چالش کتابخوانی زمستان 98 ❄

من فکر نمیکنم با شاید و احتمال و اگر و اما بجایی رسید
برای رسیدن به هدف باید عشقی سوزان و پشتکار قوی باید داشت شاید بارها شکست بخوریم ولی هرگز نباید ناامید شد. :muscle:

8 پسندیده

فکر نکنم با خوندن یک کتاب به یک مجموعه خیلی عظیم بشه مسلط شد اگر روزی نیاز شد من معرفی میکنم استاد :rose:

7 پسندیده

دقیقا درسته‌ :ok_hand:
برای هدف شفافی که در ذهن داریم باید با همه وجود تلاش کرد و بهش رسید
ولی من منظورم از نبودن هرگز چیز دیگه ای بود
بزارین با این گفته ی اشو ( فارغ از مکتبی که داشته) توضیح بدم
ذهن ما مثل پاندول ساعته، ما ی تصمیم رو در حد اعلا میگیریم و بعد کمکم به سمت دیگرش حرکت میکنیم. مثلا جایی که عصبی شده باشیم بعدش پشیمون میشیم و میگم من دیگه هرگز عصبی نمیشم، با این کار به ی جهت دیگه ساعت حرکت کردیم جایی که بهمون ارامش میده ولی کمی که میگذره تصمیم کم رنگ میشه و باز ممکنه تو ی موقعیت مشابه ما دوباره عصبی بشیم و حرکت قبل خودمون رو تکرار کنیم. اینبار یکم متفاوت تر میشه چون از خودمون ناراحتم شدیم چرا؟ چون گفته بودیم هرگز کار سابق رو انجام نمیدم ولی نشده
در واقع میخواد بگه گفتن هرگز و حتما و ابدا برای اینده ای که ما هنوز ازش خبر نداریم اذیت کردن ذهن خودمونه، چون تصویری که از خودمون داریم رو کمکم میشکنه
اتفاقی که داخل سمینار های انگیزشی و کتاب های سلف هلپ میوفته ی چیزی مشابه اینه
حتما دیدین افرادی رو که بعد از سمینار یا کلیپ انگیزشی پر انرژی و سر حال میان و میگن من از فردا و یا شنبه آدم دیگه ای میشم و بعدش میبینید که خیلی زود اون انرژی تحلیل میره و خبر خاصی هم نمیشه
به جاش اگه بپذیریم که در میانه بمونیم و رفتارهای خطای خودمون رو به عنوان جزئی از گذشته بپذیریم راحت تر برای تغییر اماده میشیم و اینبار جدی تر قدم بر میداریم .
الان که شما میگین دارین کتابتون رو همزمان با عمل پیش میبرید اتفاق خوبیه چون تصمیم لحظه ای نیست و تغییرات رو دارید جز به جز وارد زندگیتون میکنید

شما به بنده لطف دارین. استادی برای من بزرگه خیلی :relaxed:
براتون آرزوی بهترین ها رو دارم :rose::rose:

9 پسندیده

من کاملا موافقم با حرفهاتون ولی
اینکه با اما و اگر و شاید بشه به جایی رسید من شک دارم.اینکه ما بشینیم که شاید یه روزی شانس در خونه ما رو بزنه من کاملا مخالفم چون بعد از خدا تنها اراده انسان پیروزه و شاید جزئ احتمالات هست که ممکنه اتفاق بیافته و باید در نظر گرفت نه اینکه کاملا پذیرفت
البته خانم دوستی بهتره این بحث رو اینجا تموم کنیم و از دریای بیکران انگلیسی شما استفاده کنیم من گفتم استاد،حداقل شما در انگلیسی برای من استاد هستید:rose::rose::rose::rose::rose::rose:

7 پسندیده

واقعا هیچچچ چیزی در این دنیا ابدی نیست
این ما آدماییم که میگمیم مثلا فلان چیز هیچوقت دیگه درست نمیشه میگن از هرچیزی خیییلی مطمئن نباش
همیشه یه احتمالی توی هرچیزی وجود داره عالللی بود این حرف عالی

7 پسندیده

خب دوستان کتابخوان سلام
امروز 2فصل دیگه هم مطالعه شد
یه گزارش بدین ببینم کتابای نیمه باز 98 تون رو بستید یا خیر ؟ :grin:

12 پسندیده

من فصل ششم کتاب نفس خون اشام سری کتابهای گوسبامپس هستم. فکر میکنم تا آخر عید سر همین کتاب بمونم . :slightly_smiling_face: ولی در کنارش مجله علمی انگلیسی و یک درس قدرت هم میخونم.
تا فردا هم کتاب دور دنیا در هشتاد روز سری کتابهای خیلی ساده رو تموم میکنم . :wink:

11 پسندیده

سلام بر همه
منم 4 فصل از کتاب سوم بدبیاری ها رو خوندم.

یا خیر :sweat_smile: :grin:
در حال خوندنشون هستم. ولی میرن برا سال بعد چون بعیده 2 روزه تموم شن :face_with_hand_over_mouth:

11 پسندیده

سلام دوستان عزیز

من تمام کتابهای نیمه باز بستم جز سرگذشت نارنیا که یه فصل خونده شد البته این کتاب برای سال ۹۹ حساب کردم :grin:
از سال جدید قصد دارم پنج و جمعه ها «نارنیا» بخونم.
از شنبه تا چهارشنبه یک کتاب از سطح بندی ها بخونم.

11 پسندیده

سلام عزیزم بسیار عالی. علاقتون به مطالعه قشنگ مشخصه. آرزوی موفقیت دارم برات :smiling_face_with_three_hearts::rose:

لا عیب. خیلی هم خوب مهم اینه زنجیره مطالعه رو پیش میبری و این یعنی موفقیت :hugs::ok_hand::ok_hand::rose:
منم میرن واسه اونور فقط گرگ و میش تعداد فصل کمی مونده تا کتاب اول تموم شه. احتمالا امروز تموم میشه.

به به باریکلا ااااا به تلاشت براووو.
نارنیا شاهکار ادبیه حتما از خوندنش لذت میبری.
دمت گرم :hugs::rose::ok_hand::ok_hand:

9 پسندیده

خیلی سپاس گذارم همچنین برای شما :sunflower: :butterfly: :sunflower::butterfly: :sunflower: :butterfly: :sunflower:

5 پسندیده

بخش سوم از کتاب اول مجموعه‌ی His Dark Materials مطالعه شد.

12 پسندیده

سلام دوستان.کتاب صبح جادویی تموم شد.یکی از کتابای خوبی بود که تو این چند وقته اخیر خوندم.خودم احتمالا یه بار دگ هم بخونمش.

Remember, the moment you accept total responsibility for everything in your life is the moment you claim the power to change anything in your life.

14 پسندیده

سلام حضور دوستان.
مطالعه کتاب دراکولا تا فصل دهم:

13 پسندیده

سلام دوستان گل گلی :tulip::rosette::cherry_blossom::rose::sunflower::hibiscus:عید همگی مبارک :tulip::bouquet::cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus:این تاپیک بسته شده است با کلی خاطره و کلی کتابخوانیهای پربار به اتمام رسید :rose::cherry_blossom::bouquet::rose::sunflower::sunflower::hibiscus: :no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet: ممنون از جناب @mehran72es گرامی که زحمت این تاپیک رو کشیدند و تک تک عزیزانی که در این تاپیک شرکت کردند مرسی از همگی :bouquet::rose::blossom::sunflower::tulip::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::rose::cherry_blossom:
لطفا به تاپیک بهار۹۹ مراجعه فرمایند :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom::rose::rose::cherry_blossom::bouquet:
باتشکر :rose::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::tulip::hibiscus:
آدرس:

9 پسندیده

سلام استاد بزرگوار
عیدتون مبارک و ایام به کام
امیدوارم بتونم بازم پیشرفت کنم
ممنون از کمکتون🌹

6 پسندیده

سلام

سال نوی شما هم فرخنده و مبارک. :blossom: :blossom:

شکی درش نیست که پیشرفت می‌کنید.

5 پسندیده

اصطلاح جدید پیدا کردم به همین معنی :point_down:

There’s a saying that bad things come in threes.

“مگا داستان، خانم غرق نشدنی”

داستانش فوق العاده است و گفتگوی دن و آرن هم عالی و فان :+1:

10 پسندیده

خانم بیانی یه تایپیک جدید زدن واسه گزارش های کتاب خونی مون .

10 پسندیده

نگید اینو…عشقه

سلام خانم بیانی…وقت تون به خیر

چقدر سلیقه ها متفاوته

من چند روزی هست که خوندن این کتاب رو شروع کردم…و بعد از چند ثانیه خوندن کتاب، یادم اومد که فیلم ش رو سال ها قبل دیده بودم.

من حس خوبی با شنیدن صدا و نحوه ی خوندنش بهم دست می ده…یادم نمیاد تو فیلم، صداش چجوری بود…ولی حس اینکه دارم همون فیلم رو دوباره می بینم و ازش لذت می بردم بهم دست داد.

منم امروز به این فصل رسیدم…خواهر مهربونش…یکی از سیاره های منظومه ی آگی :revolving_hearts:

احتمالا شما فیلم ش رو ندیدید…تازه الان متوجه شدم…بازیگر نقش اول این فیلم و فیلم room یکی هستن :astonished:

:innocent:
https://www.youtube.com/watch?v=Ob7fPOzbmzE

7 پسندیده