🌸زیبوک گردی در بهار 99📚

سلام دوستان
امیدوارم حال دلتون عالی باشه.
دوست داشتم اولین تاپیک کتابخوانی سال 99 رو بزنم با اجازه بزرگترا. و اسمشو گذاشتم زیبوک گردی.
ایشالاه که امسال، مطالعتون پر بارتر باشه. :rose::rose::rose:
هدف اول ماهتون رو مشخص کنید و با قدرت پیش برید.

58 پسندیده

سلام بر کتابخوان های عزیز
سال جدید مبارک باشه
من از فردا کتاب نیکولاس نیکلبای در سطح ساده استارت میزنم.
همچنین فصل دوم نارنیا هم پنج شنبه خواهم خواند.
⁦☺️⁩⁦☺️⁩

19 پسندیده

سلام عید همگی مبارک :heart_eyes::heart_eyes: منم بالاخره به لطف قرنطینه فرصت پیدا کردم تو این تایپیک شرکت کنم، میخوام ان شالله طی این یک ماه کتاب زنان کوچک رو بخونم ودر کنارش چندتایی از کتاب های خیلی ساده هم بخونم

19 پسندیده

سلام خوبهای من :tulip::rosette::cherry_blossom::rose::blossom::sunflower:عیدتون مبارک بهترینهای من :tulip::rosette::cherry_blossom::rose::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus:به به چه تاپیک با مسمی خیلی خیلی از اسمش خوشم اومد سپاس عاطفه جان :tulip::rosette::bouquet::rose::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::confetti_ball::confetti_ball::tada::tada:من هم برای اولین ماه سال جدیدم‌ کلیه ی کتابهای سطح خیلی ساده رو در برنامه ام دارم که قبلا ۸۷تا رو نزدیک۶بار گوش کرده بودالان استارت دوباره زدم و چند کتاب تخصصی در دست گرفتم :tulip::rosette::cherry_blossom::rose::blossom::blossom:
در مورد تمامش به مرور همینجا گزارش میدم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::wink::wink::wink::wink:
انشاالله چالش عالی و پرباری بشه برای همگی :tulip::rosette::bouquet::cherry_blossom::rose::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::rose::cherry_blossom:

20 پسندیده

سلام عزیزم

تاپیک رو که دیدم چشمام اینطوری :star_struck: شد. همچین اسم خلاقانه‌ای فقط از خودت برمیومد‌.

نظرت چیه که به فصل تغییرش بدیم؟ چون اونجوری هدف‌ها منسجم‌تر میشه :point_down:

زیبوک گردی در بهار ۹۹

21 پسندیده

سلام :rose:
عنوانش واقعا ترغیب کنندس :grin:
رفتم ک استارت کنم

17 پسندیده

دوستان گل گلاب دم همگیتون گرم.
السابقون کتابخوان به شما میگن :+1::+1::+1::rose::rose::grin:

قربونت رفیق لطف داری :joy::heart:

عااااالی

15 پسندیده

سلام.
روزگارتون به خیر و سرشار از حس خوب و ماندگار

این چند روز سرگرم خوندن یکی دیگه از کتاب های سطح بندی شده پیشرفته با عنوان برداشت مرگبار/Deadly harvest بودم.
کتابی 3 ساعته با سطح واژگان 83درصد.
اگه درست متوجه شده باشم متن ش بریتیشه و گوینده امریکن
Jane به عنوان Chief Inspector وارد شهری میشه که به نظر میاد از نظر جرم و جنایت شهر آرومیه…قتل زنی در یکی از مزارع اون شهر و پیدا کردن راز پشت اون قتل همه ی اون چیزی است که این داستان حول اون خواهد چرخید.

داستان قشنگی بود و صوت و تقریبا متن خوبی داشت. امیدوارم شما هم از خوندن چنین داستان هایی لذت ببرید؛ هر چند که کوتاه بود ولی تا حدی لذت بخش :rainbow:

می خوام خوندن کتاب اثر مرکب رو تموم کنم و یکی دیگه از کتاب های روانشناسی رو شروع کنم. امیدوارم تا آخر ماه، هر دوشون رو تموم کنم.

برا شما هم همین طور. :sunflower:

19 پسندیده

سلام .
عید تون مبارک باشه:heartpulse::two_hearts:
منم قراره ک چن تا از کتابای بخش ساده و خیلی ساده رو توی این ایام که مدارس تعطیله بخونم🤩

17 پسندیده

سلام نسیم جون, خیلی عالیه, منم ایشاله میخوام شروع کنم با کتاب جین ایر,

15 پسندیده

سلام دوستان، سال نوتون مبارک باشه :rose::heart:
من هم امسال باید به کتاب خوانیم سر و سامون بدم و با برنامه ش کنم
تصمیمم اینه که هر ماه حداقل دو تا کتاب انگلیسی و یک کتاب فارسی رو تو برنامه م بذارم.

اولین کتابی که این ماه شروع میکنم، Unfuck yourself هستش. :blush:
عاطفه خانوم هم زحمت چکیده ی این کتاب رو هم کشیدن که به فهم بهتر این کتاب کمک میکنه که ازشون ممنونم. :rose::rose:

21 پسندیده

سلام بر دوستان عزیز.
خب منم کتاب هر روز میخونم ولی نتونستم گزارش بدم.کتابی که دو روز پیش خوندم همین بود و لذت بردم
امیدوارم سرانه کتابخوانی در امسال بالا بره

16 پسندیده

سلام به دوستان خوبم
سال نوتون سرشار از لبخند :heart:
من هنوز برنامه کتبی کتاب خونیم رو تکمیل نکردم راستش. کتاب های قبلی رو که داشتم ادامه میدم
در حال حاضر دارم کتاب swich it رو میخونم که حدود ۶۰۰ صفحست و تموم شد برای دوستان ی چکیده ارائه میدم. ی کتاب فوق العاده خوبه که توصیه میکنم همه بخونن
متاسفانه شرایط قرار دادنش داخل زیبوک فراهم نشد ولی مشکلی نیست خودم دارم مقالش میکنم واستون :heart_eyes:

17 پسندیده

سلام دوستای عزیز ممنونم از همراهیتون :rose::rose:

خواهش میکنم آقا فرزاد :relaxed::rose::rose:

سلام هانی براوو
بسیار عالی حتما مشتاق خوندنش هستیم :relaxed::rose::rose:
راستی فاطمه اسم نویسنده کتاب کیه؟
چون من یه سرچی زدم اما یه کتاب دیگه آورد نزدیک 305 ص. نمیدونم همون بود یا نه :sweat_smile:

17 پسندیده

سلام دوستان.
سال نوتون مبارک باشه. ایشالا سال خوبی رو پیش رو داشته باشیم. :tulip: :pray:
ضمن تشکر از خانم بیانی بابت زحمت ایجاد تاپیک و همچنین خسته نباشید خدمت آقا مهران که زحمت تاپیک پیش رو برعهده داشتن، من الآن فیلم کره ای parasite رو دیدم و در حال حاضر دچار شوک هستم. :slightly_smiling_face:
اما در مورد کتابخوانی امیدوارم این فصل هم در کنار چالش کتابخوانی فارسی در وبلاگم بتونم همچنان کتابای زیبوک رو هم ادامه بدم و در حال حاضر هم کتاب “دراکولا” رو دارم میخونم.
دم همگیتون گرم :tulip: :hibiscus:

20 پسندیده

برادران هیث
احتمالا صفحاتش متفاوته. ی چکیده داره ی اصلی
اینی که من دارم نسخه موبایله

15 پسندیده

سلام دوستان

امروز دو بخش از کتاب His Dark Material مطالعه شد.

راستی دوستان کسی می‌دونه چطور باید لایتنر رو یه جا خالی کرد؟ آیا همچین امکانی هست یا باید دونه دونه لغات رو حذف کرد؟

می‌خوام سال جدید لایتنرمو گردگیری کنم.

23 پسندیده

سلام دوستان سال نو مبارک چقدر عالی من امروز کتاب مغازه های قدیمی را شروع میکنم گوش دادن . و هدف برای سال جدید این که داستان های زیادی گوش بدم .

18 پسندیده

سلام دوستان
سال نوتون مبارک
منم بدبیاری ها رو شروع کردم به نظر که داستان جالبی داره

20 پسندیده

سلام دوستان :rose::rose::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::blue_heart::yellow_heart::green_heart::sparkling_heart::two_hearts:
من از دیشب کتاب Mastery اثر رابرت گرین رو شروع کردم که پیشنهاد خوندنش رو آقا فرزاد @Farzad_Poodineh و فاطمه خانم @fdoosti بهم دادند. از این به بعد می خوام به پیشنهاد مربی ها و مجرب ها تو کتابخوانی بیشتر گوش کنم. چون کتاب قبلی که آقا فرزاد بهم پیشنهاد کردند بخونم، خیلی برام مفید بود. با یه تیر، دو نشون رو زدم.
کتاب خیلی طولانی است و لغت های تقریباً سختی داره. ولی لغت های خوبی داره برام مرور می شه.
تو این کتاب آواتارم داره خوب رشد می کنه. :joy::joy::smiley:

22 پسندیده