ی هدف خیلی بزرگ داشتم که باید بهش میرسیدم برای همین فقط جلوی رومو دیدم و بقیه چیزا رو حذف کردم…
سنی که حس خوب درش نداشتم ۲۷ تا ۲۹ بوده و اونم به نحوی تجربه کسب کردم واسه آیندم
اگه بخوام ی توصیه بهت کنم اینه که هدفت رو خیلی بزرگ انتخاب کن و به سن محدودش نکن. به خودت قول بده تو هر مقطع سنی ی تیکه از اون هدفت رو به دست آورده باشی و حتما هم انجامش بده‌
اشتباه من این بود که از سن ۷ سالگیم هر چی هدف بود رو تا ۲۷ سالگیم در نظر گرفته بودم . تقریبا به اکثرشون رسیدم ولی بعدش که مسیرم رو عوض کردم احساس خالی بودن کردم و دوباره از نو شروع کردم که یکم سخت بود

9 پسندیده