🌸زیبوک گردی در بهار 99📚

سلام. فصل اول دزدان دریایی کارائیب "نفرین مروارید سیاه "خونده شد

19 پسندیده

صورتی زیبا از داستانهای ساده

17 پسندیده

سلام داستان پیرمرد و دریا تمام شد ولی راوی خوب نبود .

15 پسندیده

سلام دوستان
همونطور که دیشب گفتم امروز کتاب بعدی بدبیاری ها رو شروع کردم که اسمش مدرسه سختگیره
۳ فصلش رو هم خوندم رفت :grin::hugs:

16 پسندیده

سلام دوستان
۸ فصل از مدرسه سخت گیر (مجموعه بدبیاری)مطالعه شد :blush:

16 پسندیده

سلام دوستان
این مدت کلی کتاب خوندم ولی نمیدونم چرا باهاشون حال نمیکنم ک اصن بخام متوجع داستانشون بشم
بیشتر داستان هایی ک معنی و مفهوم نداشتن برام خوندم
کتابی پیشنهادی دارید ک یه چیز یاد بگیرم ازش و راحت باشه؟:neutral_face:

11 پسندیده

سلام دوستان :sparkling_heart::two_hearts:
تا الان سه فصل از کتاب “سلاح های آموزش جمعی” رو خوندم. الان قشنگ متوجه می شم که چرا آموزش رسمی دانشگاهی و مدرسه ای تو ایران، نتونسته خیلی موفق عمل کنه. یه نمونه خوبش، کلاس های رسمی زبان که تو ابران هست! می بینم کسایی که خودآموز و با همین زبانشناس دارند پیش “البته با پشتکار و تلاش زیاد” می رند، خیلی موفق تر از کسایی هستند که کلاس رسمی بیرون می رند. تا همین سه فصل که خوندم، مثال های عینی خوبی از افراد رو برای اثبات گفته هاش می زنه که فقط می شه افسوس خورد و من هم واقعاً می خورم. البته آدم های موفقی هم مثال می زنه که متکی به آموزش رسمی نبودند.
تا الان کتاب های دیگه ای هم خوندم. ولی این کتاب بین کتاب های دیگه، مهم تر از بقیه بنظرم اومده.

13 پسندیده

سلام
نیکولاس نیکلبای رو خوندید؟ من خوشم اومده در مورد فقر و ظلم هستش ولی واقعا قشنگ بود
کتاب فارست گامپ، برباد رفته این کتاب هارو هم امتحان کنید.
تمام این کتاب ها در سطح ساده هستش یه سر بزنید.

:zap::heavy_plus_sign:

11 پسندیده

سلام الهه جان
من این کتاب رو تو لیستم گذاشتم بعدا بخونم. قطعا باتوجه به مقالاتتون و تجربیاتتون، برداشت شما از این کتاب و نکاتی که میگه برام مهمه. مرسی که به اشتراک گذاشتید. :cherry_blossom:

8 پسندیده

خواهش می کنم نسیم خانم @a.bayani :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: وظیفه است. :rose::rose::tulip::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom:
راستش جرات داشتم، بعد تموم کردن این کتاب، یه تاپیک در موردش می نوشتم. :purple_heart::purple_heart::yellow_heart::yellow_heart::blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::sparkling_heart::two_hearts:
بعد تموم کردنش، خلاصه ای از کتاب رو همین جا برای :heart::heart::heart: دوستان می زارم.

8 پسندیده

سلام بچه ها :hugs:
یک فصل از کتاب چارلی و کارخانه شکلات سازی خوانده شد ، تازه اونجاشم که چارلی بلیط طلایی رو برنده میشه :slightly_smiling_face: این دو فصل اخیر غمناک بود ، بالاخره رسیدم به جاهای اصلی و فانش :grin:
:chocolate_bar::doughnut::dango::icecream::ice_cream::lollipop:

کتاب کریسمس کارول :santa: :ghost:
سری کتاب های خیلی ساده
لحجه بریتیش
درباره یه پیرمرد خسیس و بدجنس که طی یه ماجرای خاص :wink: ( فانتزیه ) اتفاقات جالب و آموزنده ای براش میفته :blush:

آقای چارلز دیکنز این کتاب رو تو دوران فقر مالیش نوشت بعد سریع هم فروش رفت و معروف شد. به ظاهر واسه بچه ها نوشته شده ولی عمیق تر ازین حرف هاس.
تو انیمیشن اش هم جیم کری نقش اسکروچ ( پیرمرد) رو بازی کرده . :slightly_smiling_face:
بچه تر بودم این انیمیشن دیدم اما الان که خوندمش اصلا زمین تا آسمون برداشتم فرق داشت :innocent::grin:

اما راستش اصلا از صداهای کتاب و نوع تعریف کردن داستان خوشم نیومد یه جوری بود بعد یادم افتاد تو لپ تاپ ام دو سه مدل دیگشو دارم :blush:

(S3) The Christmas Carol.rar (56.2 مگابایت)

راوی لحجه امریکن داره و صدا گذاری داستان خیلی خوبه :heart_eyes:

A_Christmas_Carol.pdf (48.3 مگابایت)

فایل صوتی شو دارم ولی حجمش زیاده نت ندارم اپلود کنم . کتاب پر از عکس ، من کمی شو خوندم ، خوشم اومدد :heart_eyes:

عاشق این کتاب شدم رفت :star_struck::heart_eyes::star_struck:

17 پسندیده

اتفاقاً خانم @miss_mary :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: دیده بودم یجا دیگه هم از این کتاب تعریف کرده بودی، من هم می خواستم سر فرصت هر موقع که وقت آزاد داشته باشم برم این کتاب رو بخونم، ولی می گی که لهجه راوی بریتیش هست و صدای راوی به دام نشسته.
یکم دو دل شدم. :blue_heart::yellow_heart::purple_heart::green_heart::heart:

10 پسندیده

لینک رو اگر داری بفرست دانلود کنیم بلکه ما هم لذتشو ببریم :grin:
کریسمس کارول تاحالا نخوندم و نشنیدم اینم باید بخونم ممنونم از معرفی عزیزم :kissing_heart::rose:

9 پسندیده

نععع :grin: بد نبود من خوشم نیومد . بعد متن داستان کامل نبود.
اون تعریف ام راجع به کتاب کابوس قبل کریسمس بود با این فرق داره
کلا زدم تو خط داستانهای کریسمسی :grin:

10 پسندیده

داستان کامل نیست، پس هیچی دیگه. :joy::joy::rose::hibiscus::sunflower:

نمی دونم کجا بود. ولی گفته بودی دارم می خونم همش دلم شکلات :chocolate_bar: می خواد! :joy::joy::joy::heart_eyes::heart_eyes::purple_heart::yellow_heart::blue_heart::green_heart:

9 پسندیده

اصلا یادم نیست از کجا گرفتمش وگرنه میخواستم لینک شو بزارم . تو صفحات پی دی افش رو نگاه کن ببین اسم سایتش نیس ؟ :wink:

اون یکی که فایل فشرده شو گذاشتم صدا هم داره من خودم اینو کامل خوندم :hugs:

12 پسندیده

این کتاب چارلی و کارخانه شکلات سازی :grin::wink:
ولی این حالا حالا ها در خدمتش ام :sweat_smile:

10 پسندیده

اره حیف اشکالی ام نداره اخه این کتاب واسه سطح خیلی ساده هستش.
من این طبقه بندی کتاب های آپ رو دوس دارم تمرین میشه واسه وقتی که می خواییم رمان متن اصلیشو یا رمان نوجوانان رو بخونیم . :hugs:

10 پسندیده

بعد از کتاب، کتاب آقای روباه شگفت انگیز رو بخون بعدش برو سراغ سرگذشت نارنیا (متن آسونی داره) البته تا اینجایی که من خوندم :heart_eyes:

10 پسندیده

حتما اینو در نظر دارم.
:hugs:

10 پسندیده