چالش کتابخوانی زمستان 98 ❄

بخش سوم از کتاب اول مجموعه‌ی His Dark Materials مطالعه شد.

12 پسندیده

سلام دوستان.کتاب صبح جادویی تموم شد.یکی از کتابای خوبی بود که تو این چند وقته اخیر خوندم.خودم احتمالا یه بار دگ هم بخونمش.

Remember, the moment you accept total responsibility for everything in your life is the moment you claim the power to change anything in your life.

14 پسندیده

سلام حضور دوستان.
مطالعه کتاب دراکولا تا فصل دهم:

13 پسندیده

سلام دوستان گل گلی :tulip::rosette::cherry_blossom::rose::sunflower::hibiscus:عید همگی مبارک :tulip::bouquet::cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus:این تاپیک بسته شده است با کلی خاطره و کلی کتابخوانیهای پربار به اتمام رسید :rose::cherry_blossom::bouquet::rose::sunflower::sunflower::hibiscus: :no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet: ممنون از جناب @mehran72es گرامی که زحمت این تاپیک رو کشیدند و تک تک عزیزانی که در این تاپیک شرکت کردند مرسی از همگی :bouquet::rose::blossom::sunflower::tulip::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::rose::cherry_blossom:
لطفا به تاپیک بهار۹۹ مراجعه فرمایند :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom::rose::rose::cherry_blossom::bouquet:
باتشکر :rose::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::tulip::hibiscus:
آدرس:

9 پسندیده

سلام استاد بزرگوار
عیدتون مبارک و ایام به کام
امیدوارم بتونم بازم پیشرفت کنم
ممنون از کمکتون🌹

6 پسندیده

سلام

سال نوی شما هم فرخنده و مبارک. :blossom: :blossom:

شکی درش نیست که پیشرفت می‌کنید.

5 پسندیده

اصطلاح جدید پیدا کردم به همین معنی :point_down:

There’s a saying that bad things come in threes.

“مگا داستان، خانم غرق نشدنی”

داستانش فوق العاده است و گفتگوی دن و آرن هم عالی و فان :+1:

10 پسندیده

خانم بیانی یه تایپیک جدید زدن واسه گزارش های کتاب خونی مون .

10 پسندیده

نگید اینو…عشقه

سلام خانم بیانی…وقت تون به خیر

چقدر سلیقه ها متفاوته

من چند روزی هست که خوندن این کتاب رو شروع کردم…و بعد از چند ثانیه خوندن کتاب، یادم اومد که فیلم ش رو سال ها قبل دیده بودم.

من حس خوبی با شنیدن صدا و نحوه ی خوندنش بهم دست می ده…یادم نمیاد تو فیلم، صداش چجوری بود…ولی حس اینکه دارم همون فیلم رو دوباره می بینم و ازش لذت می بردم بهم دست داد.

منم امروز به این فصل رسیدم…خواهر مهربونش…یکی از سیاره های منظومه ی آگی :revolving_hearts:

احتمالا شما فیلم ش رو ندیدید…تازه الان متوجه شدم…بازیگر نقش اول این فیلم و فیلم room یکی هستن :astonished:

:innocent:
https://www.youtube.com/watch?v=Ob7fPOzbmzE

7 پسندیده